![](https://shotam.info/wp-content/uploads/2020/04/donate-1-1.jpg)
![](https://shotam.info/wp-content/uploads/2020/04/donate-1-1-560x600.jpg)
Суспільство
Як не збожеволіти на карантині: підтримати ШоТам і читати хороші новини
Коли навколо лише новини про коронавірус, державну зраду та пожежі в Україні, важко впіймати “дзен” і спокійно чекати закінчення карантину. Пропонуємо тобі забути про погані новини, або “підсолодити” їх дещицею позитиву, адже ШоТам – твоя пігулка від паніки!
Наші новини не страшно читати перед сном. Навіть під час епідемії та карантинних обмежень ми примудряємось знаходити історії та приклади, які надихають. Щодня ми показуємо, що у суспільстві та державі таки є зрушення у правильному напрямку. Якщо тобі це подобається, і ти хочеш, аби ми продовжували працювати, будь ласка, підтримай ШоТам фінансово.
Як нас підтримати?
На головній сторінці #ШоТам у верхньому правому кутку натискайте кнопку “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати:
- 29.99 гривень
- 49.99 гривень
- 99.99 гривень.
Це щомісячний платіж, який стягується автоматично.
Для вас – це вартість філіжанки кави чи горнятка чаю з тістечком. А для нас – можливість надалі радувати українців позитивом.
Читайте також: Реклама на ШоТам за 29.99 гривень
Яка мета у #ШоТам?
Наш проєкт ми називаємо прикладом української конструктивної журналістики. Коли абсолютна більшість національних та регіональних ЗМІ зосереджується на негативних новинах, ми шукаємо успішні історії, приклади креативних рішень та позитивних зрушень у суспільстві та державі.
Ми прагнемо мотивувати українців змінювати себе та свою країну. Хочемо викоренити стереотип про бідного, усіма обдуреного та покинутого українця. Наш ідеал громадянина – це заповзятливий та креативний господар, який не чекає на допомогу згори.
Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед.
Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, YouTube!
Суспільство
![](https://shotam.info/wp-content/uploads/2024/07/452814674_879120014239295_8203558141619662140_n.jpg)
![](https://shotam.info/wp-content/uploads/2024/07/452676036_879120060905957_3261875963164764234_n.jpg)
Суспільство
![](https://shotam.info/wp-content/uploads/2024/07/imgbig-5.jpg)
![](https://shotam.info/wp-content/uploads/2024/07/imgbig-1-3.jpg)
![](https://shotam.info/wp-content/uploads/2024/07/imgbig-2-2.jpg)
![](https://shotam.info/wp-content/uploads/2024/07/imgbig-3-1.jpg)
Суспільство
![](https://shotam.info/wp-content/uploads/2024/07/Znimok-ekrana-2024-07-26-o-5.59.45-pp-Velykyy.jpeg)
![](https://shotam.info/wp-content/uploads/2024/07/Znimok-ekrana-2024-07-26-o-5.59.57-pp-Velykyy.jpeg)
![](https://shotam.info/wp-content/uploads/2024/07/Znimok-ekrana-2024-07-26-o-6.00.10-pp-Velykyy.jpeg)
![](https://shotam.info/wp-content/uploads/2024/07/Znimok-ekrana-2024-07-26-o-6.00.18-pp-Velykyy.jpeg)
Хто працював над кліпом
- Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
- Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
- Текст пісні: Олег Прозоров;
- Виконавець: Олег Прозоров;
- Оператор: Олександр Левченко;
- Помічник оператора: Артем Дулько;
- Режисер: Олег Прозоров;
- Актор: Євген Лисак;
- Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
- Звукорежисер: Максим Кушнір.