Суспільство
Як для Луцька виготовляють тролейбуси «Богдан Т70117» з автономним ходом (ФОТО)
Представники Луцької міської ради оглянули на ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс», як відбувається процес виробництва нового транспорту для обласного центру. Про це повідомляє пресслужба корпорації.
Як зазначається, на даному етапі перші два тролейбуси «Богдан Т70117» вже завершують етап комплектування в складальному цеху, тож гості мали змогу проїхатись новеньким транспортом в режимі випробування і на власні очі переконатись в якості та комфорті новенького «Богдана».
Чим особливі нові тролейбуси?
Нові тролейбуси вже проходять випробування і обкатку, а наступного тижня їх планують поставити на маршрут. Нові «Богдани» не лише укомплектовані кондиціонерами, USB-зарядками, а й мають чудовий дизайн і створені саме для Луцька.
Перший заступник директора заводу Ярослав Гриців зазначив, що тролейбуси виготовляються з розумінням того, що вони – для рідного міста і всі заводчани впевнені, що гідно виконають всі умови поставки і вже до кінця наступного року вся замовлена партія буде працювати для лучан.
Читайте також: Кропивницький отримав шість сучасних тролейбусів з автономним ходом
Тролейбуси «Богдан Т70117» для Луцька мають запас автономного ходу 0,5 км, вони є низькопідлоговими, мають відкидний трап і забезпечені місцями для пасажирів пріоритетної категорії. Крім того, враховуються індивідуальні потреби замовників, адже сучасне життя потребує сучасного підходу і при користуванні тролейбусами. Так, нові транспортні засоби будуть обладнані кондиціонером салону та кондиціонером кабіни водія. Для зручності пасажирів в салоні передбачені WI-FI та USB-роз’єми.
А поки відбувалося випробування перших одиниць, на заводі тривають роботи з виготовлення наступної партії тролейбусів «Богдан Т70117» для Луцька.
Нагадаємо, що оновлення тролейбусного парку обласного центру відбувається завдяки співпраці з органами місцевого самоврядування в рамках проекту «Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька Волинської області», який став можливим завдяки співфінансуванню Луцької міської ради та Європейського інвестиційного банку.
Фото: facebook.com/BogdanBusPlant
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі