Суспільство
В Україні планують створити потужну Морську охорону за три роки
У найближчі три роки в Україні планують створити самодостатню Морську охорону, здатну ефективно захищати морські кордони. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.
Голова ДПСУ зазначив, що питання вдосконалення морського законодавства України зараз є вкрай актуальним, зважаючи на гібридну агресію Росії проти України, в тому числі в акваторії Азовського та Чорного морів.
В свою чергу заступник Міністра внутрішніх справ України підкреслив, що забезпечення недоторканності державного кордону у акваторії Чорного та Азовського морів – стратегічне завдання для МВС.
“Україна – морська держава, має найбільшу серед держав Азово-Чорноморського басейну довжину морського узбережжя (2759,2 км) і понад 72 тис. кв. кілометрів виключної морської економічної зони. Саме тому ми посилюємо роботу підрозділів МВС на цій ділянці та створюємо єдину систему безпеки, що складатиметься з прикордонників, гвардійців, поліцейських”, – наголосив він.
Читайте також: На узбережжі Азова встановлять радіолокаційні комплекси і відеоспостереження
Новітня система буде посилена підрозділами авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС. За словами ініціаторів, це буде абсолютно новий механізм моніторингу та оперативного реагування, мобільні групи, обмін інформацією. І також це значно посилить присутність України в Чорному морі.
Нагадаємо, що в Ізмаїлі відкрили після реконструкції сучасний морський вокзал. На реконструкцію об’єкта витратили 52 млн грн.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі