Суспільство
В Україні запускають перший у Європі арт-потяг
В Україні з’явиться перший у Європі арт-потяг у напрямку Київ-Маріуполь, який везтиме музикантів, художників, акторів та інших охочих на фестиваль Startup ГогольFest. 10-вагонний ГогольТрейн 26 квітня вирушить з Києва у напрямку до Маріуполя, повідомляє Укрінформ.
“Ми хочемо створити прецедент, коли культура об’єднує міста, укріплює взаємозв’язки та стимулює будувати інфраструктуру”, – повідомив директор фестивалю Максим Демський.
Він переконаний, що за рівнем своєї епічності проект ГогольТрейн може увійти до ключових культурних явищ сучасної України.
“Це буде перший в Європі фестивальний потяг. Попередній та єдиний такий випадок був у 1970 році у Канаді. То був Festival Express, що з’єднав Торонто, Вінніпег та Калгарі. Весь шлях від міста до міста в потязі нон-стоп тривала джем сесія від музикантів різних потужних гуртів”, – розповів Демський.
Читайте також: У березні курсуватиме 17 “святкових” поїздів
Окремо у ГогольТрейн працюватиме кіногрупа. Документування культурного явища розпочнеться з київського перону і відбуватиметься протягом поїздки та перебування у Маріуполі. Результатом буде документальна стрічка, презентація якої планується на українських та європейських кінофестивалях.
Стати учасником ГогольТрейну зможе кожен, хто придбає путівку гогольтрейнівця. Це буде комплексний квиток, куди входитиме дорога туди-назад, а також проживання в Маріуполі протягом 3 днів та 3 ночей. Вся інформація буде доступна на окремому сайті, відкрити реєстрацію організатори обіцяють уже в середині березня.
Назад у столицю ГогольТрейн повернеться 1 травня.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі