Суспільство
В Україні оновили правила прийому до закладів профтехосвіти: що зміниться
Вступна кампанія до закладів професійної освіти у 2020 році відбуватиметься за оновленими Правилами прийому. Про це повідомляється на сайті Міносвіти.
Як зазначається, тепер вступникам потрібно подавати менше документів для зарахування, а підприємствам буде простіше направляти фахівців на підвищення кваліфікації.
Наказ, який визначає зміни у Правилах, був зареєстрований у Міністерстві юстиції та оприлюднений на сайті Міністерства освіти і науки 16 березня 2020 року.
Які зміни?
В оновлених Правилах закладено, що право на першочерговий вступ відтепер матимуть призери фінального етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Крім того, скористатися пільгами під час вступу зможуть люди з інвалідністю та діти з малозабезпечених сімей.
Читайте також: В Україні запускають дуальну професійну освіту: що зміниться
Спроститься також механізм взаємодії закладів із підприємствами: тепер, щоб відправити фахівців на навчання або підвищення кваліфікації, роботодавець зможе підписати угоду, покривши витрати на навчання.
Більше консультацій
Змінюються, зокрема, підходи до роботи зі вступниками. Так, приймальним комісіям доведеться приділяти більше уваги консультаціям. Вони проводитимуть бесіди щодо вибору професії, розповідатимуть про умови навчання та перспективи працевлаштування після випуску.
Нагадаємо, що нещодавно набрало чинності Положення про інституційну форму здобуття профосвіти. Воно розширює кількість форм, за якими можна навчатися у профтехах.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі