fbpx
Звяжіться з нами

Промисловість

В Україні відкрили перший завод землерийної техніки

У Львівській області в районному центрі Буськ розпочало роботу підприємство “Ківшсервіс”, яке спеціалізується на виготовленні навісного обладнання для землерийної техніки. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Як розповіли виданню у Львівській ОДА, запуск підприємства сприятиме створенню в регіоні додаткових робочих місць. Загальна сума залучених інвестицій у відкриття підприємства становила понад 10 млн грн.

Читайте також: На Сумщині відкрили завод із виготовлення тракторних причепів

“Це підприємство — черговий крок Львівщини в напрямку створення нових робочих місць, стимулювання конкуренції за працівника і зростання рівня оплати праці та інших соціальних пакетів, які мотивують трудівників працювати на батьківщині”, – вважають в ОДА.

За останні три роки в області відкрито 240 підприємств і створено понад 25 тис. робочих місць.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Промисловість

В Україні зросло промислове виробництво

Промислове виробництво в Україні в 2018 році зросло на 1,1% після падіння на 0,1% у 2017 році.

За інформацією Держстату, найбільше зростання в 2018 році в порівнянні з 2017 роком зафіксовано в хімічній промисловості – на 16,5%, виробництві автотранспортних засобів – на 9,5%, видобутку кам’яного та бурого вугілля – на 4%, виробництві меблів та іншої продукції – на 3,6%, виробництві коксу і продуктів нафтопереробки – на 3,3%.

Держстат нагадав, що дані наводяться без урахування окупованих територій Автономної Республіки Крим, а також у Донецькій і Луганській областях.

Читайте також: За рік в Україні майже на 8% зросло сільгоспвиробництво

Додамо, що у грудні 2018 р. порівняно з листопадом 2018 р. сезонно скоригований індекс промислової продукції становив 99,8%. У грудні 2018 р. проти грудня 2017 р. індекс промислової продукції, скоригований на ефект календарних днів, становив 97,3%.

Нагадаємо, промислове виробництво – одна з найголовніших ланок національної економіки, яка забезпечує життєві інтереси країни, її економічну безпеку, соціальний та культурний рівень життя народу. У промисловому виробництві України створюється близько 50% ВВП. У галузях промисловості зайнято близько 27% працездатного населення.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Промисловість

Колишній журналіст став рибоводом і зайнявся виробництвом чорної ікри

Київський журналіст продає чорний кав’яр у Францію. Юрій Яременко вісім років тому покинув роботу заради осетрів та чечуги. І трохи не посивів, доки оформив усі належні документи. Довелося відправити сина шпигувати на польську рибну ферму.

“Я поїхав як звичайний заробітчанин, подивився, потім наших робітників навчив”, – розповідає Антон Яременко.

Рибна ферма розташована у Канівському водосховищі неподалік від Трипільської ТЕС. Її площа — орієнтовно 30 соток. У 60 садках фермери вирощують різні види осетрових.

Читайте також: Біля Львова вирощують їстівних равликів

Стограмова баночка кав’яру коштує 2300 гривень. Зараз Юрій продає 100 кіло на рік. Ферма вийшла на самоокупність. Французи скуштували кав’яр чечуги і терміново увесь викупили! Зараз Юрій із сином налаштовують імпорт у Європу та Азію і мріють відкрити ресторанчик у Парижі.

Компанія “Бестер” — одна з небагатьох аквафірм, що має власні потужності для вирощування осетрових та виробництва чорної ікри. Новорічні свята — пік її продажів. Цікаво, що найбільше люблять ласувати делікатесом в Одесі.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Промисловість

Україна увійшла до топ-5 експортерів вершкового масла

За 10 місяців 2018 року Україна експортувала 24,4 тисячі тонн вершкового масла, увійшовши у топ-5 світових експортерів. Про це повідомляє Асоціація виробників молока.

Як виглядає рейтинг?

Очолює світовий рейтинг ТОП-експортерів вершкового масла Нова Зеландія, яка експортувала 410 365 т, на другому місці — країни ЄС, які поставили на зовнішні ринки 151 253 т вершкового масла. Третю сходинку займає Білорусь — 73 041 т, четверту — США, вони експортували 43 691 т.

Читайте також: Україна потрапила до ТОП-10 світових експортерів “молочки”

Показник України на 17% перевершив минулорічний. Аналітики АВМ зазначають, що це стало можливим за рахунок конкурентної ціни.

Основні імпортери українського вершкового масла – Марокко та Нідерланди.

Основні переваги – якість і ціна

Українське масло у 2018 році коштувало в середньому 4,5 дол./кг, тоді як європейське — 5-5,2 дол./кг.

У АВМ також підкреслили, що якість українського молока, з якого виготовляють продукцію, останніми роками суттєво покращується. Починаючи з 2013 року, частка молока ґатунку екстра, у структурі надходження на переробку, зросла з 9,8% до 20,6%.

Окрім того, українські експортери – на другому місці у світі з поставок на зовнішні ринки казеїну (7 131 т) та на восьмій позиції серед світових експортерів сухого збираного молока (22 188 т).


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Промисловість

На Дніпропетровщині запустили комплекс з переробки олійних

У Дніпропетровській області почав роботу новий комплекс з переробки олійних культур ТОВ “Рістон ОЙЛ”. Про це повідомляє Elevatorist.com.

Підприємство збудовано на власні кошти групи компаній Ristone Holdings. Загальна сума інвестицій в будівництво склала близько 350 млн грн. Плановою потужністю комплексу є 640 тонн переробки насіння соняшнику в добу, з цілодобовим режимом виробництва.

Читайте також: Новий завод на Вінниччині вироблятиме холодильники для Pepsi та Coca-Cola

Комплекс розташований в місті Перещепине на Дніпропетровщині. Підприємство має можливості відвантаження продукції залізничним транспортом (ст. Перещепине, Придніпровської залізниці), на відстані 5 км знаходиться автомобільна дорога державного значення.

Від олії до пелетів

“Основним напрямком діяльності комплексу є глибока переробка олійних культур. Планується випуск такої продукції: соняшникова олія, шрот гранульований, експандована макуха, з відходів виробництва — пелети для опалення”, — йдеться в повідомленні.

Із запланованого щорічного обсягу переробки в 200-220 тис. т насіння соняшнику підприємства групи вирощують власного насіння 50-60 тис. т, решта об’єму сировини підприємство планує купувати у місцевих сільгоспвиробників.

Читайте також: На Дніпропетровщині будують найбільший в країні холодильник для яблук

“До складу комплексу входять: олієпресовий цех, цех екстракції, виробничо-технічна лабораторія, котельня, яка працює на власних відходах виробництва. Лабораторія укомплектована сучасним обладнанням, що дозволяє робити аналіз продукції максимально швидко і якісно”, – повідомляють у прес-службі.

Виробничі цехи оснащенні якісним і новітнім обладнанням як вітчизняного, так імпортного походження. Продукцію підприємства планується реалізовувати не тільки в Україні, а й в усьому світі.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Промисловість

Екзотичний бізнес: у Херсоні вирощують австралійських раків

Херсонські науковці вчать заробляти на раках. Вирощують величезних австралійських членистоногих. Тропічних раків досліджували вчені Херсонського державного аграрного університету (ХДАУ) і тепер рекомендують для вирощування в Україні.

За 6 місяців раки можуть набрати до 110 грамів ЧИСТОГО М’ЯСА. А звичайний – лише 70 грамів за 4 роки.

Читайте також: Херсонські науковці вирощують перли

Головна фішка – на зиму переселяти раків зі ставків у теплі резервуари, а влітку вони взагалі знаходять їжу самостійно. Вчені кажуть, що в Україні величезний потенціал вирощування і обіцяють постачати раків тим, хто хоче екзотичний бізнес.

Вкладення окупляться за два роки. А вчені проконсультують, як облаштувати ставок та резервуари. То хто вже копає собі раковий ставочок?


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Промисловість

В Україні до 2022 року можуть збудувати завод ядерного палива

Американська компанія Westinghouse надала дозвіл Україні використовувати технологію виробництва ядерного палива за умови будівництва тут заводу, передає Енергореформа.

“Через три роки завод можуть збудувати. Тобто, за межами України залишиться лише збагачення урану, яке ми здійснювати не можемо, адже втратили статус ядерної держави”, — йдеться в повідомленні.

Читайте також: За рік Україна на чверть зменшила імпорт газу

Наразі лише дві компанії у світі володіють технологіями, необхідними для виробництва ядерного палива типу ВВЕР, яке використовують українські АЕС — американська Westinghouse та російська “ТВЕЛЛ”.

Навіщо він потрібен?

Це дасть змогу скоротити обсяги закупівлі російського ядерного палива, яке використовується для роботи атомних електростанцій.

Також Україна відмовиться від зберігання відпрацьованого ядерного палива в Росії. У попередні роки на ці цілі щороку витрачалось близько 200 мільйонів доларів.

Торік Україна купила в РФ ядерного палива на суму майже 68 мільйонів доларів. Майже 30% ядерного палива для українських АЕС закупили на шведському заводі Westinghouse, решту 70% — на російському заводі “ТВЕЛ”.


Коментарі

Коментарі

Читати далі
Промисловість43 хв. ago

В Україні зросло промислове виробництво

Сільське господарство3 години ago

Україна встановила новий рекорд з експорту

Громадська діяльність15 години ago

Художница бесплатно разрисовывает Бахмут

Сільське господарство15 години ago

У селі на Київщині виготовляють елітну фуа-гра

Промисловість16 години ago

Колишній журналіст став рибоводом і зайнявся виробництвом чорної ікри

Новий Схід17 години ago

Дома семейного типа в Донецкой области получат по 50 тысяч гривен

Промисловість17 години ago

Україна увійшла до топ-5 експортерів вершкового масла

Культура18 години ago

На Закарпатті відновлять старовинну дерев’яну церкву

Інфраструктура19 години ago

В Україну літатиме ще одна авіакомпанія

Інвестиції21 годину ago

Україна отримає 50 аварійно-рятувальних машин з Китаю

Новий Схід22 години ago

В прифронтовом городе открыли пункт оформления загранпаспортов и ID-карт

Інфраструктура23 години ago

Укрзалізниця відремонтувала рекордну кількість колій за останні 5 років

Промисловість24 години ago

На Дніпропетровщині запустили комплекс з переробки олійних

Інфраструктура1 день ago

Луцький завод виготовить для Києва 55 довгих тролейбусів

Інвестиції1 день ago

За 4 роки в Україні збудували 207 нових заводів

Екологічні технології2 дні ago

Стіна з сонячних панелей: як у Києві багатоповерхівки стають енергоефективними

Громадська діяльність2 дні ago

На дніпровському дні археологи знайшли стародавні кораблі

Новий Схід2 дні ago

Пастор вывез 4000 людей из-под обстрелов

Інфраструктура2 дні ago

“Антонов” за 450 мільйонів доларів виготовить літаки для МВС

Новий Схід2 дні ago

В прифронтовом Курахово отремонтируют городской парк за 43 млн грн

Суспільство2 дні ago

У Києві облаштують для безхатьків “соціальний готель”

Сільське господарство2 дні ago

Україна закрила три квоти на безмитний експорт до Євросоюзу

Інфраструктура2 дні ago

У Вінниці запустили оплату за проїзд зі смартфона

Реформи2 дні ago

Понад 90% радянських стандартів в Україні втратили чинність

Новий Схід2 дні ago

В Украине объявили конкурс на создание жилья для переселенцев

Екологічні технології2 дні ago

На Черкащині будують сонячну електростанцію замість цукрового заводу

Реформи2 дні ago

Україна та Ізраїль підписали угоду про вільну торгівлю

Інфраструктура2 дні ago

Українські міста отримали 259 нових автобусів та 171 тролейбус

Сільське господарство3 дні ago

Житомирська ферма запрошує роботів працювати на полях

Новий Схід3 дні ago

На мини-ферме в Славянске делают конфеты с козьим сыром

Екологічні технології3 дні ago

У Кролевці зі сміття роблять тротуарну плитку

Новий Схід3 дні ago

На Донбассе первый священник Московского патриархата перешел в ПЦУ

Реформи3 дні ago

В Україні з’явиться електронна база звітів держпідприємств

Стартапи3 дні ago

Український стартап залучив 1,5 млн доларів інвестицій

Сільське господарство3 дні ago

Україна увійшла у топ-10 постачальників заморожених ягід до Китаю

Культура3 дні ago

У прокат вийшла рекордна кількість українських фільмів

Екологічні технології3 дні ago

На очищення Південного Бугу витратять понад 250 мільйонів гривень

Новий Схід3 дні ago

На Донбассе на месте шахматного клуба открыли образовательный хаб

Інфраструктура3 дні ago

З Харкова запускають авіарейс до Рима та Мілана

Інфраструктура3 дні ago

Україна отримає 4,5 млрд євро на інтеграцію в транспортну мережу Європи

Реформи3 дні ago

Україна домовляється про безвіз іще з 22 країнами

Громадська діяльність4 дні ago

В Україні відкрили найбільший у світі притулок для свійських тварин

Суспільство4 дні ago

Найстарший український доброволець пішов на війну услід за синами

Реформи4 дні ago

Як новітні технології зробили “розумним” містечко на Київщині

Екологічні технології4 дні ago

Мінприроди створило мапу пунктів збору сміття на переробку

Громадська діяльність5 днів ago

Как школьники в Торецке взяли под опеку дом престарелых

Промисловість5 днів ago

Екзотичний бізнес: у Херсоні вирощують австралійських раків

Стартапи5 днів ago

Українка шиє одяг для чотирилапих улюбленців голлівудських зірок

Інфраструктура5 днів ago

У Дніпрі на місці пустиря будують сучасний спорткомплекс

Новий Схід6 днів ago

На Донбассе после реконструкции открыли больницу

Культура6 днів ago

До спадку ЮНЕСКО можуть зарахувати ще одну українську пам’ятку

Суспільство6 днів ago

У Києві запустили чат-бота для пошуку приймальні депутата

Сільське господарство6 днів ago

За рік в Україні майже на 8% зросло сільгоспвиробництво

Промисловість6 днів ago

В Україні до 2022 року можуть збудувати завод ядерного палива

Новий Схід6 днів ago

На месте заброшенного сквера в Торецке создают культурное пространство

Сільське господарство6 днів ago

Україна потрапила до ТОП-10 світових експортерів “молочки”

Охорона здоров'я6 днів ago

Українські лікарні отримають 230 одиниць сучасного обладнання з Китаю

Інфраструктура6 днів ago

У Вінниці запустили на маршрут електробус

Громадська діяльність7 днів ago

Кафе збирає пластикові кришечки, щоб робити з них меблі

Новий Схід7 днів ago

В Донецкой области предпринимателям дают 300 000 гривен

Екологічні технології7 днів ago

На Херсонщині з’явиться вітропарк на 25 турбін

Охорона здоров'я7 днів ago

У Дніпрі створюють перший в області хоспіс. Як він виглядатиме?

Стартапи7 днів ago

Українські стартапи можуть отримати до 30 000 євро інвестицій

Реформи7 днів ago

Уперше за 22 роки Україна модернізує свою антарктичну станцію

Новий Схід7 днів ago

На Донбассе откроют новый завод по производству подсолнечного масла

Реформи7 днів ago

Українцям віддали півмільярда боргів із зарплат

Промисловість1 тиждень ago

Економіка України зросла найбільше за останні 7 років

Екологічні технології1 тиждень ago

Полтавець збудував енергобудинок і економить по 3 тис. грн на місяць

Промисловість1 тиждень ago

Матір трьох дітей заснувала на Херсонщині фабрику килимів

Стартапи1 тиждень ago

Продає всьому світу: харків’янин покинув IT-офіс, щоб виробляти шкіряні гаманці

Громадська діяльність15 години ago

Художница бесплатно разрисовывает Бахмут

Промисловість16 години ago

Колишній журналіст став рибоводом і зайнявся виробництвом чорної ікри

Екологічні технології2 дні ago

Стіна з сонячних панелей: як у Києві багатоповерхівки стають енергоефективними

Громадська діяльність2 дні ago

На дніпровському дні археологи знайшли стародавні кораблі

Новий Схід2 дні ago

Пастор вывез 4000 людей из-под обстрелов

Сільське господарство3 дні ago

Житомирська ферма запрошує роботів працювати на полях

Новий Схід3 дні ago

На мини-ферме в Славянске делают конфеты с козьим сыром

Екологічні технології3 дні ago

У Кролевці зі сміття роблять тротуарну плитку

Громадська діяльність4 дні ago

В Україні відкрили найбільший у світі притулок для свійських тварин

Суспільство4 дні ago

Найстарший український доброволець пішов на війну услід за синами

Реформи4 дні ago

Як новітні технології зробили “розумним” містечко на Київщині

Громадська діяльність5 днів ago

Как школьники в Торецке взяли под опеку дом престарелых

Промисловість5 днів ago

Екзотичний бізнес: у Херсоні вирощують австралійських раків

Стартапи5 днів ago

Українка шиє одяг для чотирилапих улюбленців голлівудських зірок

Промисловість1 тиждень ago

Матір трьох дітей заснувала на Херсонщині фабрику килимів

Стартапи1 тиждень ago

Продає всьому світу: харків’янин покинув IT-офіс, щоб виробляти шкіряні гаманці

Сільське господарство1 тиждень ago

Подружжя проміняло Київ на село і заснувало екоферму

Культура1 тиждень ago

Як на Буковині гуляють відому на весь світ автентичну Маланку

Суспільство1 тиждень ago

Як вчитель фізкультури став живою легендою війни на Донбасі

Екологічні технології1 тиждень ago

На Запоріжжі чоловік створив сонячний колектор із пивних бляшанок

Промисловість1 тиждень ago

Херсонські науковці вирощують перли

ОТГ2 тижні ago

Містяни на Прикарпатті зібрались грошима і збудували собі футбольне поле

Сільське господарство2 тижні ago

Як фермер на Київщині занедбані землі перетворює на гроші

Суспільство2 тижні ago

Японка малює українських бійців у стилі аніме

Культура2 тижні ago

Село на Хмельниччині розмалювали унікальним розписом

Освіта2 тижні ago

В Одесі уроки матаналізу викладає 9-річний хлопчик

Стартапи2 тижні ago

Український спортсмен створив корисний фаст-фуд

Новий Схід2 тижні ago

Крупнейший завод керамики в Славянске дает работу переселенцам и ветеранам

Суспільство2 тижні ago

Унікальна команда черлідерок у Харкові: найстаршій 72 роки

Суспільство3 тижні ago

Українська варенична на колесах підкорює Канаду

Новий Схід3 тижні ago

Переселенец бесплатно учит черкасских мальчишек столярничать

Мандри3 тижні ago

На Тернопіллі є віадук, наче у фільмі про Гаррі Поттера

Сільське господарство3 тижні ago

На Вінниччині пасічник змайстрував для бджіл “гуртожиток” на колесах

ОТГ3 тижні ago

Як ОТГ на Черкащині відмовилась від субвенцій і сама себе забезпечує

Новий Схід3 тижні ago

Лучший офтальмолог Луганска спасла зрение 30 тысяч пациентов

Сільське господарство3 тижні ago

Фермер розвів на Житомирщині екоферму з “вільними” курми

Новий Схід1 місяць ago

Переселенка сделала с нуля бизнес на дизайнерских пряниках

Новий Схід1 місяць ago

Радиофизик из Донецка выращивает осетров в коровниках

Громадська діяльність1 місяць ago

Пілоти-волонтери у Харкові організували швидку допомогу з неба

Новий Схід1 місяць ago

Как учительница-пенсионерка украсила цветами Троицкое

Новий Схід1 місяць ago

В Торецке дети разработали конструкторскую лабораторию безопасности

Стартапи1 місяць ago

У Львові дають друге життя поламаній техніці

Новий Схід1 місяць ago

На Донбассе работает крупнейшая IT-фирма в 70 км от фронта

Промисловість1 місяць ago

Історія успіху сімейної винарні на Херсонщині

Реформи1 місяць ago

На Дніпропетровщині сільський голова забезпечив всіх селян криптовалютою

Новий Схід1 місяць ago

Предприниматель из Луганска создал уникальную ГЭС без плотины

Суспільство1 місяць ago

Як українець допоміг винайти сучасний комп’ютер

Новий Схід1 місяць ago

Переселенец поделился секретом, как делать крем-мед с ягодами

Інфраструктура1 місяць ago

У Тернополі будують водну арену, якій немає аналогів в Україні

Громадська діяльність1 місяць ago

Американський бандурист відроджує українські традиції на Полтавщині

Екологічні технології1 місяць ago

Боєць зібрав на фронті установку з очищення води

Громадська діяльність1 місяць ago

Як побороти корупцію: приклад однієї школи

Стартапи1 місяць ago

Чоловік відкопав під садибою на Закарпатті старовинний винний погріб

Новий Схід1 місяць ago

Как в Бахмуте незрячие открыли хостел

Інфраструктура1 місяць ago

Чернівці і Київ з’єднала новенька траса. Як вона виглядає?

Громадська діяльність1 місяць ago

Циркових ведмедів звільнили з кліток і поселили у притулок під Львовом

Суспільство1 місяць ago

У львівських лікарнях працюють клоуни-волонтери

Новий Схід1 місяць ago

Новый тренд: где в Украине делают вкусное вино

Охорона здоров'я1 місяць ago

У Дніпрі збудували найсучаснішу дитячу лікарню

консервований борщ
Сільське господарство1 місяць ago

Українська “екзотика”: підприємець продає в Європу консервований борщ

Вероніка Романькова з Краматорська вишиванка
Промисловість1 місяць ago

Підприємниця з Краматорська вишиває сорочки для послів і президентів

Прапорщик 80-ї десантно-штурмової бригади Петро Гадуп’як
Суспільство1 місяць ago

Жителі окупованого Луганська врятували львівського десантника від смерті

Промисловість1 місяць ago

Для польотів на Місяць NASA обрало компанію з Дніпра

Сільське господарство1 місяць ago

Фермер веде блог, де ділиться секретами варіння дорогезного сиру

Екологічні технології1 місяць ago

Вінничанин утеплює будинки ековатою з газет

Екологічні технології1 місяць ago

Як і скільки можна заробити на енергетичному дереві павловнії

Новий Схід1 місяць ago

Переселенка делает киношную арахисовую пасту и продает по всей Украине

Охорона здоров'я1 місяць ago

Як молодий лікар відновив сільську амбулаторію

ветеран АТО лялькар
Стартапи2 місяці ago

Наче живі: ветеран АТО робить реалістичні ляльки-немовлята

Чорне озеро на Кіровоградщині
Мандри2 місяці ago

Які таємниці приховує моторошне Чорне озеро на Кіровоградщині

Тренди