Економіка і бізнес
7 км дороги на Дніпропетровщині відремонтують за експериментальною технологією
У Дніпропетровській області оголосили тендер на експериментальну ділянку дороги Н-23. Про це повідомляє пресслужба Укравтодору.
Як зазначається, 7-кілометрова ділянка дороги на південь від Кривого Рогу буде капітально відремонтована за технологією укочуваного цементобетону. А ще замість щебеневих матеріалів будуть використані металургійні шлаки. Таке покриття здатне витримати навантаження від великовантажних транспортних засобів.
“Застосування шлакових матеріалів дозволяє підвищити рівень локалізації дорожнього будівництва, значно покращує екологічну ситуацію в регіоні та здешевлює виконання робіт”, – зазначили дорожники.
Читайте також: Укравтодор розпочав ремонт обхідної дороги Сум (ФОТО)
До кінця року у будівництві доріг державного значення планується використати близько 500 тисяч кубометрів металургійних шлаків, вже використано – більше 100 тисяч.
Нагадаємо, у липні 2020 року Укравтодор презентував Програму розвитку цементобетонних доріг, яка передбачає збільшення доріг із цементобетонним покриттям з 1,4% до 3,5% до 2025 року.
Серед основних переваг використання цементобетонного покриття — мінімальний відсоток імпортної складової (10–15 %) і довгий термін експлуатації.
Економіка і бізнес
Шлях до успіху
Розвиток своєї справи в кіно та рекламі
Коментарі
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Коментарі