Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

Якщо нема піарника. П’ять безкоштовних курсів про те, як самому просувати бізнес

Опубліковано

Досі думаєте, що просування – лише для компаній-гігантів, а новини малого та середнього бізнесу широкому загалу нецікаві? Дарма нехтуєте публічністю, адже грамотні комунікації підприємства з покупцями та журналістами дозволить вам і інвесторів знайти, і побудувати сильний бренд, і перетворити цільову аудиторію на друзів. 

Ці п’ять безкоштовних онлайн-курсів ми знайшли на теренах українського Інтернету. Звісно, не гарантуємо, що вони повністю замінять бізнесу піарника чи комунікаційника. Але після них ваша справа вже точно не буде колишньою.    

Історії керують світом. А ваш бренд розповідає історії?

“Я не торкнувся м’яча, то була рука Бога”, – сказав Дієго Марадона, виправдовуючи власний гол рукою у ворота англійців. У цій же грі він забив гол, який назвали пізніше голом століття, але саме історія з “Рукою Бога” стала легендарною.  

Мабуть, ви і самі помітили, що реклама з цікавою для клієнта історією активує його увагу. Ось на цьому моменті реклама і починає продавати.

Гарна історія зробить ваш бренд дійсно легендарним. Пропонуємо почати творити легенду з курсу від Відкритого Університету Майдану “Моя історія: досвід, цінність, вплив”. Тут обіцяють навчити вас використовувати силу історій як у професійному, так і життєвому контекстах. 

Створити і втримати. Чи є у вашого бренду репутація?

Напевно, ви чули про “велику четвірку” – найбільші аудиторські компанії в світі. Це Deloitte Touche Tohmatsu, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young, KPMG. Але мало хто знає: спочатку це була “велика п’ятірка”. Але одна з компаній – Arthur Andersen – все втратила через удар по репутації. Понад 85 тисяч працівників та мільярдні обороти компанії поховало те, що її співробітники закривали очі на протиправні дії клієнта.

Як правильно побудувати власну репутацію, просувати як бренд себе і власні товари чи послуги – знають у Prometheus. Дізнайтесь і ви з їх курсу Комунікаційні інструменти для побудови репутації.

Власник бізнесу як окремий бренд. Навіщо це?

Що такого зможе зробити для вашого бізнесу робота з особистим брендом, з чим можуть не впоратись піарники та маркетологи? 

Ви як власник дасте власній компанії “людське обличчя”. У світі таку практику називають “бренд-євангелізмом”, а євангелістом тут вважають людину, закохану в бренд. Вона розповість іншим про компанію ті особливості, про які ніхто не знав до неї.  

Не обов’язково це має бути власник бізнесу, не обов’язково це має бути одна людина. Але хто, як не власник, може найбільш ефективно донести інформацію про власні продукти, проєкти чи послуги іншим? 

Курс з побудови особистого бренду на “Будуй своє” від Ніни Левчук, керівниці Google Marketing Solutions у Центральній та Східній Європі, допоможе вам створити і побудувати персональний бренд так, щоб здобути лояльність ваших клієнтів і збільшити власні доходи в рази.

Системність – ключ до успіху. І побудова бренду – не виключення

Андрій Федорів сьогодні вважається одним із найуспішніших бізнесменів в рекламній сфері. Створення відомих брендів на кшталт “Хортиці”, “Нової пошти”, OLX і багатьох інших – його рук справа. 

Ми знайшли його відеолекцію з покроковими рекомендаціями та набором інструментів для підприємців щодо системного управління власним брендом. Це запис семінару Стратегія=Ідея, і ґрунтується він на 16 роках практики Федоріва та аналізі його проєктів із запуску брендів у країнах Європи. 

Як ефективно просувати свій проєкт. Експрес-курс за 30 хвилин

П’ять лекцій, 30 хвилин  – і ви дізнаєтеся, як нести в маси інформацію про ваш проєкт. А чим бізнес не проєкт, подумали ми і ділимось із вами посиланням на безкоштовний курс від експерта з комунікацій та програмного директора ГО “Інтерньюз-Україна” Андрія Кулакова. За посиланням він ділиться порадами:

– як правильно працювати з журналістами;

– навіщо вам комунікаційна стратегія і чому цільова аудиторія проекту і та цільові групи – це не одне і те ж. 

Економіка

Військові будуть отримувати більше відпускних днів: що змінилося

Опубліковано

Українські військові отримають більше відпусток завдяки новим законам, які були прийняті нещодавно. Ці нові закони розширять кількість ситуацій, при яких військовослужбовці матимуть право на відпочинок.

Про це повідомляє Херсонська ОДА.

Деталі

Зокрема, найближчим часом можна очікувати:

  • Відпустку при народженні дитини;
  • Відпустку за знищену техніку;
  • Основну відпустку;
  • Відпустку за сімейними обставинами або з інших поважних причин;
  • Невикористані відпустки під час воєнного стану.

Читати також: На Київщині знайшли найбільшу популяцію рідкої сон-трави з Червоної книги

Нещодавно з’явилася можливість отримати відпустку при народженні дитини для військовослужбовців. Вона триватиме до 14 днів і надається не пізніше ніж за 3 місяці з дня народження дитини. Важливо зазначити, що отримати цю відпустку під час воєнного стану неможливо. Вона передбачена лише на мирний час та час дії особливого періоду, але не воєнного стану. Оскільки зараз в країні діє воєнний стан, то при народженні дитини відпустку можуть надати за сімейними обставинами і тривалістю до 10 днів.

Також очікується, що незабаром буде введена відпустка за знищену техніку. Згідно з цим документом, за знищення техніки може надаватися відпустка, але не більше ніж 15 днів на рік. Зараз цей документ чекає на підписи, щоб набути чинності.

Нагадаємо, що в Дніпрі в закладах середньої освіти побудують три протирадіаційних укриття.

Фото: Армія Inform

Читати далі

Економіка

У Дніпрі в закладах середньої освіти побудують три протирадіаційних укриття

Опубліковано

У Дніпрі планують побудувати три протирадіаційні укриття (ПРУ) за 345 млн грн. Закупівлі вже проведено.

Про це повідомили у ГС “Центр фінансових розслідувань”.

Закупівся

Департамент капітального будівництва Дніпровської міської ради 30 квітня провів закупівлі для будівництва приміщень реабілітаційного центру. У всіх трьох тендерах переможцем став ТОВ “СК СТРОЙІНВЕСТ”. Раніше ця компанія вже успішно виконувала ремонтні роботи в лікарні ім. І.І. Мечникова та місцевій лікарні №4.

Читати також: Нацгварція показала знищення ворожого паливозаправника на східному напрямку (ВІДЕО)

Де саме буде проходити будівництво

Укриття будуть побудовані на територіях Дніпровської гімназії № 29, Дніпровської гімназії № 118 та Дніпровського ліцею № 144 імені Леві Іцхака Шнеєрсона.

Всі три проєкти планують завершити до кінця 2025 року.

Також ми повідомляли, що Дія.Освіта випустила серіал про те, як взаємодіяти з військовими та ветеранами.

Фото: Центр фінансових розслідувань

Читати далі

Економіка

Українці відкрили рекордну кількість ФОПів у першому кварталі

Опубліковано

Упродовж першого кварталу 2024 року українці відкрили рекордні 74 050 нових фізосіб-підприємців, що на 33,6% більше, аніж торік, та 18% більше, ніж до початку повномасштабного вторгнення у 2021 році.

Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними “Опендатабот” із посиланням на Єдиний державний реєстр.

Зазначається, що лідером за кількістю нових справ залишається Київ. За перший квартал поточного року у столиці зареєстрували 10 252 нових бізнесів – це 13,8% від загальної кількості. На другому місці Дніпропетровщина – 6,8 тисячі новостворених бізнесів, на третьому – Київщина – 5,7 тисячі нових ФОПів.

Де найчастіше відкривають ФОПи

Чверть нових бізнесів займаються роздрібною торгівлею – це найпопулярніша сфера протягом останніх 4 років.

Читати також: Мінветеранів анонсувало запуск Е-посвідчення для ветеранів у “Дії”

Серед найбільш запитаних напрямків бізнесу серед українських підприємців також надання індивідуальних послуг та комп’ютерне програмування.

Найпопулярніші нові бізнеси

Нагадаємо, з Донеччини до Волині курсуватиме безкоштовний евакуаційний потяг.

Фото: “Опендатабот”

Читати далі