Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

Якщо нема піарника. П’ять безкоштовних курсів про те, як самому просувати бізнес

Опубліковано

Досі думаєте, що просування – лише для компаній-гігантів, а новини малого та середнього бізнесу широкому загалу нецікаві? Дарма нехтуєте публічністю, адже грамотні комунікації підприємства з покупцями та журналістами дозволить вам і інвесторів знайти, і побудувати сильний бренд, і перетворити цільову аудиторію на друзів. 

Ці п’ять безкоштовних онлайн-курсів ми знайшли на теренах українського Інтернету. Звісно, не гарантуємо, що вони повністю замінять бізнесу піарника чи комунікаційника. Але після них ваша справа вже точно не буде колишньою.    

Історії керують світом. А ваш бренд розповідає історії?

“Я не торкнувся м’яча, то була рука Бога”, – сказав Дієго Марадона, виправдовуючи власний гол рукою у ворота англійців. У цій же грі він забив гол, який назвали пізніше голом століття, але саме історія з “Рукою Бога” стала легендарною.  

Мабуть, ви і самі помітили, що реклама з цікавою для клієнта історією активує його увагу. Ось на цьому моменті реклама і починає продавати.

Гарна історія зробить ваш бренд дійсно легендарним. Пропонуємо почати творити легенду з курсу від Відкритого Університету Майдану “Моя історія: досвід, цінність, вплив”. Тут обіцяють навчити вас використовувати силу історій як у професійному, так і життєвому контекстах. 

Створити і втримати. Чи є у вашого бренду репутація?

Напевно, ви чули про “велику четвірку” – найбільші аудиторські компанії в світі. Це Deloitte Touche Tohmatsu, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young, KPMG. Але мало хто знає: спочатку це була “велика п’ятірка”. Але одна з компаній – Arthur Andersen – все втратила через удар по репутації. Понад 85 тисяч працівників та мільярдні обороти компанії поховало те, що її співробітники закривали очі на протиправні дії клієнта.

Як правильно побудувати власну репутацію, просувати як бренд себе і власні товари чи послуги – знають у Prometheus. Дізнайтесь і ви з їх курсу Комунікаційні інструменти для побудови репутації.

Власник бізнесу як окремий бренд. Навіщо це?

Що такого зможе зробити для вашого бізнесу робота з особистим брендом, з чим можуть не впоратись піарники та маркетологи? 

Ви як власник дасте власній компанії “людське обличчя”. У світі таку практику називають “бренд-євангелізмом”, а євангелістом тут вважають людину, закохану в бренд. Вона розповість іншим про компанію ті особливості, про які ніхто не знав до неї.  

Не обов’язково це має бути власник бізнесу, не обов’язково це має бути одна людина. Але хто, як не власник, може найбільш ефективно донести інформацію про власні продукти, проєкти чи послуги іншим? 

Курс з побудови особистого бренду на “Будуй своє” від Ніни Левчук, керівниці Google Marketing Solutions у Центральній та Східній Європі, допоможе вам створити і побудувати персональний бренд так, щоб здобути лояльність ваших клієнтів і збільшити власні доходи в рази.

Системність – ключ до успіху. І побудова бренду – не виключення

Андрій Федорів сьогодні вважається одним із найуспішніших бізнесменів в рекламній сфері. Створення відомих брендів на кшталт “Хортиці”, “Нової пошти”, OLX і багатьох інших – його рук справа. 

Ми знайшли його відеолекцію з покроковими рекомендаціями та набором інструментів для підприємців щодо системного управління власним брендом. Це запис семінару Стратегія=Ідея, і ґрунтується він на 16 роках практики Федоріва та аналізі його проєктів із запуску брендів у країнах Європи. 

Як ефективно просувати свій проєкт. Експрес-курс за 30 хвилин

П’ять лекцій, 30 хвилин  – і ви дізнаєтеся, як нести в маси інформацію про ваш проєкт. А чим бізнес не проєкт, подумали ми і ділимось із вами посиланням на безкоштовний курс від експерта з комунікацій та програмного директора ГО “Інтерньюз-Україна” Андрія Кулакова. За посиланням він ділиться порадами:

– як правильно працювати з журналістами;

– навіщо вам комунікаційна стратегія і чому цільова аудиторія проекту і та цільові групи – це не одне і те ж. 

Економіка

ЄС надає Україні 68 генераторів для підтримки критичної інфраструктури

Опубліковано

Європейський Союз та гуманітарна програма уряду Німеччини надають Україні 68 великих генераторів для підтримки роботи об’єктів критичної інфраструктури.

Про це повідомили у Представництві ЄС в Україні.

«На тлі постійних атак на українську енергетичну інфраструктуру, ЄС та гуманітарною програмою уряду Німеччини надають 68 генераторів для підтримки роботи об’єктів критичної інфраструктури», — йдеться в повідомленні.

Читати також: Лікарня на Київщині забезпечена автономною енергією завдяки благодійникам: як саме

У Представництві ЄС в Україні також зазначили, що серед інших і місто Покровськ, яке отримає допомогу для забезпечення теплопостачання своїм мешканцям.

Нагадаємо, де отримати гроші на генератори й сонячні станції? 5 програм, які допоможуть.

Фото: Представництво ЄС в Україні.

Читати далі

Економіка

Лікарня на Київщині забезпечена автономною енергією завдяки благодійникам: як саме

Опубліковано

КНП «Броварська багатофункціональна клінічна лікарня» тепер має сучасну сонячну електростанцію потужністю 24 кВт з додатковою системою резервного живлення на 29 кВт/год, що гарантує наявність електроенергії для порятунку життів.

Про це повідомляє Броварська міська рада.

Сонячна електростанція значно покриє енергетичні потреби лікарні, зменшить вуглецевий слід та допоможе заощадити кошти, які можна буде спрямувати на покращення медичних послуг. Цей проєкт був реалізований завдяки підтримці благодійного фонду.

Нагадаємо, що ДТЕК інвестує 4 млрд. грн. у ремонт ТЕС.

Також ми повідомляли, як одесити зробили свої багатоповерхівки автономними.

Фото: Броварська міська рада.

Читати далі

Економіка

В Україні за кілька днів почнуть вилучати купюру в 500 грн: як відбуватиметься обмін 

Опубліковано

В Україні з 1 серпня починається процес вилучення з обігу старих банкнот номіналом 500 грн. Йдеться про купюри зразків 2003-2007 років випуску.

Як відбуватиметься обмін пояснив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Населенню не потрібно робити ніяких спеціальних активних дій: просто розраховуйтесь у магазинах за покупку, здійснюйте оплати у банках, поповнюйте свої карткові рахунки у терміналах тощо – і «старі» купюри вилучатимуться та утилізовуватимуться НБУ», – пояснив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Замість старих купюр номіналом в 500 грн в обіг вводитимуться нові купюри зразка 2014 і наступних років випуску. Якщо вам телефонують, надсилають повідомлення про необхідність звернутись кудись для «обміну банкнот», пропонують внести їх на карти з чиїмись реквізитами, попереджають про дуже стислі терміни, після яких гроші «згорять» тощо – не вірте, це шахраї, ні в якому разі не робіть нічого із запропонованого, за можливості повідомляйте правоохоронців та регулятора.

Старі банкноти залишаються дійсним платіжним засобом і надалі, вам не можуть відмовити у їх прийнятті будь-де.

Читайте також: Банк видав перший кредит на альтернативну енергетику за програмою «5-7-9%»

«Для чого робиться заміщення? Для оновлення та підвищення якості та стану банкнот в обігу (адже окремі купюри «відходили» вже по 18 років і перебувають у не кращому стані), а також підвищення рівня захисту готівкового ринку від підробок», – пояснив Гетманцев. 

Усю роботу зроблять НБУ та банки – потрапляючи в останні від торгівельних мереж та населення, старі купюри від банків підуть виключно у Нацбанк, який їх перерахує та утилізує.

Нічого нового у цьому процесі немає – НБУ ще у 2020 році розпочав вилучення банкнот 1 та 2 гривні, а з 2023 року – 5, 10, 20 та 100 гривень та заміну їх на нові платіжні засоби (банкноти і монети). Тепер черга дійшла до номіналу 500 грн.

Нагадаємо, українські банки почали видавати доступні кредити на розвиток альтернативних джерел енергії.

Фото: НБУ

Читати далі