В Україні презентували перший офіційний тизер-трейлер воєнної драми «Мирний-21» від режисера Ахтема Сеітаблаєва.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці фільму.
Зазначається, що фільм «Мирний-21» — це реальна історія спротиву Луганського прикордонного загону російським диверсійним угрупуванням у 2014 році.
Сепаратисти та ворожі спецслужби безрезультатно намагалися змусити бійців-прикордонників зрадити Україну та повторити кримський сценарій: захопити українські території без бою. Попри відсутність досвіду, за рішенням діючого командира, загін вступив в бій.
Дивіться відео: Він першим пішов в атаку на окупантів. Історія Героя Вадима Сухаревського
Творці стрічки відзначають, що «Мирний-21» — не просто воєнна драма, це фільм про справжнє життя українських воєнних. Адже актори, які у фільмі грають прикордонників, наразі захищають нашу країну у лавах ЗСУ та ТРО від російських загарбників.
Ми презентуємо тизер фільму та присвячуємо це кіно загиблому Паші Лі, який грає у нашому фільмі свою останню роль капітана Осіріса. Присвячуємо всім захисникам та захисницям, які виборюють свободу та незалежність України на фронті і в тилу, — режисер стрічки Ахтем Сеітаблаєв.
На великих екранах в Україні фільм вийде з 22 лютого 2023 року.
Нагадаємо, вийшов міжнародний трейлер української сімейної драми «Памфір».
Також в Україні презентували офіційний трейлер козацького фільму «Максим Оса та золото Песиголовця».
Фото: facebook.com/myrnyi21.movie.