Українок запрошують взяти участь у безоплатній навчальній програмі про використання громадських технологій для вирішення проблем громад.
Про це повідомляє Громадський простір.
Про програму
«Школа амбасадорок інклюзивної інтеграції» реалізується громадською організацією «Паросток» у межах проєкту «Діалоги заради розвитку та інклюзивної взаємодії в громадах».
Мета проєкту – підготувати амбасадорок з Вінницької, Харківської, Житомирської, Хмельницької та Рівненської областей для участі в процесах прийняття рішень через використання civic tech для вирішення проблем громад.
Зауважимо, що civic tech – це технологічні рішення, що спрощують комунікацію між державою, бізнесом і громадськістю. Спеціалізовані вебплатформи, мобільні додатки, чат-боти залучають мешканців до вирішення проблем і допомагають дистанційно взаємодіяти з органами місцевої влади.
Для кого
До участі запрошують українок, які є:
- переселенками;
- активістками ГО осіб з інвалідністю;
- представницями жіночих ГО.
Читайте також: ПРООН оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які протидіють дезінформації в умовах війни
Чого навчають
Учасниці відвідають такі онлайн-практикуми:
- «Використання інструментів civic tech для вирішення проблем ВПО та приймаючих громад»;
- «Взаємодія переміщених жінок з ОМС задля вирішення проблем ВПО та приймаючих громад»;
- «Взаємодія переміщених жінок з інвалідністю з громадою».
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь потрібно заповнити гугл-форму.
Дедлайн
Заповнити форму потрібно до 12 червня 2023 року. Навчальна онлайн-програма триватиме з червня по вересень 2023 року.
Нагадаємо, фонд Східна Європа та ЄС оголошують грантовий конкурс «Act to Support» для громадських організацій, які працюють над розробленням цифрових інструментів.
Також ми повідомляли, що стартує грантовий конкурс Open Data. Unbroken для проєктів на основі відкритих даних, які зміцнять державну стійкість під час воєнного стану.
Фото: unsplash.com