Суспільство
Яким буде “Житній ринок” у Києві після реконструкції
У Києві проведуть реконструкцію «Житнього ринку» на Подолі. На другому поверсі планують побудувати фудкорти та готуватимуть крафтову їжу. Про це виданню «Наш Киев» розповів Артем Левітас, новий очільник ринку, пише The Village Україна.
«Хочемо залишити фасад і сам ринок таким, як він є, але обов’язково відремонтувати все. Усередині хочемо більш правильно розмістити торговельні точки. Бо в радянські часи не зовсім практично використовували простір. Я хочу, аби на другому поверсі були вишиванки та магазини українських дизайнерів, фудкорт. Щоб «унизу» люди могли придбати продукти, а приготували б їх «зверху». Особливо це буде цікаво іноземним туристам, які до карантину гуляли Подолом і часто заходили до «Житнього»», – розповідає Левітас.
Читайте також: Відомий київський ринок планує створити музей
Що відомо про терміни і гроші?
Уже ведуть переговори з одним із київських підприємців щодо оренди частини другого поверху. Якщо дійдуть згоди, там будуть готувати крафтову їжу, продавати сир і пиво.
Територію навколо ринку також планують відремонтувати. Хочуть створити стоянку для відвідувачів на Верхньому Валу та Житньоторзькій вулицях.
Левітас запевняє, що реконструкція «Житнього ринку» відбудеться, але термінів не може назвати. Зараз адміністрація ринку чекає виділення коштів із бюджету. Гроші підуть на розробку проєктної документації з реконструкції – її повна вартість стане відома вже після оцінки споруди та узгодження проєкту реконструкції. «Поки не можна робити якісь прогнози з реконструкції «Житнього ринку». Через карантин строки виділення грошей посунулися», – каже виконувач обов’язків директора ринку.
«Житній ринок» потребує реконструкції, оскільки з 1980 року в будівлі не проводили комплексного ремонту.
Фото: vechirniy.kyiv.ua
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі