Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Як стати фрилансером. Стартує новий безоплатний курс для молоді з інвалідністю

Опубліковано

Освітній проєкт Career Hub запускає новий курс навчання фриланс-професіям для молоді з інвалідністю.

Про це повідомляє ШоТам.

У лютому 2023 платформа Career Hub в межах програми USAID «Мріємо та діємо» запустили освітній курс Career Hub Pro: фриланс для молоді з інвалідністю. Програма курсу була розроблена з урахуванням потреб аудиторії, аби він був доступний кожній молодій людині, зокрема – курс супроводжувався жестовою мовою.

Курс містив три напрямки на вибір: копірайтинг, графічний дизайн та відеомонтаж і тривав 2,5 місяці, а спеціальним бонусом студенти отримали знання з просування власних послуг у соціальних мережах.

Протягом курсу було виконано 231 практичне завдання. Крім практичних завдань, студенти отримали можливість виконати тестові замовлення та поспівпрацювати із реальними замовниками. До підтримки молоді долучились 14 організацій,  для яких було виконано 47 тестових замовлень від студентів/ок курсу та за результатами відбору 13 студентів отримали 20 оферів для продовження співпраці. 

Читайте також: Доступно.UA запускає соціальний проєкт для підтримки людей, що отримали інвалідність на війні

Наразі освітній проєкт Career Hub запускає новий курс, який розпочнеться у другій половині червня. Зареєструватись на нього можна за покликанням.

Відгуки

Ганна Міхеєва – випускниця  напрямку «Графічний дизайн»

«Я від щирого серця дякую організаторам, тренерам, кураторам за щирість, знання, досвід, толерантність, підтримку! Сьогодні навіть трохи стало сумно, що курс добіг кінця. Буде не вистачати спілкування, згуртованості та підтримки», – поділилася Ганна.

Айдентику Ганни для косметичного бренду можна переглянути за покликанням. Замовити дизайн можна на її інстаграм-сторінці.

Валерія Хіора-Тесля – випускниця  напрямку «Копірайтинг»

«Хочу сказати, що на цьому курсі вас навчають не просто куратори і тренери/ки з високим рівнем професіоналізму, але й мотиватори. Я насправді боялася, що це буде курс з теорією, яку можна знайти в Інтернеті, але як же я помилялась. Це дуже практичний курс.

Коли я писала текст для “Українського жіночого батальйону”  про місця, де треба обов’язково побувати в Україні, я згадала моє рідне місто – Бердянськ і вклала в нього максимально своєї душі. Мрію, що після деокупації Бердянськ повернеться і поверне собі  м’який знак у назву і що ми всі разом поїдемо відпочивати на курорти мого міста після перемоги», – розповіла Валерія.

Михайло – випускник  напрямку «Графічний дизайн»

«Я багато всього спробував у своїй сфері під час навчання, тут, на курсі, ми навіть більше працювали над комунікацією, самопрезентацією і над розумінням того, що від тебе хочуть замовники – що особисто для мене є найскладнішим викликом у професії», – наголосив Михайло.

Роботу Михайла – айдентику простору для дозвілля – можна переглянути за покликанням. Замовити дизайн можна на його інстаграм-сторінці.

Марина Науменко – випускниця  напрямку «Графічний дизайн»

«Я дизайнерка-початківиця векторної графіки. Маю невеликий досвід роботи в редакційно-видавничому секторі в програмі LaTeX. Тут, на курсі, мені вдалося розробити елементи айдентики (логотип, візитівка, сертифікат, упакування дизайну) для навчального проєкту інклюзивної пекарні, з нуля опанувала векторний графічний редактор, на якому тепер можу працювати над замовленнями», – поділилася Марина.

Айдентику Ганни для інклюзивної пекарні можна переглянути за покликанням. Замовити дизайн можна на її інстаграм-сторінці.

Нагадаємо, Всеукраїнська громадська організація «Сила країни» проведе навчальну онлайн-програму «Women Grant Station: студія грантової освіти для жінок-лідерок організацій осіб з інвалідністю».

Окрім того, українські військові, які мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати матеріальну допомогу з обласного бюджету.

Фото: facebook.com/CareerHubUkraine

Коментарі

Можливості

МОН змінило терміни подання на держгрант на здобуття вищої освіти: до коли можна подати заявку

Опубліковано

Подати заявки на державний грант на здобуття вищої освіти орієнтовно можна буде з 15 вересня.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

За інформацією МОН, затримка у поданні заявок пов’язана з внесенням змін до Постанови про надання грантів. Новий алгоритм подання стане простішим, але критерії та суми грантів залишаться без змін.

Подання заявок відбуватиметься через мобільний додаток «Дія», і більше не потрібно буде користуватися електронним кабінетом в ЄДЕБО та відкривати рахунок у банку.

Читайте також: В «Дії» скоро зʼявиться пʼять нових сервісів: які саме

Подати заявку студент може самостійно, без участі батьків. Подробиці будуть опубліковані на сайті МОН.

Нагадаємо, у «Дія.Освіта» з’явився новий розділ: він присвячений безбар’єрності.

Фото: Depositphotos

Коментарі

Читати далі

Можливості

«Як оптимізувати роботу завдяки хмарним технологіям»: стартує безоплатний курс від Google

Опубліковано

Хмарні платформи забезпечують швидкий і простий запуск застосунків та сайтів, ефективне зберігання й управління даними, а також можливість аналізувати великі обсяги інформації та створювати моделі штучного інтелекту.

Про це повідомляє Михайло Федоров.

Запускається новий потік безоплатної освітньої програми Мінцифри спільно з Google, яка навчить використовувати всі переваги хмарних технологій. Це чудова можливість отримати знання, якщо ви тільки починаєте свій шлях в IT, або вдосконалити їх, якщо ви вже досвідчений розробник.

Читати також: Lobby X запускає карʼєрне консультування для ветеранів

На воркшопах ви зможете побудувати свої невеликі проєкти за допомогою інструментів Google Cloud, а також прослухати вебінари з фахівцями з штучного інтелекту, кібербезпеки та Google Cloud, які поділяться практичним досвідом роботи в хмарі. 100 новачків в IT отримають можливість індивідуальних консультацій.

Зареєструватися на курс, який проходитиме з 16 вересня до 31 жовтня, можна тут.

Нагадаємо, що в Україні створили новий комплекс радіоелектронної розвідки на аеростатах.

Фото: Google.

Коментарі

Читати далі

Можливості

Українці цьогоріч отримали понад 15 тисяч ваучерів на навчання новій професії

Опубліковано

З початку 2024 року жителі України отримали понад 15 тисяч ваучерів на безкоштовне навчання нових професій.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

На дані цілі держава виділила 114 мільйонів гривень. Найпопулярніші професії: медсестра, психолог, кухар, водій, вихователь, тракторист, лікар, кондитер.

Ваучер дає право на безкоштовне навчання за однією зі 124 професій. Його сума не може перевищувати 30 280 гривень.

Отримати ваучер можуть: люди старше 45 років, ветерани, учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, а також ті, хто постраждав від військової агресії або були в полоні.

Читайте також: Бізнес просить 40 мільярдів на енергообладнання: які можливості відкриють пільгові кредити

Ваучер видається за умови, що людина має професійно-технічну або вищу освіту, не зареєстрована в службі зайнятості як безробітна і не проходила навчання за державний кошт протягом останніх трьох років.

Щоб отримати ваучер, потрібно обрати спеціальність і місце навчання, подати заявку онлайн на сайті Державної служби зайнятості або звернутися до центру зайнятості з заявою та документами.

Протягом 90 днів після отримання ваучера потрібно укласти договір на навчання з обраним закладом освіти.

Нагадаємо, Індія надасть Україні грантову допомогу на реалізацію проєктів відновлення громад.

Фото: Depositphotos

Коментарі

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство1 тиждень тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство2 тижні тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство1 місяць тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...

Суспільство1 місяць тому

Люди не вірять, що вони справді там працюють: це жінки у «чоловічих» професіях

Оксана за фахом перукарка, Анеліна — фельдшерка, а Марія має історичну освіту та до декрету...

РЕКЛАМА: