Суспільство
Як на українських дорогах тестують систему зважування-в-русі WiM вантажівок (ФОТО)
В Україні з 12 травня система зважування-в-русі WiM вантажівок проходить сертифікацію. Сертифіковано уже три майданчики, інформує пресслужба Укравтодору.
Як випробовують систему?
Це виглядає так: 3 вантажівки різних типів проїжджають через зважувальний пристрій. Щоб переконатись у точності замірів, машини проїжджають в різних умовах щонайменше по 5 разів.
Як розповідають дорожники, кожна машина проходить зважування порожньою, із загальним перевантаженням та перевантаженням окремої осі. Так само змінюється й швидкість проїзду: від 15 до 100 км/год. Випробовується навіть така ситуація, коли вантажівка їде не в центрі смуги, а притискається до лівого чи правого боку аби уникнути зважування. А для повної точності вимірювання – водій, що тестує кожну вантажівку залишається в ній на всіх етапах випробувань і регулярно наповнює паливний бак до максимуму.
“Під час випробувань, кожна машина проїжджає щонайменше 90 разів. Враховуючи умови на дорогах, тестування одного майданчика – не швидкий процес, він триває від 3 до 5 робочих днів”, – пояснили в Укравтодорі.
Що таке Weigh-in-Motion
Зважування-в-русі (Weigh-in-Motion, WiM) — це розумна система комплексного збору інформації про транспортні засоби, які рухаються автомобільними дорогами.
Вона здійснює моніторинг руху на дорогах у режимі реального часу за допомогою обладнання, яке монтується в верхньому шарі покриття автомобільних доріг або на прогонових будовах мостів та шляхопроводів.
Усі фото: facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі