Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

9 студентських команд з України змагаються у міжнародному конкурсі бізнес-ідей

Опубліковано

До 19 липня триває онлайн-голосування на міжнародному конкурсу-пітчингу BIG IDEA Challenge. 9 команд молодих підприємців з України змагаються за можливість отримати фінансування для реалізації  своєї інноваційної ідеї. Загальний призовий фонд складають 17 000 фунтів, а також можливість взяти участь у акселераційній програмі Start-Up Sprint від London Metropolitan University.

Запрошуємо всіх охочих допомогти молодим українським підприємцям перемогти і отримати ресурси для розвитку – навчання в акселераторі та гроші для реалізації проекту. 

Переглянути відео-пітчі проектів та проголосувати можна за посиланням https://creativespark-bigidea.uk/#ukraine_anchor. Користувачі можуть голосувати за необмежену кількість проекті, при цьому за кожний проект буде враховано лише один голос.

Що відомо про конкурс?

Creative Spark BIG IDEA Challenge – це міжнародний конкурс відео-пітчів, у якому беруть участь студенти університетів-учасників програми Британської Ради Creative Spark. Ця програма підтримує утворення партнерств між університетами Великобитанії та інших семи країн для розвитку підприємницьких навичок студентів та підприємців-початківців. 

Команди, представлені на конкурсі вже пройшли відбір в університетах та національного журі. Зараз 9 українських команд змагаються разом із студентами із Вірменії, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Киргизстану та Узбекістану за приз Переможця народного голосування. Також одного переможця від України обере міжнародне журі.

Минулого року відразу два українські проекти перемогли на міжнародному етапі конкурсу – команда, що розробляє смарт-подушку PiPillow стала гранд-чемпіоном, а український проект переробки залишків текстильного виробництва отримав найбільше голосів у міжнародному онлайн-голосуванні.  

Хто у фіналі?

У фіналі конкурсу Big Idea Challenge 2020 беруть участь проекти трьох напрямків: 

  • креативна економіка – компактний безконтактний дезінфектор для рук Toucan, система переобладнання звичайних велосипедів у електричні ELeoBike; шоколад для туристів із інтерактивним контентом про історію міста Waiting Choc;
  • цифрові технології – обладнання для перетворення будь-якої поверхі у інтерактивну дошку Camtouch; платформа інтерактивних аудіо-книг Lingart; мережа автоматизованих точок друку Warm Paper.
  • соціальний вплив – інклюзивне ательє Ladi Di; смарт-рукавчика, що допомагає орієнтуватись у просторі людям із порушеннями зору Smart Glove; медійна платформа vicTeam для підтримки людей, що пережили домашнє насилля.

Фото: osvitoria.media

Економіка

Сенат США схвалив пакет допомоги для України у розмірі 61 млрд дол

Опубліковано

Сенат США прийняв законопроект щодо зовнішньої допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та іншим країнам для протидії впливу Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні на суму $95,3 мільярда. У цій сумі близько 61 мільярда доларів передбачено для України.

Про це повідомляє Сенат США.

Голосування

Під час голосування за законопроєкт, що передбачає надання допомоги Україні, 79 сенаторів проголосували “за”. Зазначений пакет допомоги включає асигнування у розмірі $60,84 мільярда для України, $26 мільярдів для Ізраїлю, а також гуманітарну допомогу для мирного населення в зонах конфліктів по всьому світу.

Читати також: Opendatabot запускає житловий сервіс з відкритими даними

Тепер документ повинен підписати президент США Джо Байден.

У рамках цього законопроєкту Україна отримає в кредит 7,85 млрд доларів прямої фінансової допомоги державному бюджету.

Нагадаємо, що ЗСУ встановили прапор України в Козачих Лагерях на лівому березі Херсонщини.

Також ми повідомляли, що два українські фільми демонструватимуть на міжнародному кінофестивалі у Польщі.

Фото: з вільного доступу

Читати далі

Економіка

На Київщині планують відкрити завод з виготовлення будматеріалів

Опубліковано

Німецька компанія MC-Bauchemie має намір інвестувати в розширення виробництва сухих будівельних сумішей у Березані, що знаходиться в Київській області.

Про це повідомляє UBN.

“Ми маємо намір побудувати нову лінію для спеціальних будівельних матеріалів, таких як різноманітні полімерцементні суміші для конструкційного ремонту бетону, топпінги для промислових підлог, гідроізоляційні матеріали, високофункціональні клеї для плитки”, – розповідає директор MC-Bauchemie Ukraine Артем Приймаченко.

Читати також: В Дії.Освіта зʼявився новий симулятор для розвитку менторських навичок

Приблизна сума інвестицій складатиме 1,5 млн євро. За словами Приймаченка, MC-Bauchemie планує вкласти в проєкт власні кошти.

“Ми в даний момент знаходимось у процесі отримання гарантії від міжнародних організацій, щодо військових ризиків. Ми розглядаємо варіанти – чи то німецький уряд, чи MIGA від Світового банку”, – пояснив він.

Вказується, що нова лінія в Березані може бути запущена наприкінці 2025 року.

Нагадаємо, що в ПриватБанку оновили послугу для донатів: що змінилося.

Фото: UBN

Читати далі

Економіка

Данія купуватиме зброю для ЗСУ в українських виробників

Опубліковано

Данський уряд затвердив виділення 200 мільйонів данських крон на придбання української зброї та військової техніки для Збройних сил України безпосередньо у виробників на території України.

Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

“Це перше подібне рішення – я вірю, що перше з багатьох. І це те, про що ми невпинно просили партнерів протягом останніх місяців”, – розповідає Олександр Камишін.

Також міністр відзначив, що українська оборонна промисловість вже настільки розігналась і розрослась, що український бюджет не може завантажити виробників замовленнями на повну.

Читати також: В окупованому Криму ліквідували воєнний обʼєкт: що саме знищили

“Спроможність українського ОПК становить майже $20 мільярдів. При цьому Україна має лише $6 мільярдів на закупівлю озброєння. Грубо кажучи, у нас працює лише третина всіх верстатів, які наявні в країні, бо грошей не вистачає, щоб забезпечити замовленнями решту”, — відзначив Камишін.

Наголошується, що вихід з цієї ситуації — переконати партнерів, які готові купувати зброю для України, робити це в українських зброярів і дати їм замовлення.

Нагадаємо, що розробники створили гру для зборів донатів.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство1 тиждень тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: