Суспільство
В українському метро запрацював 4G
У харківському метро запустили 4G. Зв’язок нового покоління працює як на станціях, так і в тунелях при переміщенні між ними. Послугу надає оператор Vodafone. Про це повідомили у прес-службі Харківського метрополітену.
Як зазначається, Vodafone Ukraine запустив 4G мережу стандарту LTE-1800 в Харківському метрополітені на смузі шириною 20 МГц.
“Це перша 4G мережа в українському метро, при цьому 2G мережу, стандарту DCS-1800 змінили на GSM-900, щоб старі кнопкові мобільні телефони теж не залишилися без зв’язку”, – розповіли в адміністрації Харківського метрополітену.
Читайте також: В Обухові встановили систему управління вуличним освітленням
Що таке 4G і навіщо він потрібен?
4G (LTE) – це мобільний зв’язок четвертого покоління. Головна відмінність від 3G – у швидкості передачі даних і більш стабільному з’єднанні. 4G-мережа забезпечує швидкість завантаження даних до 150 Мбіт/c і передачі – до 75 Мбіт/c.
Якщо простіше -із впровадженням 4G знизиться затримка під час перегляду інтернет-сторінок у мобільному телефоні, покращиться голосовий зв’язок по скайпу, покращиться швидкість для інтернет-ігор у телефоні.
Наприклад, якщо з 3G користувач скачував фільм більше п’яти годин, то 4G дозволяє завантажити такий же фільм за 8 хвилин.
В Україні мобільні оператори запустили зв’язок четвертого покоління у березні цього року. Це оператори lifecell, Vodafone та “Київстар”.
Мережу покриття 4G можна подивитися на мапі.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі