Суспільство
Як українські інженери допомогли фільмам здобути “Оскар”
Усі номінанти на Оскар в категорії “Кращий фільм”, в тому числі переможець “Зелена книга”, створювалися завдяки технологіям, які допомагають розробляти інженери GlobalLogic в Києві. Також за їхньою допомогою записувалися альбоми таких світових груп як Coldplay і Linkin Park, повідомляє iToday.
Рішення українських інженерів для зведення звуку і монтажу відео використовували також в інших оскароносних стрічках: «Богемська рапсодія», «Чорна пантера», «Фаворитка», «Рома», «Зірка народилася», «Влада» і «Чорний клановець».
Читайте також: Як харків’янин отримав “Оскар”
При створенні цих фільмів використовувалися продукти американської компанії Avid, з якою GlobalLogic Україна співпрацює більше 10 років. Це такі рішення як Media Composer, найпопулярніше в кіноіндустрії програмне забезпечення для редагування відеоконтенту, і Pro Tools, програмне забезпечення для обробки цифрового аудіо. Всі переможці та номінанти премії за “Кращий фільм”, “Кращий монтаж звуку”, “Краще зведення звуку” і “Кращий монтаж” покладалися на ці технології Avid.
Зараз кілька сотень українських інженерів GlobalLogic залучені до створення всієї лінійки технологій Avid, рішеннями для запису, обробки, зберігання і трансляції медіаконтенту. Крім того, деякі фахівці не тільки розробники і тестувальники програмного забезпечення, але і професійні музиканти, звукорежисери або композитори.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі