Суспільство
В одеському парку побудують новий сучасний дитячий майданчик (ФОТО)
250 тисяч гривень на створення надсучасного дитячого майданчика в одеському парку Шевченка вдалося зібрати завдяки пожертвам містян. Уже знесли старий радянський майданчик, на місці якого з’явиться “Вуличний простір для дітей”, передає Маяк.
Активна і тиха зони
Майбутній майданчик поділять на дві зони – тиху та активну. У тихій зоні поставлять подіум-лаву, де зможуть сидіти батьки і бігати малюки. Також там будуть горбки, вкриті справжньою травою, гірка для самих маленьких дітей, труба з перфорацією, на якій можна малювати, і велика кількість піску.
Активну зону зроблять частково з дерева, частково з мульчі (це органічне покриття) – по твердому дереву зручно бігати, а на підкладку з мульчі не боляче падати.
Тут будуть батути, гойдалки, каруселі, широка гірка для трьох осіб, сітка-гамак, будиночок на дереві (на нього можна буде піднятися по пандусу або по канату). Проєкт також передбачає індивідуальні столики з розетками для зарядки і ліхтарі з сонячними панелями.
Екологічна свідомість
Майбутній майданчик буде також екологічним – крім того, що його збудують з натуральних матеріалів, дітей тут будуть вчити сортувати сміття.
Концепція проєкту
“Через гру дитина вчиться жити і розуміти, як влаштований світ: бути самостійним, добиватися свого, ризикувати, падати, вигравати і спілкуватися. У нашому місті діти зустрічають одноманітні типові дитячі майданчики, в яких застосовуються синтетичні матеріали, три базових кольори, примітивні “дитячі” форми і стандартний набір ігрових елементів. Здавалося б, нічого страшного? Але насправді типовий майданчик з перших років життя поміщає людини в вузькі рамки, не дає можливість фантазувати, шукати тисячі способів для ігор і рухатися не шаблонно “з гірки вниз”. Хоча майданчики не обнесені парканом, потрапляючи на них, діти стають заручниками штучного середовища, геть відірваною від природи (трави, землі і води) і ніяк не взаємодіє з життям”, – пояснюють творці проєкту.
Нагадаємо, що одесити за тиждень зібрали 53 000 гривень на сортувальну станцію.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі