Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

8 зарядних станцій, які допоможуть пережити відключення світла

Опубліковано

ШоТам зібрав найкращі портативні зарядні станції, які стануть у пригоді під час відключень електрики. Від українських брендів до станцій із сонячної Каліфорнії.

BanderaPower

Ціна: від 18 165

Український виробник BanderaPower вже здобув значний авторитет на світовому ринку. Новітні моделі BanderaPower 1.1 та BanderaPower-2 активно використовуються нашими військовими на передовій. Ці багатоканальні зарядні станції розроблені для забезпечення освітлення, обігріву та зв’язку в зоні бойових дій. Вони мають близько 10 виходів і роз’ємів, що дозволяє одночасно заряджати телефони, планшети, тепловізори та побутові електроприлади.

Станції BanderaPower відзначаються високою потужністю: деякі з них можуть повністю зарядити 50-60 телефонів, при цьому 5-6 пристроїв можуть заряджатися одночасно. Конструкція важить до 17 кг і упакована в захисний чохол з міцним плечовим ременем, що робить переноску досить зручною. Виробник також забезпечує запчастини, тож у разі поломки не буде проблем із пошуком необхідних деталей.

зарядна станція Бандера

EcoFlow

Ціна: від 8 888

EcoFlow відомий своїми численними перевагами: швидка зарядка (до 100% за півтори години), легкість у перенесенні та транспортуванні, а також довговічність (ресурс АКБ на 3 тисячі циклів забезпечує тривале використання). Зарядну станцію можна заряджати від розетки, сонячної батареї або автомобіля.

Лінійка River ідеально підходить для домашнього та офісного використання, тоді як серія Delta розрахована на більш потужні пристрої та може навіть живити холодильник. Залежно від моделі та параметрів, до електростанції можна підключити від 6 до 11 пристроїв одночасно.

Крім того, EcoFlow пропонує можливість збільшення потужності своїх пристроїв за допомогою додаткових акумуляторів. Також користувачі EcoFlow можуть встановити мобільний додаток, який дозволяє зручно відстежувати роботу станції. Це дає змогу, перебуваючи поза домом, вмикати та контролювати свій пристрій за допомогою смартфона.

 зарядна станція ЕкоФлоу

BLUETTI

Ціна: від 8 499

Каліфорнійський виробник BLUETTI також пропонує потужні портативні електростанції. Їх використовують як вдома, так і на природі, що підкреслює їхню портативність. Часто зарядні станції BLUETTI можна зустріти і на фронті, де вони є важливими для наших військових. За допомогою BLUETTI можна заряджати не лише телефони та планшети, але й холодильники, дрони та рації.

Станції заряджаються від мережі 220 Вт, автомобіля та сонячних панелей. Перевірити рівень заряду можна завдяки вбудованому дисплею, а налаштування доступні через мобільний додаток.

Однією з особливостей BLUETTI є бездротова зарядка телефонів. Для зарядки телефону не потрібен кабель — достатньо просто покласти пристрій на панель у верхній частині станції. Вартість пристроїв залежить від комплектації та технологій. Навіть обравши найдоступнішу модель, її можна доповнити сонячною панеллю, акумуляторною батареєю, додатковими шнурами та адаптерами.

Зарядна станція Блуетті

Jackery

Ціна: від 6 395

Портативні станції Jackery відзначаються компактними розмірами, що робить їх надзвичайно зручними у використанні. Ще однією перевагою є їхня безшумність, що робить пристрої Jackery ідеальними для роботи в офісі чи вдома.

Окрім електростанцій, виробник пропонує сонячні батареї. Хоча станція може заряджатися від розетки або автомобіля, отримання заряду від сонця є більш екологічним варіантом. Jackery випускає панелі Jackery SolarSaga потужністю від 100 Вт, які ефективно працюють як в сонячну погоду, так і в похмурий день. Часто станції продаються в комплекті із сонячними панелями.

Залежно від джерела живлення та моделі, електростанція заряджається від 2 до 14 годин. Виробник наголошує на важливості дотримання температурних норм, оскільки їх порушення може негативно вплинути на роботу пристрою.

Джейкері зарядна станція

Anker

Ціна: від 15 299

Китайський бренд Anker зарекомендував себе як світовий лідер в галузі електроніки. Електростанції Anker швидко заряджаються (в Turbo режимі від 0 до 80% за одну годину), зручні та легкі для транспортування.

Життєвий цикл електростанцій Anker сягає понад 3000 циклів. Це означає, що пристрій може працювати на повну потужність протягом цих циклів, а після цього обсяг батареї знижуватиметься до 80%. Виробник запевняє, що цього достатньо для щонайменше 10 років роботи. Anker також пропонує мобільний додаток для зручного керування станцією.

Anker можна брати в зимові походи, оскільки пристрої витримують температури від 0°C до -40°C, що забезпечує зв’язок навіть у найсуворіші морози. Заряджати пристрої можна від додаткової сонячної панелі, автомобільного прикурювача або централізованого джерела живлення.

Купити зарядну станцію Анкер

Genergy

Ціна: від 10 990 

Електростанції італійської торгової марки Genergy також приваблюють надшвидкою зарядкою. Лише за півтори години пристрій заряджається на 100% від звичайної розетки на 220 Вт. Крім мережі, заряджати станцію можна від прикурювача та сонячних панелей. Втім, сам бренд Genergy не виготовляє панелі, тому їх потрібно підбирати у інших виробників.

Станції оснащені великими дисплеями, які дозволяють користувачам відстежувати рівень заряду та кількість підключених пристроїв. На передній панелі розташовані розетки змінного і постійного струму, а також порти різних типів (близько 8 портів). Потужні моделі дозволяють підключати цілий будинок, використовуючи систему керування подачею електроенергії.

зарядні станції

Power Plant

Ціна: від 10 999

Хоча Power Plant – це доволі молодий бренд, він уже здобув популярність серед покупців завдяки регулярному вдосконаленню своїх моделей.

Електростанції Power Plant, виготовлені в Китаї, підходять для будинку, квартири або офісу. Вони також стануть у пригоді під час відпочинку, оскільки пристрої легкі та компактні, обладнані міцними ручками для зручного транспортування. Станції Power Plant мають захисні системи від надлишкового заряду, перевантаження та перегріву.

Пристрої цього бренду ефективно заряджають сучасні гаджети, побутову техніку та обладнання для військових. Більш потужні моделі можна використовувати для аварійного електроживлення на промислових об’єктах, у лікарнях та при проведенні аварійно-рятувальних робіт.

яку зарядну станцію обрати

Goal Zero

Ціна: від 10 990

Портативна станція від Goal Zero відзначається потужністю і легкістю у користуванні. Пристрій має кілька портів, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук і холодильник. Станція швидко заряджається і повідомляє про завершення заряду звуковим сигналом. Продукція Goal Zero розробляється в США і виготовляється на заводі в Китаї.

Безперервна робота станції Goal Zero розрахована на понад 500 циклів. Пристрій підходить для використання вдома, в офісі, а також для кемпінг-подорожей. Для кемпінгу варто додатково придбати сонячну панель, щоб можна було заряджати станцію безпосередньо на природі.

купити зарядну станцію

Нагадаємо, у Києві запустили портал для захисників та захисниць.

Суспільство

У центрі Києва під час ремонту дороги виявили трамвайну колію початку 20 століття (ФОТО)

Опубліковано

Під час дорожніх робіт поблизу Львівської площі в Києві комунальники натрапили на фрагмент трамвайної рейки, яка пролягала тут понад сто років тому.

Про це повідомив активіст Дмитро Перов.

За словами Дмитра, перші згадки про трамвайний рух на сучасній вулиці Січових Стрільців, яка наприкінці 19 століття мала назву Львівська, датуються 1894 роком.

На початку 20 століття цією ділянкою проходили трамвайні маршрути №4 і №20 (до Лук’янівки) та №9, що з’єднував центр із залізничним вокзалом через вулицю Бульварно-Кудрявську.

Читайте також: Студенти з Києва передали «Довженко-Центру» дві німі стрічки, що вважали втраченими (ФОТО)

У цьому ж районі зберігся ще один елемент трамвайної інфраструктури — диспетчерський пункт, зведений у 1982 році за проєктом архітектора Яноша Віга. У 2021 році споруду планували демонтувати, однак завдяки ініціативі підприємця Алєкса Купера її вдалося зберегти.

Нагадаємо, що у Києві вперше за сто років виготовили автентичну цеглу для відбудови історичних будівель.

Фото: фейсбук-сторінка Дмитра Перова

Читати далі

Суспільство

На вокзалі у Києві встановили артоб’єкт «ВОЛЯ», який представляли у Давосі

Опубліковано

На Центральному залізничному вокзалі Києва відкрили скульптуру «Воля» українського художника Олексія Сая. Артоб’єкт виготовили із залишків вітального знака села Любимівка Херсонської області, яке перебувало під тимчасовою окупацією у 2022 році.

Про це повідомили в «Укрзалізниці».

Символізм артоб’єкта

Скульптуру створили у межах співпраці УЗ та PinchukArtCentre. Раніше її демонстрували виключно на міжнародних заходах, зокрема під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Тепер робота доступна для широкої публіки у столиці — на другому поверсі вокзалу біля ескалатора.

«Ця скульптура утворює слово “Воля”, яке несе в собі значення як “свобода”, так і “волевиявлення”. Це подвійне значення захоплює українську душу. Воно відображає те, що свобода не є пасивним станом. Це стан, який може бути досягнутий і підтриманий лише завдяки вольовим зусиллям. Ці два поняття онтологічно переплетені. Свобода вимагає волі до боротьби, терпіння і захисту. Саме через наполегливе волевиявлення свобода стає живою реальністю», — написали в УЗ.

Читайте також: «Внесок у мирне майбутнє»: німецький дизайнер закликав донатити українським медикам

Артдиректор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф додав, що скульптура «є монументом для всіх українців, який наголошує на нерозривному зв’язку між свободою і волею».

Також скульптура відсилає до роботи «LOVE» американського художника Роберта Індіани, створеної у 1960-х роках.

Нагадаємо, що пасажири УЗ зібрали понад 6,5 млн гривень на кейсеваки, коли купували чай у потягах.

Фото: фейсбук-сторінка УЗ

Читати далі

Суспільство

21-річному військовому встановили титановий імплант замість зруйнованого лоба

Опубліковано

21-річному військовому Роману, який отримав важке осколкове поранення голови, хірурги з України, Канади та США провели унікальну реконструктивну операцію — йому встановили титановий імплант замість зруйнованих кісток чола. Операцію виконала міжнародна місія «Face the Future Ukraine», яка вже вп’яте приїжджає в Україну допомагати пораненим.

Про це повідомили в БФ «Пацієнти України».

Роман пішов на війну у 18 років і своє 19-річчя зустрів у Бахмуті. Під час боїв на Курщині поруч із його позицією розірвались чотири авіабомби. Хлопець опинився під завалами, отримав понад 20 поранень, зокрема й уламкове в голову, що зруйнувало кістки чола. Три місяці Роман не міг рухатися, проходив кілька складних операцій, а частина його мозку лишалась незахищеною.

«Ми провели операцію та встановили на місце знищених лобних кісток індивідуальний імплант з титану, який захистив мозок хлопця від ушкоджень та вирівняв чоло. Окрім імпланту ми пересадили сполучну тканину, аби титан не пошкоджував шкіру. Втручання тривало чотири години та дозволила захистити мозок від інфекцій, які знаходяться в носі і пазусі», — розповідає хірургиня з США українського походження Наталія Біскуп, яка вже втретє оперує поранених в Україні.

Читайте також: 13-річного хлопця із Сум відзначили за порятунок людей після ракетної атаки (ФОТО)

Роман став наймолодшим пацієнтом у цій місії. Загалом цього разу прооперували 25 поранених: проводили реконструкції носа, щелеп, орбіт очей, встановлювали індивідуальні імпланти. Усього — 83 операції.

За словами координаторки Наталії Комашко, за п’ять місій лікарі допомогли 160 пацієнтам. Деякі з них проходять багатоетапне лікування. Наступну місію запланували на осінь. Записатися можна за посиланням.

Нагадаємо, що канадці передали бійцям ГУР перший в Україні гелікоптер Sikorsky S-76A (ВІДЕО).

Фото обкладинки: БФ «Пацієнти України»

Читати далі

Шопочитати

Суспільство2 дні тому

Взяли управління у свої руки. Ці українські громади перетворюють біовідходи на добриво

Біовідходи, як-от скошена трава, опале листя й залишки фруктів та овочів часто викидають на звалища...

Економіка і бізнес2 дні тому

Навколо — вибухи, а вдома — весна: подружжя з Сумщини вирощує тюльпани на другому поверсі будинку

Коли втрачаєш роботу під час війни, а навколо — вибухи, сирени й постійна тривога, то...

Культура3 дні тому

Які з цих традицій збереглися дотепер? Фольклористка про давні святкування українського Великодня

Уже в неділю українці святкуватимуть Великдень, до якого ми готуємося кілька днів. Зазвичай до четверга...

Економіка і бізнес3 дні тому

Єдині в Україні сирні кульки за технологією NASA: історія бізнесу братів з Харкова

Вони ще й хрусткі!Ага, пахнуть сиром!Це ж сирні снеки! У нас в Україні таких немає....