Суспільство
Жителька Київщини у 43 роки зайнялася танцями та збирає мільйони переглядів (ВІДЕО)
Вона ламає стереотипи про те, що вік або вага мають значення. Їй 43 роки, вона важить понад 100 кг, але це не завадило їй почати займатися східними танцями. І сьогодні відео Ірини з Бучанського району набирають мільйонні перегляди в соцмережі, вона перемагає на змаганнях і має шанувальників з усього світу.
Про неймовірну танцівницю розповідає ШоТам.
Її танець зарядив позитивом майже 5 000 000 глядачів, і нам дуже захотілося з нею познайомитися.
«Так, мені 43 роки, так, я велика. Але я захотіла вдягти цю сукню східну. Я пишаюся тим, хто я є. Кожна жінка в нашій країні варта того, щоб прожити своє найкраще життя», — Ірина Карпенко-Гольцева.
Захопилася танцями в 43 роки
Ірина з Бучанського району захопилася танцями в 43 роки й тепер має шанувальників з усього світу. Жінка народилася в Азербайджані, переїхала до України у 2004 році та захопилася нашою країною.
«У 2000-х роках, коли я переїхала в Україну, це для мене було прямо відкриття, що люди можуть взяти свої долі в свої руки й цими руками побудувати своє майбутнє. Я — фанат України, для мене це взагалі найкраще, що може бути, що зі мною трапилося. Дуже люблю Україну», — Ірина Карпенко-Гольцева.
В Україні Ірина побудувала кар’єру — понад 15 років працює менеджеркою з персоналу. Повномасштабне вторгнення застало її вдома, поблизу Бучі.
Перші три дні разом з родиною ховалася в підвалі, а потім їм вдалося виїхати. Спочатку жінка жила в Німеччині, проте за 3 місяці приїхала на Захід України. А навесні минулого року повернулася додому — до рідного Бучанського району. Квартира в Бучі постраждала від прильоту, але будинок, де вона зараз живе, залишився цілим.
Дивіться відео: «Танці нескорених»: харківська студія допомагала впоратися зі стресом онлайн-танцями
«Це просто речі, тому нічого такого страшного. Якщо б можна було поміняти на людей, які загинули, то я вважаю, що кожна людина в цьому регіоні поміняла би», — Ірина Карпенко-Гольцева, захоплюється східними танцями.
Ірина була морально виснажена й шукала справу, яка б допомогла відновити ресурс.
«Останні роки були дуже-дуже, якщо чесно, важкими для мене психологічно. Я просто шукала привід уже відійти від постійних проблем і більше займатися собою, щось зробити для себе», — Ірина Карпенко-Гольцева.
Уперше в житті пішла на заняття з танців і виклала тренування в соцмережі. У коментарях під відео Ірині порадили спробувати східні танці, й у вересні 2023 вона почали вчити перші рухи. А за 2 місяці жінка вже брала участь у змаганнях. Виклала в соцмережу танець, який вивчила лише за 5 днів, і він стрімко почав набирати мільйони переглядів. Наразі в Ірини на сторінці вже три відео-мільйонники.
«Мені дуже багато пишуть Франція, Молдова, Німеччина. Зараз чомусь останнє відео [має] багато переглядів саме з США, арабських країн», — Ірина Карпенко-Гольцева.
Хейтерів перетворює на друзів
Є коментатори, які засуджують жінку, але своїм позитивом вона навіть хейтерів перетворює на друзів.
«Наприклад, спочатку [коментаторка] приходила й просто говорила: «Корова, корова, корова». А після 15-го коментаря пише: «Ну я просто не розумію, чого ви товста, і у вас все добре, а я товста і я одинока?». А я їй пишу: «Знайдеться людина, яка буде поруч, якщо самі не будете заморочуватися», — Ірина Карпенко-Гольцева.
Ірина більш за все хоче, щоб інші жінки брали з неї приклад і наважувалися робити те, що їм хочеться.
«Останні роки багато українців уже зрозуміли, що дійсно, життя одне в кожного з нас. Ми самі собі будемо якось забороняти робити те, що нам хочеться, і просто що буде в результаті? Ми просто проживемо чиєсь інше життя, не своє. Не своє найкраще життя», — Ірина Карпенко-Гольцева.
Ірина дозволила собі бути собою і в особистому житті — 9 років тому створила родину з жінкою.
«Ми живемо дві жінки та дитина, яку ми зробили вже в стосунках. Це був свідомий вибір. Але я не вважаю, що наша родина є чимось неординарним. Чи є це якась оригінальна родина? Ну така ж, як у всіх», — Ірина Карпенко-Гольцева.
Тож жінка закликає любити та приймати себе такими, якими ви є. А для себе ставить мету — виграти ще не одне змагання.
«Я зараз передаю привіт моїй тренерці Саші, яка кожного разу дає мені все складнішу й складнішу хореографію. Саша, будь ласка, не переставай мені таке робити. Ні-ні, давай іще складніше! Я хочу навчитися танцювати. Хай у мене це вийде», — Ірина Карпенко-Гольцева.
Нагадаємо, у громаді на Сумщині хореограф-переселенець організував заняття з аеробіки.
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі
Суспільство
Як реставруватимуть пам’ятку
Коментарі
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі