Ви читаєте:
В Україні відкрили перший хаб адаптивного гірськолижного спорту для ветеранів з ампутаціями
3хв на читання
Назад
В Україні відкрили перший хаб адаптивного гірськолижного спорту для ветеранів з ампутаціями
3хв на читання

В Україні відкрили перший хаб адаптивного гірськолижного спорту для ветеранів з ампутаціями

18 Лютого 2026, 15:40
Дарина Рубан
Поділилися
0

Перший в Україні хаб адаптивного гірськолижного спорту відкрили в Бориславі на Львівщині. Вже більше тижня ветерани та ветеранки з ампутаціями проходять тут навчання.

Про це повідомили в Департаменті спорту, молоді та туризму Львівської ОДА.

Центр зимового адаптивного спорту для ветеранів з ампутаціями створили на базі гірськолижного комплексу «Буковиця» за ініціативи ГО «Альянс Ветеранів». Хаб розпочав роботу 9 лютого, і впродовж тижня сюди приїздили перші учасники.

Ветерани навчалися техніці Three-Track Skiing — катанню на одній лижі з використанням двох аутригерів. Наставниками спортсменів були інструктори з гірськолижного спорту, фізичні терапевти та ветерани, які пройшли сертифіковане навчання у США.

Хаб на гірськолижному комплексі «Буковиця» — один з етапів розбудови масштабної інфраструктури для реабілітації українських ветеранів та ветеранок через адаптивний гірськолижний спорт. Так говорить президент об’єднання «Альянс Ветеранів» Олександр Швачко.

«Це адреналін, це можливість знову відчути себе вільним… згадати побратимство та підтримку. І я впевнений, що цей хаб буде притягувати до себе гідних, сильних, сміливих людей, які готові працювати над собою»,

— каже Олександр Швачко.
Читайте також: Гірськолижник Шеп’юк після виступу на Олімпіаді показав напис «Українські герої з нами»

Нагадуємо, що в Києві пройде ветеранський турнір з боксу, на який завітає Олександр Усик.

Фото: Департамент спорту, молоді та туризму Львівської ОДА

Адаптивний Спорт Ветерани Львівщина
По темі
Читайте також

Регбі та волейбол на кріслах колісних, що повертають до життя. Як ветеран з ампутацією виборює медалі в США

Гуркіт металевих крісел колісних, жорстке зіткнення, падіння — і щирий сміх: «Чуєш, ти мене слабо вдарив, давай...
13 Березня 2026
00:36
Ветерани з ампутованими кінцівками взяли участь в Ukrainian Fashion Week

Ветерани з ампутованими кінцівками взяли участь в Ukrainian Fashion Week

9 годин тому
01:13
Як допомогти дітям в умовах війни

Як допомогти дітям в умовах війни

1 день тому