Суспільство
Укрзалізниця показала всі секрети вагону у флешмобі Tetris Сhallenge
Укрзалізниця долучилась до популярного флешмобу #TetrisChallenge. Залізничники у твітері показали купейний вагон зсередини.
Зазначимо, у TetrisChallenge поліцейські, військові, рятувальники, люди інших професій розкладають на землі увесь інвентар, що є частиною їхньої роботи та фотографують.
“Долучаємось до флешмобу Tetris Сhallenge. Поруч із купейним вагоном – весь інвентар, а також ваші помічники в дорозі – провідники. Претендуємо на звання найдовшого челендж-фото”, – йдеться під фото.
Долучаємось до флешмобу Tetris Сhallenge.😊
Поруч із купейним вагоном – весь інвентар, а також ваші помічники в дорозі – провідники👩✈️👨✈️.
Претендуємо на звання найдовшого челендж-фото😁#tetrischallenge pic.twitter.com/E9ATuKu00E— Укрзалізниця (@Ukrzaliznytsia) October 15, 2019
#TetrisChallenge стартував у Цюріху, Швейцарія, – йдеться у повідомленні. – У день відкритих дверей поліцейські розклали обладнання поруч з патрульною машиною. Двоє поліцейських вирішили до цього набору приєднатися і попросили зробити знімок з дрона. Незабаром їм відповіли колеги з інших екстрених служб по всьому світу, а флешмоб отримав назву Tetris Challenge.
Нагадаємо, міжнародний аеропорт «Київ» імені Ігоря Сікорського долучився до популярного флешмобу і опублікував у Фейсбуці інвентар для роботи біля одного з літаків.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі