Суспільство
Заборонити хутро! Кампанія “ХутроOFF” об’єднала українців проти шкуродерень
Петицію за заборону хутра підписало 30 000 українців. Це історичний максимум за кількістю голосів на сайті парламенту.
Активісти зазначають, що шкуродерні – це не просто ЖОРСТОКІСТЬ. Це ЗАБРУДНЕННЯ навколишнього середовища важкими металами, ШКОДА ЗДОРОВ’Ю людей, які працюють на виробництві, вірогідність розповсюдження ВІРУСІВ ТА ХВОРОБ.
Завдяки Кампанії ХутроOFF, яку ініціювала ГО “Єдина Планета”, про необхідність заборонити виробництво хутра дізнались мільйони українців: через ЗМІ, соцмережі, лекції та вуличні акції. До неї приєдналися українські селебритіз, зокрема Любко Дереш, Ірена Карпа, Katya Chilly, Саша Кольцова та інші. А відомі українські дизайнери відмовилися від хутра у своїх колекціях.
Петиція за заборону виробництва хутра набрала рекордну кількість голосів на сайті Верховної Ради. Тепер справа за депутатами.
Підтримай і ти! Не купуй хутро!
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
У Вірнопіллі не було жодного вцілілого будинку
«Ніхто з нас і подумати не міг, що росіяни підійдуть так близько. Тоді був сильний мороз, зникли світло та газ, тому люди сходилися й разом готували їжу, а коли обстрілювали — ховалися у власні підвали чи в школі. Коли з’явилася артилерія, вирішили виїжджати з села», — пригадує Ольга Сускова, яка працює старостою Вірнопільського старостинського округу з січня 2024 року.
Залишилося лише 135 людей
«Нам повністю відновили електропостачання, а також підвели газ до тих будинків, де зараз живуть люди. Уже 20 будинків у селі нам відбудували за програмою “єВідновлення”. Багато людей хочуть повернутися додому».
Замість зруйнованої амбулаторії — мобільна аптека
«Не всі люди можуть поїхати до міста, не всі мають автомобіль, а літнім бабусям складно їздити навіть автобусом. Тому ці аптеки стали знахідкою для нас, бо тут великий асортимент ліків: від тиску, застуди та різних хвороб. До цієї аптеки завжди приходить десяток людей».
Їдуть у найвіддаленіші села, попри небезпеку
«У нас досі є проблеми зі зв’язком та інтернетом, тому навіть складно викликати швидку допомогу, якщо комусь погано. Ми дуже раді, що тепер в село приїжджає аптека», — ділиться Лариса.
«Я вже знаю багатьох бабусь і дідусів по іменах. І коли вони кажуть: “Дякуємо, ці ліки мені допомогли” — це найкраща для мене подяка».
Коментарі
Суспільство
Про проєкт
- Житловий блок — призначений для чотирьох працівників пекарні, які наразі проживають у неприйнятних умовах.
- лекційну залу для освітніх заходів, майстер-класів та зустрічей у межах Академії супроводжуючих, де навчатимуть соціальних терапевтів;
- кінотеатр і простір для відпочинку, де можна буде дивитися фільми, обговорювати їх і просто спілкуватися за чашкою чаю.
Коментарі