Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Як обрати зарядні станції та скільки вони коштують

Опубліковано

Через відключення світла в Україні покупки зарядних станцій залишаються актуальними. Для того, щоби ви оптимально могли підібрати EcoFlow для себе, український інтерфейс-дизайнер розробив зручний калькулятор для оцінки потужності домашніх зарядних станцій.

Як розрахувати потужність

Для використання калькулятора достатньо обрати пристрій, який потрібно зарядити, наприклад, ноутбук, холодильник чи вентилятор, і вказати час його використання. Якщо необхідного приладу немає у списку, можна вибрати опцію «інше» і вказати потужність самостійно.

Алгоритм калькулятора автоматично розраховує необхідну ємність, пускову та робочу потужність, а також пропонує найбільш корисні зарядні станції.

Розрахувати потужність можна за посиланням.

Добірка EcoFlow

BanderaPower

Ціна: від 45 540 (1,2 кВт)

Український виробник BanderaPower вже здобув значний авторитет на світовому ринку. Новітні моделі BanderaPower 1.1 та BanderaPower-2 активно використовуються нашими військовими на передовій. Ці багатоканальні зарядні станції розроблені для забезпечення освітлення, обігріву та зв’язку в зоні бойових дій. Вони мають близько 10 виходів і роз’ємів, що дозволяє одночасно заряджати телефони, планшети, тепловізори та побутові електроприлади.

Станції BanderaPower відзначаються високою потужністю: деякі з них можуть повністю зарядити 50-60 телефонів, при цьому 5-6 пристроїв можуть заряджатися одночасно. Конструкція важить до 17 кг і упакована в захисний чохол з міцним плечовим ременем, що робить переноску досить зручною. Виробник також забезпечує запчастини, тож у разі поломки не буде проблем із пошуком необхідних деталей.

зарядна станція Бандера

Фото: Rozetka

Genergy

Ціна: від 38 500 (1,5 кВт)

Електростанції італійської торгової марки Genergy також приваблюють надшвидкою зарядкою. Лише за півтори години пристрій заряджається на 100% від звичайної розетки на 220 Вт. Крім мережі, заряджати станцію можна від прикурювача та сонячних панелей. Втім, сам бренд Genergy не виготовляє панелі, тому їх потрібно підбирати у інших виробників.

Станції оснащені великими дисплеями, які дозволяють користувачам відстежувати рівень заряду та кількість підключених пристроїв. На передній панелі розташовані розетки змінного і постійного струму, а також порти різних типів (близько 8 портів). Потужні моделі дозволяють підключати цілий будинок, використовуючи систему керування подачею електроенергії.

зарядні станції

Фото: OLX

Anker

Ціна: від 31 999 (1.2 кВт)

Китайський бренд Anker зарекомендував себе як світовий лідер в галузі електроніки. Електростанції Anker швидко заряджаються (в Turbo режимі від 0 до 80% за одну годину), зручні та легкі для транспортування.

Життєвий цикл електростанцій Anker сягає понад 3000 циклів. Це означає, що пристрій може працювати на повну потужність протягом цих циклів, а після цього обсяг батареї знижуватиметься до 80%. Виробник запевняє, що цього достатньо для щонайменше 10 років роботи. Anker також пропонує мобільний додаток для зручного керування станцією.

Anker можна брати в зимові походи, оскільки пристрої витримують температури від 0°C до -40°C, що забезпечує зв’язок навіть у найсуворіші морози. Заряджати пристрої можна від додаткової сонячної панелі, автомобільного прикурювача або централізованого джерела живлення.

Купити зарядну станцію Анкер

Фото: Rozetka

BLUETTI

Ціна: від 17 999 (0,7 кВт)

Каліфорнійський виробник BLUETTI також пропонує потужні портативні електростанції. Їх використовують як вдома, так і на природі, що підкреслює їхню портативність. Часто зарядні станції BLUETTI можна зустріти і на фронті, де вони є важливими для наших військових. За допомогою BLUETTI можна заряджати не лише телефони та планшети, але й холодильники, дрони та рації.

Станції заряджаються від мережі 220 Вт, автомобіля та сонячних панелей. Перевірити рівень заряду можна завдяки вбудованому дисплею, а налаштування доступні через мобільний додаток.

Однією з особливостей BLUETTI є бездротова зарядка телефонів. Для зарядки телефону не потрібен кабель — достатньо просто покласти пристрій на панель у верхній частині станції. Вартість пристроїв залежить від комплектації та технологій. Навіть обравши найдоступнішу модель, її можна доповнити сонячною панеллю, акумуляторною батареєю, додатковими шнурами та адаптерами.

Зарядна станція Блуетті

Фото: Rozetka

Читайте також: Де отримати гроші на генератори й сонячні станції? 5 програм, які допоможуть

Jackery

Ціна: від 12 149 (0,25 кВт)

Портативні станції Jackery відзначаються компактними розмірами, що робить їх надзвичайно зручними у використанні. Ще однією перевагою є їхня безшумність, що робить пристрої Jackery ідеальними для роботи в офісі чи вдома.

Окрім електростанцій, виробник пропонує сонячні батареї. Хоча станція може заряджатися від розетки або автомобіля, отримання заряду від сонця є більш екологічним варіантом. Jackery випускає панелі Jackery SolarSaga потужністю від 100 Вт, які ефективно працюють як в сонячну погоду, так і в похмурий день. Часто станції продаються в комплекті із сонячними панелями.

Залежно від джерела живлення та моделі, електростанція заряджається від 2 до 14 годин. Виробник наголошує на важливості дотримання температурних норм, оскільки їх порушення може негативно вплинути на роботу пристрою.

Джейкері зарядна станція

Фото: Rozetka

EcoFlow

Ціна: від 12 999 (0,26 кВт)

EcoFlow відомий своїми численними перевагами: швидка зарядка (до 100% за півтори години), легкість у перенесенні та транспортуванні, а також довговічність (ресурс АКБ на 3 тисячі циклів забезпечує тривале використання). Зарядну станцію можна заряджати від розетки, сонячної батареї або автомобіля.

Лінійка River ідеально підходить для домашнього та офісного використання, тоді як серія Delta розрахована на більш потужні пристрої та може навіть живити холодильник. Залежно від моделі та параметрів, до електростанції можна підключити від 6 до 11 пристроїв одночасно.

Крім того, EcoFlow пропонує можливість збільшення потужності своїх пристроїв за допомогою додаткових акумуляторів. Також користувачі EcoFlow можуть встановити мобільний додаток, який дозволяє зручно відстежувати роботу станції. Це дає змогу, перебуваючи поза домом, вмикати та контролювати свій пристрій за допомогою смартфона.

 зарядна станція ЕкоФлоу

Фото: Rozetka

Нагадаємо, українцям дадуть гроші на власну енергонезалежність.

Фото: ШоТам

Коментарі

Суспільство

На Takflix вийшов документальний фільм «Рік тигра»

Опубліковано

На Takflix вийшов документальний фільм «Рік тигра», де розповідається про Харків під час початку повномасштабної війни. Події розвиваються у 2022 році, який є роком тигра.

Про це повідомляє SKVOT.

Відео: Takflix

Про фільм

Олександр, головний герой, мешкає на Північній Салтівці та вирішує залишитися там після початку повномасштабної війни. З 700 жителів його будинку на місці залишилося тільки шестеро сусідів і їхні домашні улюбленці.

Читайте також: Тімоті Снайдер написав книгу про розмови з Володимиром Зеленським: презентація роботи

Російські обстріли двічі зруйнували квартиру Олександра, але він зберігає лише одну річ — свою камеру, за допомогою якої документує життя на Північній Салтівці та свої будні.

Переглянути документальну стрічку можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми писали, як українці зупиняють показ російської пропаганди за кордоном.

Фото: Скриншот/Фрагмент з фільму «Рік тигра»

Коментарі

Читати далі

Суспільство

На Вінниччині відкрили дві відремонтовані школи: там навчатимуться 700 учнів

Опубліковано

У селах Стрижавка та Мізяківські Хутори у Вінницькій області відкрилися дві відновлені школи, в яких навчатимуться понад 700 учнів.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

Міністерство відновлення повідомило, що в селах Стрижавка та Мізяківські Хутори завершено проєкти з ремонту шкіл вартістю 380 тис. і 205 тис. євро. Ці проєкти реалізовані в межах «Програми з відновлення України», ініційованої Європейським Союзом та Європейським інвестиційним банком, і спрямовані на відбудову соціальної інфраструктури.

Ремонт включав покращення ізоляції стін і дахів, заміну старих вікон та дверей на енергоефективні. Завдяки модернізації школи зменшать викиди CO2 до 30% та скоротять споживання тепла на 15% щорічно.

Читайте також: В Україні можна поставити гуманітарні авто на державний облік: як це зробити

У регіоні наразі реалізують 7 проєктів, серед яких 4 школи, 2 об’єкти критичної інфраструктури та адміністративна будівля. Два проєкти вже завершено, інші ще будуються.

Незабаром буде оголошено «Програму відновлення України ІІІ», в межах якої громади зможуть подавати заявки на реконструкцію у сферах освіти, охорони здоров’я, теплопостачання та водопостачання.

Нагадаємо, на Миколаївщині відновлять школу, зруйновану російським авіаударом.

Фото: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Києві перейменували вулицю на честь Героя України, який обороняв Азовсталь

Опубліковано

У Києві перейменували вулицю Генерала Наумова, що знаходиться у Святошинському районі столиці. Відтепер вулиця називатиметься Олега Мудрака.

Про це йдеться на сайті Київської міської ради.

Олег Мудрак із позивним «Сухарь» народився і виріс у Києві. Війна почалася для Олега у 2014 році: з початку АТО він став добровольцем та пішов на фронт.

З роками Олег Мудрак був командиром взводу, роти, згодом — командиром 1-го батальйону окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов». Герой України боронив Маріуполь та Азовсталь, був учасником Широкинської операції, боїв на Світлодарській дузі, боїв за Дебальцеве та багатьох інших операцій.

Читайте також: На честь героїв та видатних українців: у Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

«У травні 2022 року за наказом разом з побратимами вийшов у «почесний полон» до росіян, пережив полон в Оленівці та численні катування. Повернувся під час великого обміну у вересні 2022 року дуже виснаженим та схудлим на понад 40 кг. Від отриманих поранень і тортур серце Олега зупинилось на 36-му році життя вранці 21 лютого 2023 року. Його прах був розвіяний побратимами над Дніпром», — повідомили у міськраді.

Фото: Олег Богачук

Нагадаємо, у Києві на честь героїв-захисників перейменують ще 7 вулиць та провулків.

Фото: Depositphotos

Коментарі

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 тижні тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство3 тижні тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство1 місяць тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...

Суспільство1 місяць тому

Люди не вірять, що вони справді там працюють: це жінки у «чоловічих» професіях

Оксана за фахом перукарка, Анеліна — фельдшерка, а Марія має історичну освіту та до декрету...

РЕКЛАМА: