Суспільство
В Україні запрацює відеофіксація іспиту на право керування авто (ВІДЕО)
Процедура складення практичного іспиту на право керування в Україні стала більш прозорою: перебіг екзамену почнуть фіксувати за допомогою відеокамер, що встановлюватимуться в кожному екзаменаційному авто. Про повідомили у пресслужбі МВС.
“Іспити на право керування транспортним засобом є однією з найбільш популярних послуг у сервісних центрах МВС: наприклад, в 2018 році в Україні було вперше видано 409 729 водійських посвідчень”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що від 24 грудня 2019 року в усіх регіонах України працюватиме відеофіксація практичного іспиту на право керування автомобілем. Навчальні автівки оснастять камерами, які фіксуватимуть дії кандидата у водії на дорозі та ситуацію в салоні. Загалом мають функціонувати 440 мобільних приладів.
Читайте також: В Україні вже тестують водійські права у смартфоні
«Нововведення допоможе зменшити корупційну складову, уникнути можливих суперечностей під час складення іспиту та виявити здійснене правопорушення. У разі суперечностей кандидат у водії матиме можливість оскаржити результати іспиту», — повідомили у відомстві.
У МВС також уточнюють, що на період тестового режиму строк зберігання вивантаженої інформації з відеореєстратора буде становити 10 днів. Кандидат матиме право відмовитися від фіксації процесу складення практичного іспиту.
Обов’язковою фіксація іспитів стане з 2020 року, а відмова від відеофіксації іспиту стане підставою для його недопуску до складення практики. Також збільшать строк зберігання відео.
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі