

Суспільство
Укрпошта відкрила онлайн-магазин на eBay
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Укрпошта першою серед поштових операторів світу відкрила онлайн-магазин на міжнародному маркетплейсі eBay.
Про це повідомили на офіційному сайті компанії.
«Відтепер придбати марки, конверти, а також тематичні світшоти і магніти Укрпошти можна в будь-якому куточку світу. Укрпошта першою серед поштових операторів відкрила онлайн-магазин на міжнародному маркетплейсі eBay», – йдеться в повідомленні.
Як пояснив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський, онлайн-магазин на eBay відкрили, перш за все, для іноземців, які хочуть придбати пам’ятні марки з російським кораблем та іншу продукцію компанії.
«Я знаю, що багато іноземців хочуть придбати пам’ятні марки. Для їхньої зручності ми запустили магазин на eBay, який дозволяє здійснити покупку з будь-якого куточку світу. Крім того, продаж на міжнародному маркетплейсі – це не лише про зручність та доступність, але і про диверсифікацію. Як показала практика, якщо зосередити марки на одному майданчику, він не витримує через великий наплив покупців», – додав Смілянський.
Онлайн-покупки на маркетплейсі передбачають благодійну складову. 5$ з кожного замовлення з маркою Укрпошта перерахує на рахунок благодійного фонду KSE Foundation. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на три напрямки:
- допомога школам і дитячим садочкам оновлюватись після війни;
- організація логістики гуманітарних вантажів;
- гуманітарна допомога.
Серед продукції, яку можна придбати на eBay – марки, конверти, а також тематичні світшоти і магніти. З 25 травня магазин доступний за посиланням.
Раніше ми повідомляли, що Укрпошта почала продавати марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».
Фото: Укрпошта.

Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
«Ми першими зайшли на лінію розмежування Оріхів-Василівка. Утримали, вдержали їх, коли нас намагалися вибити звідси. Зараз готуємося йти далі», — морський піхотинець Сергій.
Сергій до повномасштабного вторгнення був фермером, а після 24-го лютого взяв до рук зброю та пішов воювати.
«Я вчетверте на війні. І всі інші мають досвід бойових дій. Коли почалася війна, ми просто повернулися до свого колишнього батальйону, вірніше до того, що від нього залишилося. Створюємо, практично заново відроджуємо свій батальйон», — морський піхотинець Сергій.
«Коли ми зачистили село, була спроба вибити нас звідти. Комбінована атака була бронетехніки й піхоти. Піхота з двох боків заходила на той край села, з якого знаходились ми. Було декілька атак, спалили дві одиниці ворожої бронетехніки, відбили піхоту. Потім добу нас… мабуть, це була їхня помста, що не змогли нас вибити з села. Нас, хати рівняла далекобійна артилерія їхня», — морський піхотинець Сергій.
«Коли ми розбивали колону в Кам’янському, їхні БТРи горіли, але вони стріляли до кінця. Це досить сильний ворог і жорсткий. Ті побратими, що зі мною, повірте, готові всі. І вони всі вже знають цю роботу», — морський піхотинець Сергій.
Дивіться відео: На Львівщині волонтери звели містечко для переселенців
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Нацгвардієць із Кропивницького врятував життя понад 500 бійців, які зазнали поранень під час боїв на Донеччині. Попри постійні обстріли та засідки росіян військовий вивіз побратимів у безпечне місце.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці військової частини 3011 НГУ.
Сергій – військовий водій однієї з частин Національної гвардії України, родом із Кропивницького. З перших днів повномасштабного російського вторгнення виконував бойові завдання безпосередньо на лінії зіткнення в Донецькій області.
Ризикуючи власним життям чоловік вивіз у безпечне місце сотні поранених побратимів: як з Національної гвардії, так і з інших підрозділів. Сам Сергій каже, що на війні кожен – герой, адже там другорядної роботи просто не існує.
«У мирному житті, професія водія у нас вважається заурядною, звичайною. А на війні немає другорядної роботи. Кожен – кухар, медик, водій – одиниця стратегічна. Під час воєнних дій важливість кожного збільшується в сто крат. Там кожен герой. Але ніхто, віриш, ніхто себе таким не вважає. Просто самовіддано роблять своє діло», – розповідає військовий.
Сергій прийшов до лав Нацгвардії у 1999 році. За його спиною – тисячі кілометрів доріг при виконанні службових і бойових завдань на передовій російсько-української війни.
«Коли їздиш за кермом у мирному житті, не зважаєш на відстані між невеличкими населеними пунктами. Коли ж вів машину під масованими артилерійськими обстрілами, метр проїзду видавався довжиною у життя. Кожен поворот, кожен кущ чи дерево наче вкарбовувалися в мозок. Я відповідав за людей, віз їх від смерті. Там, за моєю спиною на борту бронемашини були люди, мої брати, поранені, які потребували негайної допомоги», – згадує нацгвардієць.
Аби вивезти поранених побратимів, Сергію доводилося прориватися через оточення та ворожі засідки. Крім того, на його автівку полювала російська авіація. Однак щоразу, коли поранені бійці були доставлені до місця призначення, військовий повертався на передову.

«Хтось мене спитав: страшно на війні? Коли їдеш туди, так, є такий холодок у серці. Але по приїзду, при отриманні завдань, страх кудись дівається і ти зосереджуєшся на виконанні. Включаєшся абсолютно, думок немає. Тільки миттєві відточені реакції – зробити все швидко та ефективно», – додає Сергій.
Нагадаємо, колишня вчителька історії з Житомирщини, а нині – лейтенантка ЗСУ Любов Плаксюк стала першою жінкою в історії української армії, яка очолила артилерійський підрозділ.
Також ми повідомляли, що фельдшерка з Луганщини Світлана Клос врятувала автівки «швидкої» з-під обстрілів.
Фото: пресслужба НГУ.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Представників малого та середнього бізнесу, які займаються виготовленням харчової продукції, запрошують на безкоштовну онлайн-програму з перезапуску та удосконалення роботи під час війни.
Про це ШоТам повідомили організатори курсу.
Програма створена для представників харчового бізнесу України за підтримки Проєкту «Економічна підтримка Східної України». Організатори запевняють, що онлайн-курс допоможе підприємцям перезапустити власний бізнес та покращити виробничі процеси в умовах воєнного стану.
Зокрема, з 9 липня до 20 серпня 2022 року відбудуться онлайн-консультації та робочі семінари за трьома напрямами:
- бізнес-моделювання та маркетинг для перезапуску харчового бізнесу;
- управління безпечністю харчових продуктів (HACCP) для харчових підприємств в умовах воєнного стану;
- фінансове планування для харчового бізнесу.
«Участь у Програмі буде актуальною для представників малого та середнього бізнесу, які є виробниками продуктів харчування і які планують відновити або покращити діяльність підприємства, релокувати свої виробничі потужності чи внести зміни на поточній локації», – розповіли організатори.
Участь у Програмі безкоштовна для всіх учасників. Аби долучитися до онлайн-курс, необхідно зареєструватися за цим посиланням.
Нагадаємо, українці можуть безкоштовно навчитися бджільництву. Усіх охочих запрошують взяти участь в навчальному онлайн-курсі для початківців.
Також ми повідомляли, що в Хмельницькому переселенці можуть безкоштовно здобути нову професію за 8-ма спеціальностями.
Фото: pixabay.com.