Суспільство
Як село на Черкащині стало привабливим для молоді
У цьому селі замість наливайки будують коворкінг. У Драбівцях, що на Черкащині, усього 600 жителів. Місцева молодь виїжджала звідси до міст у пошуках комфорту, бо тут не було навіть місця, де провести час в компанії. Допоки Олександр Баранник не створив Молодіжну раду.
Усіма змінами у селі тепер править молоде покоління реформаторів. Захотіли займатися спортом – відкрили собі безкоштовну тренажерну залу. Захотіли гуляти по гарному парку – розчистили захаращені зарослі.
Читайте також: Як сусіди з київської багатоповерхівки об’єдналися й облаштували двір
У селі на місці колишньої наливайки готують до запуску коворкінг. А ще відновили дитячий садочок та власноруч розмалювали тут стіни. Частина коштів на зміни виділяється з бюджету села, частину покривають донори. Зараз молодіжна рада вже має свій статут та працює на постійній основі. До її складу входить 10 людей. Драбівецькі реформатори вигадують нові ідеї та шукають, як їх втілили.
Хороші умови і близькість до райцентру роблять Драбівці привабливим місцем для проживання. За останні кілька років сюди переїхали 8 нових родин.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі