Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Вийшов тизер українського фільму про виноробів «Якими ми можемо бути»

Опубліковано

Вийшов тизер мелодраматичної історії «Якими ми можемо бути» режисера Едуарда Георгадзе, що розповідає про молодого чоловіка, який повертається у рідне село, щоб продати виноградну плантацію батька, та події починають розгортатися зовсім неочікувано.

Про це пише Нове українське кіно.

Уже завершено написання сценарію повнометражної стрічки.

Сюжет стрічки

Життя Єгора змінюється, коли його відстороняють від роботи в компанії з розробки відеоігор і він дізнається про смерть свого батька винороба. Єгор повертається у рідне село, щоб продати виноградну плантацію. Єгор зустрічає танцівницю Єву, яка впізнає в ньому свого друга дитинства. Разом вони знаходять цілу серію загадок-листів, які залишив батько Єгора.

Читайте також: Зі сцени – на війну, з війни – на сцену. Актор Олег Шульга про театр, кіно та реабілітацію українських бійців через вистави

Тим часом нотаріус повідомляє, що за умовою заповіту продати виноробню неможливо. Події починають розгортатися ще стрімкіше, коли загадкова покупниця пропонує спосіб, як Єгор може продати їй виноробню. Тим часом він починає підозрювати, що в будинку батька буває хтось ще, окрім нього.

Наскрізною темою фільму є виноробство, проте сюжет стрічки зачіпає актуальні питання сучасного суспільства: стосунків дітей і батьків, сімейних цінностей, подолання власних упереджень, а також важливості позитивних і глибоких емоційних зв’язків у сучасному світі, який невпинно змінюється.

У ролях: Мішіко Кобалія, Валерія Пенова, Андрій Данильченко, Сергій Поляков, Наталія Байдак, Антон Целовальник, Ігор Кузіляк, Поліна Савченко, Діана Кашина.

У рамках розробки проєкту автори сценарію Даріна Алєксєєва та Едуард Георгадзе працювали разом із консультантами, психологами, коучами та виноробами. Планується показ фільму потенційним партнерам, подача на міжнародні сценарні конкурси та пошук фінансування на зйомки стрічки.

Продюсерами картини виступають Олексій Кашин («Чунгул», «Синевір») і Костянтин Степаненко. Проєкт фільму – серед переможців цьогорічної програми Українського культурного фонду «Розвиток кінопроекту».

Нагадаємо, вийшов перший трейлер українського історичного екшену «Довбуш».

Фото: cinema.in.ua.

Можливості

Business Evolution 2024: в Києві пройде конференція про бізнес в сучасних умовах

Опубліковано

У Києві 18 квітня заплановано проведення форуму Business Evolution 2024, присвяченого темі “Бізнес в епоху змін. Гра на випередження”. Цей захід стане майданчиком для обговорення головних питань, що стосуються розвитку бізнесу в сучасному індустріальному середовищі.

Про це повідомляє Dev.ua.

Про конференцію

Серед освновних тем:

  • Галузеві інновації нові ринкові – можливості розвиток каналів продажів стратегії трансформації продукту;
  • Ефективне партнерство;
  • Формування й мотивація команд.

Кому підійде конференція:

  • Власники та керівники бізнесу;
  • Підприємці;
  • Експортери;
  • Інвестори;
  • Урядовці та політики;
  • Члени правління та топ-менеджмент.

Читати також: Як підприємцям у сфері мистецтва отримати грант на свою справу

Головна тема конференці:

Ключові гравці створюють нові інноваційні інструменти, здатні змінити стандартні стратегії ведення бізнесу. В умовах жорсткої глобальної конкуренції компанії шукають шляхи адаптації до нових реалій та успішного входження на світові ринки.

Зареєструватися на подію можна тут.

Нагадаємо, що відкрилась реєстрація на інвестиційний саміт SelectUSA: як взяти участь.

Фото: Business Evolution 2024

Читати далі

Суспільство

В Україні продовжили період реєстрації на НМТ

Опубліковано

Абітурієнти, які не змогли зареєструватися на НМТ під час основного періоду, матимуть можливість це зробити з 10 по 15 травня. Відповідні дати затверджені календарним планом проведення національного мультипредметного тесту.

Про це повідомляє Освіта.юа.

Про додаткову реєстрацію

Ті абітурієнти, які вже реєструвалися на НМТ під час основного періоду, але отримали відмову від регіонального центру оцінювання якості освіти, матимуть можливість повторно зареєструватися.

У додатковий період також зможуть зареєструватися на НМТ ті, хто не міг це зробити під час основного періоду з об’єктивних причин.

Крім того, реєстрація з 10 по 15 травня передбачена для осіб, які, згідно з рішенням суду, перебувають в установах виконання покарань або слідчих ізоляторах.

Читати також: Міністерство оборони та ЗСУ анонсували створення Корпусу демінерів

Як зареєстуватися на НМТ

Для реєстрації на НМТ вступники повинні створити особистий електронний кабінет на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, завантажити необхідні документи, ввести особисті дані та обрати предмет за вибором для складання під час іспиту.

Також ми повідомляли, що на Хмельницькій АЕС розпочалось будівництво двох енергоблоків спільно з США.

Фото: Освіторія

Читати далі

Суспільство

Що носить Харків? Це харківські бренди одягу, які продовжуть працювати в місті

Опубліковано

Харків, місто з багатою історією та культурним розмаїттям, нині переживає нелегкі часи. Постійні обстріли знищують архітектуру, домівки, бізнес. Проте, сміливі харківʼяни продовжують працювати в місті та розвивати свою справу.

ШоТам підготували підбірку локальних брендів Харкова, які мужньо продовжують працювати не зважаючи на ситуацію в місті. Тож, дізнаємось що носить Харків?

RELOAD 

Де купити: Instagram

Харківський бренд одягу, офлайн магазини якого знаходяться в Харкові, Черкасах, Дніпрі та Краматорську. RELOAD виробляють різноманітні речі: від жіночих боді та базового гардеробу до взуття та верхнього одягу. 

VVHY ME

Де купити: Instagram

VVHY ME — бренд чоловічого одягу, заснований у Харков у 2019 році.

“Бренд VVHY ME був народжений із любові до пригод, які надсилає нам життя. А точніше з фрази, написаної під мостом у Нью-Йорку одного теплого вечора. Ця знайдена фраза така ж випадковість, як і все, що з нами стається. Кажучи «з нами», ми маємо на увазі себе – Сашу і Діму”, – пишуть на сайті бренду. 

Emmelie Delage

Де купити: Instagram

Emmelie Delage — це український бренд взуття та одягу для сучасних жінок. Його створили 8 років тому дві найкращі подруги – Яна та Даша. Починаючи з невеликого магазину на маркетплейсі, дівчата зросли до 100% власного виробництва та двох шоурумів у центрі Києва та Харкова. 

Бренд має власне виробництво у Харкові. 

Zori Bag 

Де купити: Instagram

Харківський бренд Zori Bag відкрився у 2019 році, пропонуючи сумки й гаманці з текстильного крафту — матеріалу, який зовні схожий на папір. 

Від початку повномасштабного вторгнення дівчата з бренду продовжують роботу у місті. 

12monkeys

Де купити: Instagram

Бренд повсякденного одягу 12monkeys, заснований у Харкові у 2018 році, встояв під час повномасштабного вторгнення і навіть удвічі виріс. 

“12monkeys — коли хлопець віджимає твою сорочку і ти купуєш ще одну для нього. 12monkeys — коли в піжамі можна спати, але краще вийти в ній за кавою і зібрати трохи ранкових компліментів. 12monkeys — коли ти приїздиш до батьків в нових карго, а назад поїдеш без них, бо твоєму татові вони підійшли ще краще”, – говорить про свій одяг засновниця бренду Аліна Шалабаєва.

Merle

Де купити: Instagram

Перший український бренд, що турбується про здоров’я стоп та виробляє анатомічне взуття. У лінійці представлені туфлі, хайкери, чоботи на хутрі, балетки та навіть дитяче взуття.  

Захват

Де купити: Instagram

Виробництво одягу “Захват” знаходиться у місті. Бренд виробляє комфортні лонгсліви, базові футболки, мінімалістичні брюки палаццо та класичні тренчі.

7p.m.

Де купити: Instagram

Бренд створює костюми та худі власного виробництва, яке знаходиться в Харкові. Крім цього, одяг можна замовити за власними мірками. 

Нагадаємо, раніше ШоТам робили добірку бізнесів у Харкові, які продовжують працювати не дивлячись на постійні обстріли.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 дні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство1 тиждень тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство2 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство2 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: