Суспільство
Занедбаний аеропорт Хмельницького планують перетворити на вантажний хаб
Хмельницький аеропорт, який не працює вже майже 20 років, хочуть перетворити на вантажний хаб. Про це повідомляє Економічна правда.
Як зазначається, летовище має смугу у 2200 метрів. 1,5 млрд коштуватиме реконструкція смуги. Поки що місцевих коштів немає, лише до 20 млн грн є на проєктну документацію.
До березня 2021 року має бути готовий проєкт, тоді наступного року можна буде почати реконструкцію. Будівництво може тривати до 2 років
Зокрема планують залучити інвестиції бізнесу – наприклад, “Нової пошти” та АТБ, остання просить у Хмельницькому землю під логістичний хаб.
Як пише місцеве видання “Є”, цього року комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький» отримало посвідчення про допуск до експлуатації злітно-посадкового майданчика для малих повітряних суден. Як пояснив директор місцевого аеропорту Валерій Сорока, цей документ дозволив почати роботу над створенням школи пілотів.
За словами директора КП «Аеропорт Хмельницький» Валерія Сороки, відкрити школу пілотів на території летовища планувалося ще восени 2019-го. Проте процес ліцензування злітно-посадкового майданчика затягнувся. Ще у січні-лютому цього року його інспектували представники комісії Державної авіаційної служби України. Після виправлених недоліків КП «Аеропорт Хмельницький» отримав посвідчення про допуск до експлуатації злітно-посадкового майданчика для малих повітряних суден.
«Такі документи видаються на рік або на три роки, — розповідає Валерій Сорока. — Нам поки дали посвідчення на рік. Після цього знов злітно-посадковий майданчик проінспектують і, сподіваюсь, нададуть трирічний дозвіл. Навіть аеропортам міжнародного класу видаються сертифікати на три роки, адже постійно змінюється вимоги до безпеки».
Фото: ye.ua
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі