Митрополит Київський і всієї України Епіфаній привітав всіх українців із річницею створення помісну Православну церкву України.
Про це митрополит Епіфаній зазначив у Facebook.
Він написав, що рік тому, 15 грудня 2018 року на Об’єднавчому соборі у Святій Софії Київській було створено помісну Православну церкву України та обрано предстоятеля.
“Рік тому здійснилося те, що раніше здавалося неможливим. В цей благословенний день Господь дарував українському православ’ю єдність”, – написав Епіфаній.
Читайте також: На Донбасі створюють релігійну громаду Православної церкви України
Він зазначив, що весь цей час не мав права на помилку.
Найпершим завданням, яке він поставив перед собою після обрання, було зміцнення фундаменту української православної церкви та збереження внутрішньої єдності.
Епіфаній зауважив, що Православна церква України й нині проходить період випробувань, так само, як і випробування переживає держава.
Також Епіфаній закликав до єдності всіх, хто з різних причин не належить до помісної автокефальної Православної церкви України.
Нагадаємо, ПЦУ офіційно оголосила про юридичну ліквідацію УПЦ КП і УАПЦ.