Економіка і бізнес
Україна вийшла на 17 місце у рейтингу відкритості даних
Україна посіла 17 сходинку в оновленому рейтингу Open Data Barometer за 2017 рік. Його складає організація World Wide Web Foundation, порівнюючи відкритість даних в країнах з усього світу, повідомляє Ain.ua.
У 2017 році масштаби досліджень скоротили: в рейтинг увійшли 30 держав, що підписали Міжнародну хартію відкритих даних. Це набір принципів і правил публікації відкритих урядових відомостей.
Україна отримала 47 балів нарівні з Аргентиною. У 2016 році в України було 34 бали, у 2015-му – 20 балів. Очки нараховуються за сукупністю чинників з чотирьох категорій: держрегулювання, дій влади, цивільних прав, а також легкості ведення бізнесу.
У загальному заліку Україна перебуває на четвертому місці за динамікою поліпшень із моменту створення рейтингу. З 2013 року країна додала 25 балів.
Більше за той же період набрала лише Мексика (33 бали). У Південній Кореї й Колумбії зростання теж склав по 25 балів.
При цьому Україна розташована порівняно низько за оцінкою впливу, який відкриті дані мають на життя в країні. За цим показником у країни 28 балів зі 100 можливих.
Найбільше відкриті дані впливають на життя в Кореї (67 балів).
Перша десятка Open Data Barometer виглядає так: Канада і Великобританія (по 76), Австралія (75), Франція (72), Південна Корея (72), Мексика (69), Японія й Нова Зеландія (по 68), США (64) і Німеччина (58).
Економіка і бізнес
Шлях до успіху
Розвиток своєї справи в кіно та рекламі
Коментарі
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Коментарі