Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
1-31

ВАРТО

Ресурс 16

Поки військові захищають нашу країну, держава та суспільство піклується про їх та їх родини. У партнерстві з USAID «Економічна підтримка України» та Українським ветеранським фондом ми реалізували проєкт, мета якого – підтримати малий та середній бізнес ветеранів і їхніх родин. Ми розповіли 50 історій такого МСБ з різних регіонів, для того щоб мотивувати інших представників ЦА подаватися на гранти від Ветеранського фонду і стартувати/розширювати свою власну справу.

 

Спецпроєкт створений за підтримки проєкту USAID “Економічна підтримка України”

Відео

Ресурс 17

Як Український ветеранський фонд допоміг братам Сороковим та ТОВ «Полтава Спецбуд» вчасно розпочати сезон, та які вони — шефи у пікселі — дивіться у свіжому відео від ШоТам!

Смачні та поживні сушеники Slice&dry’s — це паливо під час подорожей та для всіх активних людей, у яких не вистачає часу на приготування їжі. А придумала їх ветеранка російсько-української війни Вікторія Ткач.

Їхнє кохання почалося з вареників і переросло у смачний бізнес. Христина Поронюк любила пригощати варениками майбутнього чоловіка, а тепер годує весь Львів!

Весільні сукні з Мукачева їдуть у Нью-Йорк! І шиє їх дружина ветерана АТО Юлія Ткач із командою майстринь своєї дизайн-студії одягу «Золота голка».

Більше відео У FACEBOOK