У місті Бровари Київської області 5 червня відбулося урочисте відкриття нового рекрутингового центру до Сил оборони України.
Про це повідомив в ефірі телемарафону уповноважений Міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.
«Це вже 26-й центр рекрутингу української армії, який долучається до нашої мережі. Ми ведемо переговори щодо відкриття ще десяти нових центрів. Бровари швидше за інших підготували відповідне місце, навчали рекрутерів та забезпечили необхідну інфраструктуру», — зазначив Олексій Бежевець.
Читати також: В Україні затвердили стратегію розвитку фінансової грамотності: програма
Новий центр розташовано у приміщенні ЦНАПу, де великий потік людей зможе дізнатися про можливості долучення до армії та отримати консультації.
«У нас є плани відкривати нові центри у різних регіонах, щоб забезпечити людям доступ до інформації та консультацій», — додав Бежевець.
Він також розповів, що після відкриття 25 центрів було поставлено завдання відкрити ще 15. «Пріоритетними є великі міста. У найближчі місяці планується відкриття ще 14 центрів, зокрема в Хмельницькій та Одеській областях», — підсумував уповноважений.
Нагадаємо, що пес Моцарт, якому першому в Україні встановили протези на двох лапах, пройшов реабілітацію: фото.
Фото: Міністерство оборони України