Суспільство
В аеропорт “Бориспіль” запустили новий український поїзд
Між Києвом та аеропортом «Бориспіль» почав курсувати новий сучасний дизель-поїзд українського виробництва. У перший рейс його відправили 27 грудня, повідомляє пресслужба Укрзалізниці.
Чим він відрізняється?
Новий дизель-поїзд ДПКр-3 пройшов випробування на ділянці Київ — Тернопіль — Кременчук. Його вартість 177 млн грн. У складі поїзда 3 вагони — це 170 місць для сидіння, а з урахуванням стоячих пасажирів — 470 місць. Він збудований за новим проєктом, більш комфортний і має безбар’єрний простір для подорожей людей з інвалідністю.
Читайте також: Kyiv Boryspil Express перевіз перший мільйон пасажирів
Наразі Укразалізниця та Міністерство інфраструктури вивчають можливість електрифікації ділянки до самого аеропорту для запуску електропоїздів. “Електрифікація напрямку до аеропорту дозволить задіяти рухомий склад, який зараз використовується на маршруті, задіяти для перевезень у регіонах. Наприклад, цей новий поїзд ми запустимо на маршруті Чернівці — Львів, де зараз спостерігається чималий попит”, — зауважили в Укрзалізниці.
Нагадаємо, що Kyiv Boryspil Express здійснює близько 58 рейсів за добу. Рекордну кількість пасажирів експреси перевезли у серпні та вересні 2019 року — 98,2 тис. та 107,6 тис. відповідно. Найбільшою популярністю користуються рейси № 842 Київ-Пасажирський — Бориспіль-Аеропорт о 17:50 та № 845 Бориспіль-Аеропорт — Київ-Пасажирський о 19:17.
Технічні характеристики
Дизель-поїзд ДПКр-3 побудований у 2019 році у тривагонній комплектації на замовлення Укрзалізниці. Він має два моторні візки — по одному на головних вагонах, порівняно з ДПКр-2, який має 3 силові установки, що забезпечує зменшення витрат на обслуговування та ремонт.
Максимальна експлуатаційна швидкість — 140 км/год. Діапазон робочих температур від -40 до +40 ̊С . Термін служби дизель-поїзда становить 40 років.
Поїзд обладнаний індивідуальними блоками крісел, столиками, розетками, моніторами. Також встановлено додатково 6 багажних стелажів у салонах вагонів. Для перевезення людей з інвалідністю на візках облаштований безбар’єрний простір: встановлений висувний пандус, передбачені місця для візків та просторий санітарний модуль.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі