Суспільство
Як зберегти успіх. Новорічні поради для власників бізнесу в 2020 році
Новорічні свята — це час підбити підсумки та визначитися з цілями на майбутні 12 місяців. Можливо, у вас є плани покращити здоров’я, частіше займатися фізичними вправами або, нарешті, здійснити ту поїздку на Гаваї, про яку ви мріяли завжди?
Для підприємців же новорічний план може допомогти правильно розподілити та зосередити свої зусилля та енергію.
Ми знайшли і переклали для вас статтю з відмінними порадами для власників бізнесу, щоб вони не втратили тонус.
1. Знайдіть приятеля по досягненнях
Існує причина, чому бігуни часто тренуються з групою або позаштатні працівники працюють у коворкінгах. Ілюзія контролю — коли хтось вимагає від вас звіт з проробленої роботи, тримає вас вмотивованими. Це потрібно для того, аби швидше досягти цілей та реалізувати усі плани.
Згідно з дослідженнями Американського товариства навчання та розвитку, люди на 65% ймовірніше досягнуть мети, якщо скористаються допомогою іншої людини. Це досить непоганий приріст. Однак шанси на успіх збільшуються аж до 95%, коли люди постійно контактують зі своїми напарниками, щоб перевірити прогрес справи. Це величезна різниця!
Як і більшість новорічних рішень для власників бізнесу, це нічого вам не коштуватиме.
Що зробити. Запишіть свої цілі, знайдіть напарника по реалізації та регулярно спілкуйтесь з ним щодо виконаних пунктів. І ви досягнете цілі швидше, ніж будь-коли!
2. Спілкуйтесь якісніше
Зосередьте свою увагу на якості комунікації, а не на кількості. Ви можете вибухати десятьма публікаціями у Facebook щодня, ретвітити всю ніч, але ж є кращі способи зв’язатися зі своїми поточними та потенційними клієнтами, зробивши менше. Натомість зосередьтеся на публікації цікавої, своєчасної інформації, яка спонукатиме вашу аудиторію взаємодіяти з вами чи ділитися вашим контентом.
Кілька швидких способів це зробити:
- Активно відповідайте на коментарі до ваших публікацій.
- Розміщуйте коментарі та якісний контент з вашої сторінки на інших.
- Додайте особисті враження до фотографій або публікацій, якими ви ділитесь.
- Щодня знаходьте час, щоб зустрітись особисто з клієнтами, і ви побачите, що стосунки бренду з аудиторією зміцнюються.
3. Простягніть руку допомоги
Згадайте час, коли ви починали свою кар’єру. Ви, напевно, були схвильовані і одночасно відчували себе нервовим і невпевненим у тому, що робите. У вас була підтримка, чи ви покладались тільки на себе?
Одне з найкращих рішень Нового року для власників бізнесу — це ”заплатити наперед”. Зверніться до початківця із вашої галузі, якому потрібне наставництво. Ваша щедрість не залишиться непоміченою, і ви з часом сприйматиметесь як експерт у своїй галузі, як людина, з якою хочеться працювати.
Не знаєте, де шукати? Соціальна мережа для бізнесу LinkedIn, наприклад, має чудову функцію під назвою “кар’єрні поради”. Дайте відповіді на кілька швидких запитань, і дістанете усі необхідні рекомендації.
4. Подумайте наперед
Коли ви думаєте про план дій на Новий рік-2020, врахуйте і прийдешній рік, і наступний. Сама лише ідея цього завдання може здатися складною для реалізації, тому почніть зі звичайного списку. Часто лише саме виклад списку на папері може зробити його більш керованим.
Не важливо, яким чином ви хочете керувати своїм списком. Ви можете використовувати справжній папір та ручку, використовувати планувальник. Якщо вам більше до вподоби цифровий формат, перегляньте додатки-органайзери.
Що зробити. Випишіть, яким ви бачите свій ідеальний бізнес. Зарахуйте до списку особисті та професійні цілі, яких ви хочете досягти. Подумайте, які кроки ви можете зробити, щоб здійснити ці мрії. Використовуйте цей план як мотиватор, щоб продовжувати виконувати цілі протягом 2020 року.
5. Визначте баланс роботи і відпочинку
Зрозуміло, що робочий тиждень для власника малого бізнесу не завжди закінчується о 18.00 п’ятниці, а розпочинається знову аж о 9 ранку в понеділок. Наприклад, агент з нерухомості може мати більш напружені вихідні та “повільні” будні. Спеціаліст з охорони здоров’я теж отримає сплеск активності клієнтів у святкові дні, коли інші підприємства відпочивають. Проте баланс між роботою та відпочинком необхідний, інакше отримаєте вигорання на підйомі. Вигорання впливає як на ваше психічне, так і на фізичне здоров’я. Важливо переконатися, що ви у повній мірі використовуєте час, необхідний для підзарядки.
Ось кілька відчутних способів працювати в рівновазі:
- Виконуйте фізичні вправи так часто, як тільки можете. Треба зробити дзвінок? Вийдіть в цей час на прогулянку.
- Проведіть час з людьми, які важливі для вас. Встановіть собі за правило щомісяця ходити з ними на обід або заплануйте щотижневий дзвінок з найдорожчими.
- Вночі — спати. За годину до сну не беріть телефон/планшет, це допоможе вам легше заснути.
- Виділіть час для себе. Перегляньте фільм, зв’яжіть шарф, розгадайте кросворд — знайдіть те, що допоможе вам розслабитися та “зарядити” акумулятори.
Що ще зробити. Якщо зможете використати для себе хоч невеликий відсоток свого вільного часу, то освіжіть розумову діяльність і підживіть ваше тіло. А так і ваш особистий успіх не за горами. Хто знає? Можливо, ви зможете надихнути оточуючих вас людей на те саме і запустите ефект доміно щасливіших і здоровіших людей у вашому житті.
6. Делегуйте обов’язки
Власники малого бізнесу та підприємці звикли робити все самостійно, але чи варто? Делегувати обов’язки може бути важко, особливо для тих, хто звик вести бізнес сам. Однак делегування дозволить вам зосередитись на більш важливих справах для вашого бізнесу, тому, що ви любите і робите найкраще.
Задайте собі такі питання:
- Що ви боїтеся робити?
- Що вас переповнює?
- Що ви можете робити годинами? Чи може хтось інший зробити вашу роботу за лічені хвилини?
Відповіді допоможуть вам скласти перелік завдань, які ви можете і навіть повинні делегувати комусь іншому.
Суспільство
Про ініціативу
Стіни, які розповідають історії
Коментарі
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі