Бійці 80-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ знищили за день танкову роту російських окупантів на східному напрямку.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці бригади.
За інформацією, напередодні, 13 липня, ворог розпочав масовану атаку на українські позиції. Штурмовики ЗСУ були до цього готові та організували чітку тактичну взаємодію з іншими підрозділами.
Унаслідок спільної роботи наші воїни підбили 9 російських танків (майже танкову роту), 7 одиниць іншої бронетехніки( БТР та БМП), один вантажний автомобіль та знищили приблизно 70 окупантів.
Читайте також: «Сьогодні культура теж стала зброєю». Історія митця з Лисичанська, який випадково евакуювався до Львова
Громили ворожу техніку і піхоту підрозділи ЗСУ грамотно і злагоджено. Розвідка помічала та фіксувала цілі, а потім їх ліквідовувала артилерія та штурмові групи за допомогою:
- ПТРК «Стугна-П»,
- «Джавелін»,
- ПТУР NLAW,
- гранатометів РПГ-7, АТ-4.
«Знищення такої кількості техніки загарбників лише за один день — це звичайно не остаточна перемога ЗСУ, але суттєвий крок до її наближення», — написали наші захисники.
Про 80 ОДШБр
80-та окрема десантно-штурмова бригада — військове з’єднання у складі Десантно-штурмових військ ЗСУ.
Навесні 2014 року у числі перших була піднята для відбиття російської агресії, підрозділи були направлені на північно-східні кордони України. Військовослужбовці бригади взяли участь у першому бою війни на Донбасі — 13 квітня 2014 року під Семенівкою, згодом вони брали участь у боях за Слов’янськ. Із 2016 року бригада була переформована на десантно-штурмову і отримала танковий підрозділ.
Нагадаємо, 80 бригада ЗСУ за день знищила 10 броньованих машин ворога.
Як ми повідомляли раніше, боєць Батальйону Кульчицького спалив склад боєприпасів ворога пострілом із гранатомета.
Фото: facebook.com/dshv25opdbr.