Суспільство
В Україні запускають медіаінкубатор і платитимуть зарплату YouTube-блогерам
Міжнародна медіакомпанія AIR, офіційний партнер YouTube в Україні, створила перший продюсерський центр ROCKET для талановитих креаторів відеороликів. Про це повідомляє bit.ua.
Платитимуть $100 на місяць
Медіаінкубатор допоможе відеоблогерам проявити свої здібності, створюючи контент для YouTube і при цьому отримувати регулярну винагороду за свою роботу від AIR: від $100 на місяць. За підтримки AIR блогер не тільки реалізує творчий задум, а й значно швидше набере першу тисячу підписників.
Читайте також: Як українка у 55 років стала топовою блогеркою в YouTube (ВІДЕО)
Зокрема, компанія обіцяє, що щомісячна зарплата блогера завжди буде більшою, ніж монетизація каналу. Тому якщо ти знімаєш не менше двох відеороликів на тиждень, у тебе вже назбиралось 1000 підписників, ти створюєш «гідний» контент, читай, як стати учасником проєкту.
Як податись на фінансування?
1. Спочатку на сайті проєкту охочий має заповнити заявку на участь у програмі та розповісти про себе. Обов’язкова умова – вказати посилання на відео, яке учасник зробив спеціально для участі в конкурсі, або ж надіслати якийсь із попередніх своїх матерілів.
2. Після перевірки відповідности контенту певним критеріям, детально описаним на сайті, відібрані автори отримують 2 тижні умовного випробувального терміну.
3. Якщо креатор виконав усі умови, поставлені перед ним на цей період, з ним продовжують співпрацю і він почне отримувати регулярну винагороду за кожне створене відео. До наступних етапів співпраці входить регулярний контроль і рекомендації з боку команди проєкту щодо розвитку відеоканалу й поліпшення якости контенту.
Брати участь у проєкті можуть 100 учасників одночасно. Допускаються різноманітні жанри, якщо вони відповідають офіційним правилам проєкту.
Суспільство
Як реставруватимуть пам’ятку
Коментарі
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі