Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

В Україні стартувала грантова програма для громадського сектору. Які умови

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Фонд «Фундація ЗМІН» оголошує грантову програму для громадських організацій, які адаптивно реагують на виклики війни.

Про це повідомляють на сайті фонду.

Про програму

Грантова програма націлена на підтримку ініціатив, організацій, провайдерів соціальних змін, які адаптивно реагують на виклики війни, водночас діють у напрямі планування та стратегій відновлення, з фокусом на якісні зміни у регіоні. 

«Контекст повномасштабної війни зумовлює нові реалії та виклики, водночас  інтенсифікує процеси важливих суспільних змін та пошуку нових інноваційних моделей», – кажуть організатори.

Читайте також: Гранти до 8 мільйонів гривень: як почати власну справу за допомогою держави

Потрібні сильні команди, які можуть зрощувати якісні знання, проводити аналітику, вести діалог та об’єднуватися, щоб спільно розробляти та пропонувати рішення, інноваційні підходи для стійкості в короткостроковій перспективі та плануванні стратегії змін і відбудови.

Для кого

Ця програма розрахована на благодійні фонди та організації, громадські організації, волонтерські організації та комунальні установи.

Не можуть подаватися фізичні особи, підприємці, державні та урядові структури, політичні партії, організації, пов’язані з політичними силами, релігійні організації.

Умови

Організатори акцентують на таких темах:

  •  Зміцнення. Програми та проєкти, що пропонують рішення до посилення експертності та зрощення автономності, сталості команди.
  • Зміни на локальному рівні. Робота на регіональному мікро- та мезорівні з масштабними викликами.
  • Спільнодія та гуртування. Пропозиції об’єднання, взаємодії громадського сектору, бізнесу та влади. Дії до ведення діалогу, порозуміння, зміцнення мережі.
  • Реагування та контекстність. Пропозиції та стратегії ефективних рішень. Контекстні проєкти, водночас з розумінням довгострокового впливу.
  • Комплексний підхід. У темах, рішеннях, інструментах.
  • Пошук нової мови. Наукові, культурні, комунікаційні, адвокаційні підходи, що посилюють суб’єктність України.
  • Вразливість. Діяльність, націлена на сценарії залучення нових незахищених вразливих категорій. Надання голосу та аґентності, включення в суспільні рішення.
  • Інновації. Нові теми, тональності, підходи до втілення сценаріїв відновлення – через соціокультурні, наукові, освітні, технологічні інструменти.

Фінансування

Загальний бюджет грантової підтримки 2 500 000 грн. Малий проєкт – від 50 000 до 150 000 грн. Середній проєкт – від 150 000 до 300 000 грн.

Як взяти участь

Подати заявку можна на сайті фонду «Фундація ЗМІН».

Кінцева дата подання заявок – 11 квітня.

Нагадаємо, EU4Business оголосила конкурс на грантову підтримку для українських малих та середніх підприємств з областей бойових дій.

Крім того, Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) оголошує новий конкурс спрямований на громадські організації, які мають досвід практичної роботи із ВПО.

Фото: facebook.com/ZminFoundation

Можливості

Громадські організації можуть отримати грант від USAID. Як взяти участь

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Проєкт USAID «Говерла» запустив грантову програму для громадських організацій, які  працюють над удосконаленням місцевого самоврядування в Україні.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.

Про програму

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» оголосив річну грантову програму для проєктів, які здійснюють заходи щодо посилення підзвітності місцевого самоврядування в Україні, адвокації та децентралізації.

Програма сприяє створенню українських систем та процесів місцевого самоврядування, що будуть більш самостійними, інклюзивними та підзвітними громадянам.

Для кого

Грант може отримати будь-яка недержавна організація. Зокрема, місцеві громадські
організації, благодійні організації, неурядові організації, асоціації, організації приватного сектору, консорціуми можуть подавати заявку.

Читайте також: «Act to Support»: стартував грантовий конкурс для проєктів цифрових рішень, спрямованих на підтримку ВПО

Зауважимо, що взяти участь можуть лише організації у Львівській, Полтавській, Волинській, Житомирській, Одеській, Закарпатській та Рівненській областях.

Умови

Проєкт USAID «Говерла» зацікавлений отримати від проєктів реалізації трьох цілей програми:

  1. Підтримка вдосконалення законодавчого поля й запровадження нового законодавства для удосконалення місцевого самоврядування відповідно до європейських стандартів.
  2. Захист інтересів органів місцевого самоврядування, зокрема в бюджетному процесі та секторальній децентралізації.
  3. Використання інструментів залучення громадськості для розвитку місцевої демократії.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь у програмі та зареєструватись на інфосесію потрібно заповнити гугл-форму.

Дедлайн

Надсилати заявку на участь можна до 30 вересня 2023 року.

Нагадаємо, фонд Східна Європа оголошує грантовий конкурс для українських громадських організацій, які надають гуманітарну допомогу людям, що постраждали від війни.

До того ж програма розвитку ООН оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які протидіють дезінформації та розвивають медіаграмотність в умовах війни.

Фото: unsplash.com

Читати далі

Можливості

Фонд Східна Європа оголошує грантовий конкурс для громадських організацій

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Фонд Східна Європа оголошує грантовий конкурс для українських громадських організацій, які надають гуманітарну допомогу людям, що постраждали від війни.

Про це повідомили на сайті фонду.

Про конкурс

Конкурс проходить в межах програми «Разом ми – Шелтер», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України. Програма спрямована на підвищення спроможності українських громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, що постраждали від війни.

У фокусі уваги програми буде надання гуманітарної допомоги непродовольчими товарами переселенцям та іншим групам населення, які постраждали від воєнних дій.

Для кого

До участі у конкурсі запрошуються організації громадянського суспільства (благодійні організації, громадські організації, громадські спілки тощо), які зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації.

Читайте також: ПРООН оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які протидіють дезінформації в умовах війни

Умови

У межах проєктів передбачається закупівля та передання наборів непродовольчих товарів, які, серед усього, можуть використовуватися в укриттях. Зокрема йдеться про постільну білизну та рушники, кухонне приладдя, баки для води, джерела світла та пристрої для підживлення телефонів.

Фінансування

Фонд надасть від 850 000 до 950 000 грн на проєкт.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно надіслати заповнені заявки разом із бюджетом на електронну пошту [email protected], із темою листа «Заявка на конкурс грантів для закупівлі непродовольчих товарів».

Дедлайн

Заявки прийматимуть до 21 червня 2023 року.

Нагадаємо, фонд Східна Європа та ЄС оголошують грантовий конкурс «Act to Support» для громадських організацій, які працюють над розробленням цифрових інструментів.

Також ми повідомляли, що стартує грантовий конкурс Open Data. Unbroken для проєктів на основі відкритих даних, які зміцнять державну стійкість під час воєнного стану.

Фото: eef.org.ua

Читати далі

Можливості

Молодь з Полтавщини та Буковини запрошують на тренінг-інтенсив «Erasmus+: від заявки до участі»

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Міжнародна рада Полтавської обласної ради запрошує молодь з Полтавської та Чернівецької областей на тренінг-інтенсив «Erasmus+: від заявки до участі».

Про це повідомили на фейсбук-сторінці організаторів.

Про тренінг

Erasmus+ – це програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту. 

Програма має на меті підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць і соціального згуртування, для розвитку інновацій та посилення європейської ідентичності і активного громадянства. 

Читайте також: У Хмельницькому проведуть освітній форум для жінок-підприємиць. Як взяти участь

На інтенсиві учасники:

  • ознайомляться з існуючими можливостями від ЄС для молоді на прикладі короткострокових проєктів за програмою Erasmus+ (молодіжних обмінів, тренінгів, стажувань тощо);
  • пройдуть та детально розберуть шлях від пошуку омріяного проєкту та заповнення заявки й до участі та поширення результатів;
  • почують про інсайдерську інформацію щодо роботи з проєктами Erasmus+, лайфхаки щодо участі, особисті історії та можливості долучення до таких ініціатив.

Для кого

Взети участь в інтенсиві може молодь старше 13 років з Полтавської та Чернівецької областей.

Коли і де

Організатори проведуть два тренінги: 11 червня офлайн для тих, хто в Полтаві, та 10 червня онлайн для молоді Полтавської та Чернівецької областей.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно заповнити гугл-форму до 8 червня 2023 року (до 18:00).

Нагадаємо, стартує грантовий конкурс Open Data. Unbroken для проєктів на основі відкритих даних, які зміцнять державну стійкість під час воєнного стану.

До того ж ГО «Інша освіта» оголошує грантовий конкурс на проєкти з інтеграції людей у нові спільноти через культуру.

Фото: unsplash.com

Читати далі

Шопочитати

Суспільство3 дні тому

Укриття з «голими стінами»? Харківʼяни знайшли краще рішення. Це «Схов» – стартап із виробництва підземних бункерів

Якщо ви зустріли повномасштабну війну в Україні, напевно, точно бодай раз бували в укриттях із...

Суспільство1 тиждень тому

Вільний фермер? А як це? Пояснює закарпатець, який збудував екохатину в горах і посадив гектари екзотичних дерев

Чи може в Україні існувати куточок землі, де посеред саду з хурми, персиків та інших...

Суспільство2 тижні тому

«Наші вчителі – ченці з усієї країни». На Чернігівщині пекарня відродила старовинні рецепти монахів. Як це вдалося

Про хліб, створений за старовинними рецептами монахів, у Мені знає чи не кожний місцевий житель....

Суспільство2 тижні тому

«Чоловіча» справа? Верстатам байдуже на стать. Як я власноруч створила успішний бізнес із лазерної та фрезерної порізки

Наталка Макар у дитинстві мріяла присвятити себе серйозній справі – працювати в політиці. Тепер вона...

Продовжити в браузері
Щоб встановити натисни Додати на Початковий екран
Додати на Початковий екран
Додати В Україні стартувала грантова програма для громадського сектору. Які умови на Початковий екран
Закрити

Для оптимізації роботи на мобільному пристрої додайте ярлик В Україні стартувала грантова програма для громадського сектору. Які умови на головний екран мобільного пристрою

1) Натисніть кнопку поділитися на панелі меню вашого браузера
2) Натисніть «На Початковий екран».
ШоТам Ми хотіли б показувати вам сповіщення про останні новини та оновлення.
Відхилити
Дозволити сповіщення