Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

Як читати втричі швидше: українці створили ефективний додаток для тренування мізків

Опубліковано

Українська компанія Readlax створила ефективний додаток для тренування мізків. Продукт дозволяє збільшити швидкість читання утричі, ще й з повним розумінням прочитаного!

Як повідомляє delo.ua, розробники пропонують спробувати регулярні інтелектуальні тренування, що ґрунтуються на читанні. Додаток дозволяє поступово збільшувати швидкість читання і прискорювати роботу мозку. Дослідження показали, що вправи для мозку від Readlax збільшують швидкість читання утричі, підвищують рівень концентрації і здатності до навчання.

Як це працює?

Під час читання задіюються різні ділянки мозку, поліпшується кровообіг і підвищується активність. При цьому художні, наукові та поетичні тексти активують різні процеси, що дозволяє домогтися рівномірного розвитку.

Читайте також: Український стартап “вічної канцелярії” Nuka отримав престижну дизайнерську премію

Вчені довели, що читання також сприятливо впливає на емоційний стан людини: розвиває емпатію та істотно знижує рівень стресу. Крім того, регулярне читання дозволяє ефективно розвивати пам’ять і аналітичні навички, збільшувати вербальний інтелект і здібності до навчання, а також розширювати словниковий запас природним чином.

Що таке Readlax?

Readlax – це онлайн-тренування мозку для швидкочитання. Ми прагнемо допомогти швидше отримувати знання, поліпшити швидкість читання з кращим розумінням”, – стверджує засновник Readlax Олександр Головатий.

Швидкочитання вимагає регулярних вправ для тренування периферичного зору, пам’яті і концентрації. У додатку Readlax користувач може пройти тест для визначення поточної швидкості і якості свого читання, після чого можна вибрати розвивальні ігри для мозку або читання актуальних новин методом швидкочитання.

Також розробники пропонують спеціальне розширення для браузера Chrome з інтеграцією для Google Books, Scribd і Kindle Cloud Reader.

20 книжок на місяць

У середньому люди читають, зазвичай, 120–180 слів на хвилину.

Якщо розвинути швидкочитання — зможете читати по 20 книжок на місяць.

Реклама

Технології

Турецька компанія Bayrak Makina заявила про намір встановити українські двигуни на всі свої безпілотники

Опубліковано

Турецька військова компанія Bayrak Makina, що виробляє бойові безпілотники Bayraktar, планує встановлювати українські двигуни на всі моделі своїх дронів

Про це пише espreso.tv з посиланям на заяву гендиректора Baykar Makina Халюка Байрактара.

«У наших планах також є виробництво модернізованої техніки, більш сучасних літальних апаратів. І ми маємо намір на всю нашу техніку, яка буде вироблятися найближчим часом, встановлювати двигуни українського виробника», – сказав Байрактар.

Наразі турецька компанія споряджає українським двигуном безпілотник останнього покоління Akinci.

«Це одна з наших зараз головних новинок. Ударний безпілотний апарат, який оснащений українським двигуном. Це технологія, якою зараз у світі володіють буквально лічені країни. Дві-три країни. Це безпілотний апарат нового покоління, він буде здатний працювати на стратегічних дальніх маршрутах», – сказав Байрактар.

Гендиректор Baykar Makina також назвав стратегічним співробітництво України і Туреччини у сфері виробництва БПЛА.

Читайте також«З собакою він вперше усміхнувся». Кейс про незвичайну терапію для пенсіонерів

«Відносини у сфері виробництва безпілотників між Україною та Туреччиною, особливо в останні роки, набули стратегічного значення. Технологія авіаційної промисловості України – на найвищому рівні, на рівні світових стандартів. І нам є що одне одному дати в цій співпраці. Ми впевнені в тому, що зусиллями наших вчених, турецьких та українських, ми вийдемо на нові горизонти з виробництва якісних безпілотних літальних апаратів», – додав Байрактар.

Нагадаємо, Туреччина показала дизайн майбутнього дрону з українським двигуном.

Як ми повідомляли раніше, створили перший в Україні ударний безпілотник гелікоптерного типу.

Головне фото: ua.news.

Читати далі

Технології

Українські винахідники створили садового робота

Опубліковано

Роботизовану платформу Ally, що допомагатиме фермерам у саду, створили українські винахідники Євген Третяк та Антон Варавін.

Про це повідомив Євген Третяк у фейсбуці.

Робот на одному заряді може проїхати 45 – 60 км  та перевезти вантаж 200 кг.

Поки що машина керується за допомогою оператора за допомогою радіосигналу.

У подальшому в стартап планують залучити інвестиції, написати програму-автопілот, налагодити серійне виробництво та вийти з продуктом на ринок Євросоюзу та США.

Читайте також«Виводимо Україну на нову орбіту». Як супутник від MySatUA популяризує космічну галузь в Україні

Нагадаємо, компанія Lozova Machinery і Сумський університет запустили цифровий освітній проект.

Як ми повідомляли раніше, українським полярникам ІТ-компанія MacPaw подарувала Інтернет-антену.

Головне фото: facebook.com/ievgeniy.tretyak.

Читати далі

Технології

Туреччина показала дизайн майбутнього дрону з українським двигуном

Опубліковано

Туреччина показала дизайн майбутнього дрону з українським двигуном АІ-25.

Про це інформує Мілітарний.

Зазначається, що бойова безпілотна авіаційна система отримала назву MİUS.

Розробник – компанія Baykar, що серійно виготовляє відомі ударні дрони Bayraktar TB2 та Akinci, останній використовує двигуни АІ-450 вітчизняного виробництва.

БПЛА MİUS, який як планується, має здійснити свій перший політ у 2023 році, стане для Туреччини великим досягненням у галузі безпілотної військової авіації.

Читайте також: «З собакою він вперше усміхнувся». Кейс про незвичайну терапію для пенсіонерів

Халук Байрактар ​​заявив, що безпілотний бойовий літак є дуже важливою метою для компанії Baykar, та повідомив, що проект MİUS нині перебуває на стадії концептуального проектування.

Заявивши, що на цьому етапі основна увага приділяється визначенню потреб та вимог, байрактар ​​пояснив, що літальний апарат за програмою MİUS буде повністю оснащений штучним інтелектом і він зможе приймати певні рішення самостійно.

Читайте також: Історія, яка надихає. Кондитерська DOBRA про запуск у кризу, відмову від цукру та працевлаштування нечуючих

Платформа, що вироблятиметься в рамках MİUS, буде літати з надзвуковою швидкістю на великій висоті.

Нагадаємо, морські безпілотники Bayraktar ВМС України показали зблизька.

Як ми повідомляли раніше, створили перший в Україні ударний безпілотник гелікоптерного типу.

Усі фото: mil.in.ua.

Читати далі