Суспільство
Вступ України до НАТО підтримують рекордні 86% українців – опитування
Підтримка вступу України до НАТО за останні місяці знову зросла і є найвищою за всю соціологічних досліджень історію: за цю ініціативу виступили 86% опитаних українців.
Про це свідчать результати опитування групи «Рейтинг».
Зазначається, що за результатами опитування, проведеного 14-16 січня 2023 року, 86% українців заявили, що готові підтримати вступ України до НАТО під час референдуму. Проти висловилися лише 3% опитаних.
«Підтримка вступу до НАТО за останні місяці знову зросла і є найвищою за історію спостережень: на референдумі цю ініціативу підтримали б 86%, проти – 3%, не проголосували б 8%», – йдеться в повідомленні соціологічної групи.
Практично така сама кількість опитаних українців (87%) підтримали вступ України до Європейського Союзу. Проти виступили лише 3%, не брали б участь у референдумі – 8%.
У групі «Рейтинг» зазначили, що підтримка вступу до ЄС та НАТО практично одностайна серед представників усіх макрорегіонів, вікових та майнових груп.
Крім того, 85% опитаних підтримують ідею створення військово-політичного союзу у складі України, Польщі та Великобританії.
Про опитування
Аудиторія – населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок. Результати зважені з використанням актуальних даних Державної служби статистики України. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення.
Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 3.1%. Терміни проведення: 14-16 січня 2023 р.
Нагадаємо, Україна стала асоційованим членом програми технологічного співробітництва між збройними силами країн-членів НАТО.
Також НАТО здійснить переведення Збройних Сил України на озброєння стандартів Альянсу, включно із передачею важкого озброєння та далекобійних систем.
Фото: dw.com.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі