Ви читаєте:
В Умані відкрили оновлену частину фентезі-парку “Софіївка”: що цікавого
2хв на читання
Назад
В Умані відкрили оновлену частину фентезі-парку “Софіївка”: що цікавого
2хв на читання

В Умані відкрили оновлену частину фентезі-парку “Софіївка”: що цікавого

16 Липня 2019, 14:20
Ксюша Коцан
Поділилися
0

В Умані оновили історичну частину унікальної пам’ятки садово-паркового мистецтва – Національного дендрологічного парку “Софіївка”. Тут відкрили нову “Сучасну Софіївку” в стилі єдиного в Східній Європі фентезі-парку повідомляють у пресслужбі Черкаської облдержадміністрації.

“Дивовижний світ української культури та міфології поєднався зі світом древнього Сходу. Світломузична арт-інсталяція з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу “Душа лісу”, стилізована вхідна група, поряд з якою представлені картини з періодами розвитку “Софіївки”, оглядовий майданчик, водоспад “Дракони”, традиційна Українська садиба з символічною атрибутикою та найяскравішими представниками української міфології, Японський сад з озером, альтанками, садом каменів, багатофункціональний дитячий майданчик. Усе це та ще безліч іншого зможуть відтепер побачити містяни й гості міста”, – ідеться у повідомленні.

_DSC1009
_DSC1134

Під час відкриття фентезі-парку були присутні представники Міністерства культури України.

У відомстві поінформували, що наразі опрацьовують номінаційне досьє щодо внесення “Софіївки” до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Раніше ми повідомляли про те, що у дендропарку “Софіївка” запровадили безконтактну оплату.

По темі
Читайте також

«Ніхто не вірив, що я знайду роботу»: це пілотеса, яка 10 років керує літаком

Юлія мріяла про небо ще з дитинства — з того моменту, коли вперше побачила фільм про пілотів....
9 Грудня 2025
01:27
Десерт-легенда: як «Харківський» торт став символом міста

Десерт-легенда: як «Харківський» торт став символом міста

1 день тому
02:25
Чупакабра. Вона дійсно існує?

Чупакабра. Вона дійсно існує?

1 день тому