Спортсмени з України здобули перше «золото» на цьогорічних «Іграх Нескорених», а також друге і третє місце у лижних перегонах стоячи класу INO2. Змагання відбулися 11 лютого у канадському Вістлері.
Про це повідомили в «Суспільне Спорт».
Хто здобув призові місця
Перше місце на турнірі здобув Володимир Марченко. Він подолав дистанцію за 3:02.80 хвилини. Друге місце посів Ярослав Шаркий з відривом у 40 мілісекунд.
«Бронзову» медаль отримав Валерій Одайник, який до цього вже змагався на «Іграх Нескорених 2025» у баскетболі та скелетоні. Троє українців разом піднялися на п’єдестал та розгорнули синьо-жовті прапори.
Читайте також: На Місяць летить синьо-жовтий прапор та мапа України
Про переможця
Володимир Марченко до 2022 року працював начальником маркетингового відділу видавничого дому. До ЗСУ доєднався на початку повномасштабного вторгнення. На фронті чоловік отримав тяжку черепно-мозкову травму. Два тижні він був у комі, місяць провів у реанімації. Після цього ветеран проходив реабілітацію.
Нагадаємо, що українські ветерани здобули першу нагороду на «Іграх Нескорених».
Фото обкладинки: сайт «Суспільне Спорт»