Суспільство
ЮНІСЕФ передав 10 тисяч планшетів і ноутбуків українським учням (ФОТО)
Фонд Юнісеф передав 10 000 планшетів і ноутбуків українським школярам, які через російсько-українську війну вимушені навчатись у дистанційному форматі.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.
«Третина школярів, які сьогодні повинні навчатися у дистанційному форматі, не можуть це робити через відсутність будь-якого девайсу. Тож разом з партнерами робимо усе, щоб кількість дітей, які мають доступ до комп’ютерного обладнання, постійно зростала», – зазначив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.
Зазначається, що фонд Юнісеф за підтримки ЄС та Республіки Корея доставив 5 000 планшетів для учнів молодшої школи. Cтільки ж ноутбуків отримають діти середнього та старшого шкільного віку.
Нове постачання допоможе українським дітям продовжувати навчання онлайн, особливо там, де відвідування школи неможливе через безпекову ситуацію.
Дивіться також: Як волонтерка перетворила книги російських письменників на дрон для українського війська (ВІДЕО)
Відомо, що ноутбуки та планшети також отримають діти у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Харківській, Одеській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Кіровоградській та Херсонській областях.
У міністерстві також додали, що лише близько третини українських шкіл змогли розпочати очне навчання з 1 вересня 2022 року. Це означає, що орієнтовно 3 млн дітей сьогодні відвідують заняття онлайн або у змішаному форматі.
Нагадаємо, у Хмельницькому відбулось офіційне відкриття реабілітаційно-просвітницького простору «СпівДія заради Дітей».
Також ми повідомляли, що у Полтаві відкрили дитячу школу дронів, де молодь навчають керувати безпілотниками. Проєкт реалізує благодійний фонд «Вікторія».
Фото: facebook.com/UAMON
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі