Суспільство
Як під Житомиром випробовують американські парашутні системи (ФОТО)
Поблизу Житомира українські військові експлуатують парашутні системи спеціального призначення та керовані системи точного повітряного десантування вантажів виробництва компанії США – Airborne Systems North America.
Про це повідомили у пресслужбі Генерального штабу у Facebook.
Водночас здійснюється підготовка майбутніх інструкторів – фахівців повітрянодесантних служб військових частин ДШВ до здійснення стрибка з парашутом типу «Крило», які в подальшому навчатимуть особовий склад військових частин. Також активно проходить підготовка спортивної команди з парашутного спорту.
До підконтрольної експлуатації парашутних систем спеціального призначення залучаються одні з найдосвідченіших військовослужбовців ДШВ.
Читайте також: Мати загиблого воїна продовжила його справу і стала добровольцем (ВІДЕО)
Саме їм довірено повністю опанувати та тестувати сучасну повітрянодесантну техніку іноземного виробництва і лише після цього навчати особовий склад. Ці парашутні системи значно відрізняються від типових вітчизняних, і мають багато різних особливостей.
Не менш важливим є застосування керованих систем точного повітряного десантування вантажів, теж виробництва Airborne Systems North America. В ДШВ їх два типи. Вони розраховані на різну вантажопідйомність та мають деякі відмінності застосування.
Такі системи є досить актуальними та необхідними для Збройних Сил України. Вони неодноразово були застосовані під час проведення різних тактичних навчань та заходів підготовки, в різну пору року та умовах місцевості.
Читайте також: Українські курсанти використовують військовий робот iRobot 510 PackBot (ВІДЕО)
Нагадаємо, у Чорному морі випробовують артилерійський катер «Костопіль».
Також в Україні пройшли успішні випробування РТР «Кольчуга-КЕ».
Окрім того, на Одещині випробовують крилаті ракети «Нептун».
Як ми повідомляли раніше, на полігоні випробовують танк Т-72 з високоточною ракетою.
Головні фото: facebook.com/GeneralStaff.ua.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі