Економіка і бізнес
В Україні відкрили після реконструкції сучасний морський вокзал
В Ізмаїлі відкрили після реконструкції сучасний морський вокзал. Як повідомили в Адміністрації морських портів України, будівля морвокзалу включає офісні приміщення, зали для прийому пасажирів, митного і прикордонного контролю. На реконструкцію об’єкта витратили 52 млн грн.
Вокзал був побудований в 1972 році. Зміни торкнулися не тільки фасаду, але і самої будівлі, і прилеглої території. Відзначається, що ремонт виконаний з використанням енергозберігаючих технологій: будівля утеплена, встановлені нові склопакети, системи теплопостачання, вентиляції, кондиціонування, вводи водопроводу і каналізації, повністю замінене освітлення, засоби пожежної сигналізації та пожежогасіння, відремонтована покрівля.
Читайте також: Три морські порти України отримали нові назви
Також виконано косметичний ремонт всіх внутрішніх приміщень – залів митного і прикордонного контролю, холів, і офісної частини, де буде розташована Ізмаїльська філія ДП “АМПУ”.
Стеля холу другого поверху морвокзалу оформлена у вигляді географічної карти із зображенням Дунаю і розташованих на річці європейських міст-портів. Збережені і відреставровані великі мозаїчні панно, які прикрашають хол.
В адміністрації відзначають, що холи морвокзалу також будуть використовувати для проведення різноманітних виставок, форумів і конференцій. Найближча тематична подія – міжнародний форум “Розвиток туризму в українських Дунайських портах – шлях до економічного зростання регіону” – очікується в травні цього року.
Завершальним етапом проекту став благоустрій прилеглої території з заміною зовнішнього освітлення.
“Українська частина Дунаю стає все привабливішою для річкових круїзів. У 2018 році Усть-Дунайськ прийняв понад 4,5 тисячі пасажирів, що вдвічі більше, ніж в 2017-му. Ізмаїл теж має великий туристичний потенціал. До того ж ці дунайські порти увійшли в перспективний план розвитку загальноєвропейської транспортної мережі TEN – T. Тому така візитка, як морвокзал європейського рівня, на мою думку, була просто необхідною для міста”, – зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі