Суспільство
В Україні оголосили список найкращих ІТ-вишів 2023 року. Хто очолює рейтинг
DOU оголосив список найкращих IT-вишів України. Рейтинг очолив Український католицький університет.
Про це свідчать дані рейтингу ІТ-університетів від DOU.
Цьогоріч рейтинг будувався на трьох показниках: даних зарплатного опитування щодо компенсацій фахівців, їхніх знань англійської, а також враженнях студентів і випускників від навчального процесу. Враховували тільки тих, які вже працюють чи планують працювати в ІТ.
Лідером рейтингу університетів, які готують фахівців для ІТ-галузі, у 2023 році став Український католицький університет. Його студенти та випускники рекомендують свій виш (середня оцінка – 9,3 бала з 10).
Читайте також: «Ми їдемо у малі громади, аби навчати дітей». Як молодь змінює систему освіти вдалині від великих міст? Кейс «Навчай для України»
На другому місці Харківський національний економічний університет ім. Кузнеця. Також до п’ятірки найкращих увійшли Національний університет ім. Шевченка, Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Одеський національний університет ім. Мечникова.
Опитування також показує, що більшість студентів українських вишів мають достатні знання для початку роботи в ІТ. Найчастіше айтівці починають працювати з 3–4 курсу (50%) чи пізніше (21%).
Водночас очікуваних знань за фахом від університету отримали лише 38% опитаних, згідно з результатами дослідження. Частіше вказують на роль університету як місця, яке формує навички роботи з інформацією (55%) і дає коло друзів та однодумців (50%).
Про DOU
DOU – найбільша ІТ-спільнота України. Платформа відома проведенням різноманітних опитувань та досліджень, таких як аналітика зарплат українських ІТ-спеціалістів, портрет ІТ-спеціаліста, кількість співробітників в українських ІТ-компаніях, рейтинг IT-вишів України, рейтинг мов програмування та іншими.
Нагадаємо, шість науково-освітніх закладів України потрапили у світовий рейтинг університетів Global 2000.
До того ж UniRank оголосив 15 найпопулярніших університетів України. Рейтинг очолив Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.
Фото: ucu.edu.ua
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі