Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Як стати фрилансером. Стартує новий безоплатний курс для молоді з інвалідністю

Опубліковано

Освітній проєкт Career Hub запускає новий курс навчання фриланс-професіям для молоді з інвалідністю.

Про це повідомляє ШоТам.

У лютому 2023 платформа Career Hub в межах програми USAID «Мріємо та діємо» запустили освітній курс Career Hub Pro: фриланс для молоді з інвалідністю. Програма курсу була розроблена з урахуванням потреб аудиторії, аби він був доступний кожній молодій людині, зокрема – курс супроводжувався жестовою мовою.

Курс містив три напрямки на вибір: копірайтинг, графічний дизайн та відеомонтаж і тривав 2,5 місяці, а спеціальним бонусом студенти отримали знання з просування власних послуг у соціальних мережах.

Протягом курсу було виконано 231 практичне завдання. Крім практичних завдань, студенти отримали можливість виконати тестові замовлення та поспівпрацювати із реальними замовниками. До підтримки молоді долучились 14 організацій,  для яких було виконано 47 тестових замовлень від студентів/ок курсу та за результатами відбору 13 студентів отримали 20 оферів для продовження співпраці. 

Читайте також: Доступно.UA запускає соціальний проєкт для підтримки людей, що отримали інвалідність на війні

Наразі освітній проєкт Career Hub запускає новий курс, який розпочнеться у другій половині червня. Зареєструватись на нього можна за покликанням.

Відгуки

Ганна Міхеєва – випускниця  напрямку «Графічний дизайн»

«Я від щирого серця дякую організаторам, тренерам, кураторам за щирість, знання, досвід, толерантність, підтримку! Сьогодні навіть трохи стало сумно, що курс добіг кінця. Буде не вистачати спілкування, згуртованості та підтримки», – поділилася Ганна.

Айдентику Ганни для косметичного бренду можна переглянути за покликанням. Замовити дизайн можна на її інстаграм-сторінці.

Валерія Хіора-Тесля – випускниця  напрямку «Копірайтинг»

«Хочу сказати, що на цьому курсі вас навчають не просто куратори і тренери/ки з високим рівнем професіоналізму, але й мотиватори. Я насправді боялася, що це буде курс з теорією, яку можна знайти в Інтернеті, але як же я помилялась. Це дуже практичний курс.

Коли я писала текст для “Українського жіночого батальйону”  про місця, де треба обов’язково побувати в Україні, я згадала моє рідне місто – Бердянськ і вклала в нього максимально своєї душі. Мрію, що після деокупації Бердянськ повернеться і поверне собі  м’який знак у назву і що ми всі разом поїдемо відпочивати на курорти мого міста після перемоги», – розповіла Валерія.

Михайло – випускник  напрямку «Графічний дизайн»

«Я багато всього спробував у своїй сфері під час навчання, тут, на курсі, ми навіть більше працювали над комунікацією, самопрезентацією і над розумінням того, що від тебе хочуть замовники – що особисто для мене є найскладнішим викликом у професії», – наголосив Михайло.

Роботу Михайла – айдентику простору для дозвілля – можна переглянути за покликанням. Замовити дизайн можна на його інстаграм-сторінці.

Марина Науменко – випускниця  напрямку «Графічний дизайн»

«Я дизайнерка-початківиця векторної графіки. Маю невеликий досвід роботи в редакційно-видавничому секторі в програмі LaTeX. Тут, на курсі, мені вдалося розробити елементи айдентики (логотип, візитівка, сертифікат, упакування дизайну) для навчального проєкту інклюзивної пекарні, з нуля опанувала векторний графічний редактор, на якому тепер можу працювати над замовленнями», – поділилася Марина.

Айдентику Ганни для інклюзивної пекарні можна переглянути за покликанням. Замовити дизайн можна на її інстаграм-сторінці.

Нагадаємо, Всеукраїнська громадська організація «Сила країни» проведе навчальну онлайн-програму «Women Grant Station: студія грантової освіти для жінок-лідерок організацій осіб з інвалідністю».

Окрім того, українські військові, які мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати матеріальну допомогу з обласного бюджету.

Фото: facebook.com/CareerHubUkraine

Можливості

Діти можуть взяти участь в освітньому проєкті про вирощування мікрозелені та її реалізації: що варто знати

Опубліковано

Українська компанія в галузі агропромисловості “Контінентал” розробила навчально-соціальний проєкт “Розумне місто. Мікрозелень” для дітей. Учасники проєкту матимуть можливість вирощувати мікрозелень за допомогою спеціального обладнання та продавати її, відповідаючи за усі аспекти процесу, такі як бухгалтерія, маркетинг, продажі, управління соцмережами, закупівля матеріалів і насіння.

Про це повідомляє “Розумний город”.

Діти також отримають теоретичний курс і протягом місяця займатимуться вирощуванням зелені. Учасники проєкту матимуть доступ до лекцій з управління фінансами, менеджменту, маркетингу та конкурентоспроможності, а також з реклами.

Читайте також: На благодійному забігу Spartan Kyiv 2024 зібрали три мільйони для розвідників

Більшість комунікації відбуватиметься в онлайн-форматі.

10% від прибутку учасників проєкту буде спрямовано на підтримку Збройних Сил України.

Проєкт отримав підтримку Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Нагадаємо, ДонорUA створили чат-бота в ChatGPT для донорів крові.

Фото: Розумний город

Читати далі

Можливості

У Мінцифрі розповіли про безкоштовні можливості від Дія.Бізнес: подробиці

Опубліковано

Безоплатні можливості від Дія.Бізнес для розвитку підприємницьких навичок. Рамка підприємницьких компетенцій EntreComp+ — це адаптований під глобальні виклики та технологічні тренди малого й середнього бізнесу в Україні документ, який допомагає українським підприємцям розвивати підприємницькі навички з урахуванням світових трендів та проблематики, а також наближає їхню діяльність до стандартів Європейського Союзу.

Про це повідомляють Мінцифри.

Рамка EntreComp+ адаптована експертами Київської школи економіки на основі «The Entrepreneurship Competence Framework» та базується на трьох основних сферах компетенцій:

 • Ідеї та можливості — фокус на розвитку креативного мислення та генерації новаторських ідей;
 • Ресурси — навички пошуку, консолідації та ефективного управління ресурсами від фінансів до людей і нових технічних можливостей;
 • Діяльність — ініціативність та підприємливість, уміння планувати й управляти реалізацією проєктів, створення бізнес-планів. 

Читайте також: На благодійному забігу Spartan Kyiv 2024 зібрали три мільйони для розвідників

Для потреб України документ доповнено новими компетенціями, зокрема: «Технологічне передбачення», «Розширення стратегій», «Адаптивність», «Навчання протягом усього життя», а також інноваціями: «Гендерна рівність та соціальна інклюзія», «Конфліктна чутливість», «Клімат та довкілля». 

«Підприємливість — це фундаментальна компетенція, яку ми прагнемо розвивати в українцях, розбудовуючи країну підприємців. EntreComp+ відкриває шляхи для вдосконалення навичок ведення бізнесу, пропонуючи інструменти для адаптації до світових трендів, інновацій та сталого розвитку. Рамка не лише надає загальне визначення й пояснює компоненти підприємливості, а й допомагає визначити різні рівні її сформованості та є чудовим інструментом для саморозвитку й посилення підприємницького мислення», — зазначив Андрій Ремізов, директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту. 

Також серед важливих доповнень Рамки підприємницьких компетенцій EntreComp+: 

 • акцент на сталому розвитку й етичному мисленні, 
 • ширший погляд на технології та інновації, 
 • фокус на глобальних трендах і перспективах розвитку
 • інклюзивна адаптація бізнесу до специфічних потреб споживачів та працівників. 

«Досі в Україні не існувало єдиної системи для розвитку підприємницьких навичок малого й середнього бізнесу. Такі системи, як EntreComp, дають змогу не просто розвивати навички, а й ураховувати глобальні виклики, пристосовуватися до технологічних трендів, а також наближати умови та принципи роботи підприємців до стандартів ЄС», — зазначив Максим Нефьодов, директор з інноваційних рішень Київської школи економіки. 

Наступним кроком для реалізації проєкту стане впровадження компетенцій, необхідних персонально кожному підприємцю, а також розробка системних навчальних продуктів, що допоможуть покращити навички та вміння підприємців. Ознайомитися з Рамкою підприємницьких компетенцій EntreComp+ можна на порталі Дія.Бізнес.

Нагадаємо, у Чернівцях стартує  2-га тренінгова програма для ВПО та місцевих мешканців щодо розвитку підприємництва і бізнес-навичок.  Тренінг відбудеться у Чернівцях з 23 по 25 квітня.

Фото: ДіяБізнес

Читати далі

Можливості

Як розвинути підприємство та бізнес: у Чернівцях проведуть тренінг для ВПО

Опубліковано

У Чернівцях стартує  2-га тренінгова програма для ВПО та місцевих мешканців щодо розвитку підприємництва і бізнес-навичок.  Тренінг відбудеться у Чернівцях з 23 по 25 квітня.

Про це повідомляє Чернівецька міська рада.

Учасники інтенсиву отримають знання:

 • щодо започаткування власної справи;
 • планування сімейного бюджету;
 • ведення бізнесу;
 • ефективної маркетингової стратегії та реклами у соцмережах;
 • вдосконалення комунікативних навичок.

Читайте також: На Вінниччині побудували інклюзивні модульні будиночки для ВПО

“Учасники програми отримають сертифікати та матимуть змогу потрапити на Фінальний виїзний захід – психологічний ретрит в мальовничій місцевості поблизу м. Чернівці”, – повідомили у міськраді.

Нагадаємо, попит на електронні книжки зріс більш ніж вдвічі за рік.

Фото: ЧМР

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство1 тиждень тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство2 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: