Суспільство
Держмистецтв запустило онлайн-проєкт «Голодомор. Історії роду»
До 90-тих роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні запустили онлайн-проєкт «Голодомор. Історії роду». Він покликаний вшанувати пам’ять жертв трагедії, спонукати українців досліджувати історію власного роду та показати глибину трагедії на конкретних прикладах простих українських родин.
Про це повідомили на сайті Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.
Українців закликають підтримати проєкт та долучитися власними дописами з родинними історіями про геноцид, який переживали рідні.
Дивіться відео: Як американка українського походження розповіла світові про Голодомор (ВІДЕО)
Упродовж місяця, до Дня пам’яті жертв голодоморів, який цьогоріч припадає на 25 листопада, Держмистецтв публікуватиме на своїх сторінках у соціальних мережах історії-оповіді, записані зі слів очевидців, які пережили Голодомор 1932-1933 років.
Першу історію, записану працівниками Держмистецтв зі слів Ніни Білецької, онуки Наталії Матушевич, яка пережила Голодомор, вже можна прочитати на фейсбук-сторінці тут.
Також можна надіслати свою родинну історію, пов’язану з Голодомором, додавши світлини родичів, на e-mail Держмистецтв: press@arts.org.ua. Ці розповіді також опублікують у соціальних мережах.
Визнання Голодомору геноцидом
У світі понад 30 країн визнали Голодомор геноцидом проти українців. Також низка держав засудили Голодомор як акт винищення людства, вчинений тоталітарним сталінським режимом або вшанували пам’ять його жертв Відзначимо, що Естонія першою з країн визнала Голодомор 1932-33 років геноцидом проти українського народу. Це сталося в 1993-му. Тоді естонський парламент засудив комуністичний режим і вшанував пам’ять українців, які стали жертвами цієї трагедії.
Нагадаємо, Канада виділить кошти на добудову Музею Голодомору.
28 листопада 2019 року в український прокат вийшла стрічка «Ціна правди», створена спільно польськими, британськими та українськими кінематографістами.
Фото: facebook.com/StateArtsAgency.
Суспільство
Особливості маршруту
- купе (4 місця);
- люкс (2 місця).
Графік руху
- Київ – Будапешт:
Відправлення о 10:16, прибуття о 06:00 наступного дня. - Будапешт – Київ:
Відправлення о 22:40, прибуття о 19:11 наступного дня.
- Відня (подорож триватиме менше трьох годин);
- Зальцбурга, Мюнхена, Інсбрука, Цюріха, Румунії, Словенії та інших країн.
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі