Українка Ярослава Магучіх підтвердила свій титул чемпіонки командного чемпіонату Європи у стрибках у висоту серед жінок дивізіону I. Після «золота» 2024 року вона знову піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу, принісши Україні важливі очки в загальний командний залік.
Про це повідомили в «Суспільне Новини».
Виступ української спортсменки
Змагання почалися з висоти 1,91 метра. До нього Ярослава пропустила чотири початкові планки. З першої спроби вона взяла 1,91 та 1,94 метра, що дозволило їй залишитися в боротьбі разом із полькою Марією Жодзік і німкенею Імке Оннен. Обидві ці висоти українка подолала без невдач.
На 1,97 метра Магучіх і Жодзік втратили по дві спроби, але все ж здолали планку з третьої. Наступна висота — два метри — стала вирішальною: Магучіх взяла її з першої спроби, а Жодзік не змогла повторити цей успіх у двох підходах.
Таким чином, Ярослава достроково закріпила своє лідерство та забезпечила «золото». Далі Магучіх спробувала підкорити 2,03 метра і встановити найкращий результат сезону у світі, але тричі невдало.
Нагадаємо, що Марина Килипко виграла «срібло» зі стрибків із жердиною з найкращим результатом за 4 роки.
Раніше ми писали, що український стрибун у висоту став чемпіоном «золотого» етапу Континентального туру.
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка Мінмолоді та спорту