Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

В Україні оголосили грантовий конкурс для громадських організацій, які борються з корупцією

Опубліковано

Українські громадські організації, які залучені до антикорупційної діяльності можуть отримати грант до 150 тис. доларів.

Про це повідомляє Громадський простір.

Про конкурс

Організатори мають на меті реалізувати проєкти, які розширюють громадську підтримку та залученість до антикорупційної діяльності, а також підвищують прозорість і підзвітність роботи органів влади під час війни, у перехідний та післявоєнний періоди. Проєкт «ВзаємоДія!» очікує на інноваційні ідеї та підходи, зорієнтовані на результат.

Очікується, що ініціативи, які отримають грант, сприятимуть досягненню таких результатів:

  • зріст залученості громадян до боротьби з корупцією у сфері надання гуманітарної допомоги та у післявоєнній відбудові;
  • посилення передумови для громадського моніторингу доброчесності у сфері гуманітарної допомоги та післявоєнній відбудові;
  • зріст громадської підтримки та залученість до антикорупційної діяльності, а також підвищення прозорості і підзвітності роботи органів влади;
  • посилення передумови для ефективного розшуку, арешту й конфіскації активів фізичних та юридичних осіб, які пов’язані з військовими злочинами Росії.

Для кого

До подання заявок запрошуються зареєстровані українські неприбуткові організації громадянського суспільства (громадські спілки, волонтерські організації, благодійні фонди, аналітичні центри, наукові установи, а також інформаційні агентства).

Умови

Зазначається, що громадські організації можуть зосереджуватись на таких сферах:

  • моніторинг доброчесності у сфері гуманітарної допомоги і створення ефективних механізмів отримання й розподілу гуманітарної допомоги;
  • сприяння розшуку, арешту й конфіскації активів, пов’язаних із фізичними та юридичними особами, щодо яких українська влада або іноземні юрисдикції запровадили санкції у зв’язку із вторгненням Росії в Україну;
  • адвокація, мобілізація, дослідження, моніторинг та інші ініціативи, які сприятимуть прозорості заходів післявоєнної відбудови, зокрема для створення підґрунтя ефективного управління та контролю за фінансуванням відбудови;
  • дослідження, аналіз і публічна комунікація щодо корупції задля побудови міжнародної підтримки антикорупційних реформ, пов’язаних з євроатлантичними прагненнями України;
  • налагодження зв’язків та співпраця з партнерами і громадськістю, спрямована на висвітлення важливості прозорого і підзвітного процесу відбудови.

Фінансування

Загальний розмір гранту для організації становитиме суму в гривнях, що еквівалентна сумі між 10 000 та 150 000 доларами.

Читайте також: Українці можуть отримати Європейську премію за гуманітарні інновації. Які умови

Як взяти участь

Заявники повинні подавати свої концепції електронною поштою на адресу: hanna.koval@msi-inc.com із зазначенням «РПО на тему протидії корупції» у графі «Тема листа».

Бланк концепції можна отримати електронною поштою, надіславши запит на вищезгадану адресу.

Дедлайн

Кінцевий термін для подання концепцій – 30 червня 2023 року.

Нагадаємо, Український фонд стартапів (УФС) разом із компанією Glovo оголошують грантову програму для стартаперів.

Крім того, розпочався набір на професійну програму стажування в США для українських підприємців.

Фото: unsplash.com

Можливості

Розпочався третій набір жінок на навчання у сфері креативних та IT-індустрій: як взяти участь

Опубліковано

Projector Foundation за фінансової підтримки ЄС та інформаційної підтримки Мінекономіки оголошує третій набір на навчання у сфері креативних та IT-індустрій для українок за кордоном та в Україні. Це остання хвиля масштабного проєкту, спрямованого на здобуття професійних навичок та підтримку кар’єрних можливостей 1000 жінок.

Про це повідомляє Уряд України.

Для участі у конкурсі можуть подаватися безробітні жінки віком від 18 років, які є внутрішніми переселенками, або вимушено виїхали через війну за кордон. Потрібно мати  документ, що засвідчує статус внутрішньо переміщеної особи (довідка ВПО), або переміщеної особи відповідно до країни, в якій людина перебуває.

Податися на навчання, що стартує у липні-серпні, можна за такими напрямами:

Читайте також: У ВМС показали, як відбувається знищення мін, які знаходять у Чорному морі

Про курси

На курсах студентки отримають як теоретичну базу, так і зможуть закріпити набуті навички на практиці. Навчальний процес передбачає роботу над реальними кейсами замовників. Після успішного завершення курсів студентки матимуть сертифікат та готовий проєкт для портфоліо. 

Протягом навчання студенткам програми надається HR підтримка: після професійних консультацій вони підготують свої резюме та будуть готові розпочати кар’єру у креативному / IT секторі. Окрім цього, учасниці програми матимуть індивідуальну зустріч з ментором, що є експертом в галузі та поділиться власним досвідом професійної реалізації.

Також студенткам надається доступ до Projector Library (найбільшої онлайн-бібліотеки з більш ніж 640 лекціями від експертів з українських та світових компаній) і сервісу LEZO (інструмент, який допомагає студентам знайти свого потенційного роботодавця, враховуючи навички та потреби обох сторін).

Дедлайн подачі заявок: 7 липня 2024 року (неділя, о 23:00).

Деталі щодо умов участі та реєстрації можна знайти за посиланням, а залишити заявку – у формі.

Нагадаємо, благодійна конференція “Вчасно.Кращі Незламні” обʼєднає найкращі практики цифровізації бізнесу.

Фото: Уряд України

Читати далі

Можливості

В Україні запустили грантову програму для бізнесу на €480 тисяч

Опубліковано

Міністерство економіки України разом з ЄС та урядом Німеччини дали старт новій грантовій програмі на 480 тисяч євро, в межах якої 12 малих та середніх підприємств зможуть отримати фінансування до 40 тисяч євро на розвиток власного експорту.

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

Зазначається, що взяти участь у грантовій програмі можуть малі та середні українські бізнеси, які працюють у секторах переробної промисловості (харчова, легка промисловість, машинобудування, будівництво, виготовлення меблів тощо), креативної індустрії (мода, дизайн тощо), а також інших галузей з експортним та інноваційним потенціалом.

Передбачається, що в межах проєкту 12 відібраних учасників отримають грант у розмірі до 40 тис. євро кожен, а також групові та індивідуальні консультації від експертів, нетворкінг-сесії та інші активності, які допоможуть виявити та усунути процеси, що «блокують» бізнес на шляху до експорту та інноваційного розвитку.

Читайте також: В Україні оголосили грант для підприємців, які створять робочі місця для жінок, які постраждали від домашнього насильства

Заявку для участі в грантовій програмі можна подати до 23:59, 25 червня 2024 року на сайті проєкту.

«Із початком повномасштабного російського вторгнення програма EU4Business надала майже 8 мільйонів євро для підтримки МСП в Україні, бо ми розуміємо, що в ці важкі часи компанії як ніколи потребують підтримки у зростанні та впровадженні інновацій. Цією грантовою програмою ми хочемо допомогти українським бізнесам подолати наслідки війни, забезпечити доступ до фінансування, допомогти із пошуком нових ринків та покращити бізнес-середовище України», – зазначив керівник відділу державного фінансування, підтримки бізнесу та соціальної політики Представництва ЄС в Україні Генрік Вітфельдт.

Нагадаємо, в Україні оголосили курс для художників-аніматорів.

Фото: з відкритих джерел

Читати далі

Можливості

В Україні оголосили курс для художників-аніматорів: як взяти участь

Опубліковано

Українська кіношкола разом з анімаційною студією Animagrad оголосила набір на курс «2D анімація. Hand Drawn» для художників-аніматорів.

Про це повідомили організатори на своїй сторінці у Facebook.

У процесі навчання курсисти будуть створювати власні анімаційні ролики. Після проходження курсу учасники зможуть працювати над реальними проєктами студії. Для занять треба мати планшет.

«Якщо його у вас немає, менеджери надішлють підбірку варіантів, які підійдуть для навчання», – зазначили організатори.

Читайте також: У Мукачівському замку прикордонник створив патріотичні стінописи

На курс запрошують початківців, аніматорів, художників та ілюстраторів. Учасники навчаться створювати анімації та працюватимуть з ПЗ Toon Doom. За допомогою цього ПЗ можна розробити будь-який мультфільм, зокрема повнометражний.

Курс стартує 5 липня і триватиме півтора місяці в онлайн-форматі. Кількість місць обмежена. Зареєструватися на курс можна за посиланням.  

Нагадаємо, благодійники із Швейцарії оголосили грант для українських ВПО.

Фото: Українська кіношкола

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство4 дні тому

Табір, як у дитинстві, але для дорослих. Як працює перший в Україні кемпінг на деревах

Ви колись пробували спати в повітрі, коли поряд ліс, гори та зоряне небо вночі? А...

Суспільство1 тиждень тому

Вклали в бізнес по 2 тисячі гривень. Як друзі заснували власну СММ-агенцію у 20 років

Друг-однодумець, жага до авантюризму та добре бойківське вино — так чотири роки тому почалася історія...

Суспільство2 тижні тому

Щоденні обійми, заробіток і козяче щастя: як невістка зі свекрухою вдвох розвивають маленьку ферму на Черкащині

«У нас є сир, налітайте», — з цього повідомлення в соцмережах минулого року почалася історія...

Суспільство2 тижні тому

Той, хто створив дизайн ЗСУ. Тарас Іщик про творчу карʼєру в армії

Сотні чоловіків ішли добровольцями, не знаючи, яку роботу будуть виконувати в ЗСУ. Сотні бояться потрапити...

РЕКЛАМА: