Суспільство
Волонтерка із Луцька заснувала власний фонд із допомагає пенсіонерам (ВІДЕО)
Коли волонтери завітали до 87-річної пані Ганни, вона зізналася: три доби нічого не їла. Старість, холод, розчарування і темрява — жінка була покинута в розваленій хатині без жодних умов для життя посеред поля на Волині.
Але завдяки Анастасії Рудик та її фонду «Рожева душа» в оселі жінки більше не гуляє вітер, під рукою завжди є щось смачненьке, є дрова, нарубані для печі, та за багато років уперше з’явилося світло.
Про історію допомоги розповідає ШоТам.
Нове життя пані Ганна розпочала завдяки волонтерці Анастасії Рудик та її благодійному фонду. Свою діяльність Настя розпочала 5 років тому напередодні новорічних свят. Дівчина помітила літню жінку, якій не вистачило копійок, щоб купити на свято шматочок сиру.
Настя не зважилася допомогти: їй було ніяково просто підійти та дати гроші. Це мучило дівчину, і вона почала допомагати літнім самотнім людям у притулках.
Допомога стареньким захопила Настю, і вона заснувала власний благодійний фонд «Рожева душа». Разом із однодумцями Анастасія почала розвозити продукти самотнім пенсіонерам. А купувати намагалися в інших бабусь на базарі, аби підтримати і їх.
Із початком повномасштабної війни роботи побільшало. У когось єдиний син пішов на фронт, хтось покинутий напризволяще. А хтось зміг вирватися з окупації і тепер лишився просто неба.
Настя та її команда робили, що могли, а підписники допомагали в цьому гривнею. Пані Ганну Настя щойнайменше тричі рятувала від смерті. Для дівчини ця жінка стала особливою.
«Ця бабуся мені дуже полюбилася. Вона якась особлива. Ми щиро вболіваємо за те, щоб вона жила якомога довше, і будемо навідуватися й допомагати до тих пір, поки це буде необхідно», — Анастасія Рудик, засновниця БФ «Рожева душа»
Тепер життя Ганни змінилося. Вона тримає зв’язок із волонтерами, які обов’язково прийдуть на допомогу. А Настя продовжує рятувати життя стареньких, аби довести: вони не самотні.
Нагадаємо, ШоТам розповідав, про 10-річний хлопчика зі Швейцарії, який збирає кошти на допомогу ЗСУ.
Також ми розповідали, як «Пробіг під каштанами» зібрав 1 млн грн для Центру дитячої кардіології і кардіохірургії.
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Команда та інклюзивність
Коментарі
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі